18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
voidinfinity 2016-02-02, 12:14 1
nowynick napisał/a:

Program partii Kukiz 15?



swetru dupa cicho
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-02-02, 13:26 3
Jarek spoko gość. Myślałem że podpierdala i nie będzie żadnej repolonizacji Polski. A ten leci z UB-eckimi kurwami aż miło. Lewactwo tęczowo-bolszewickie z zachodu też się chce zesrać. Szwaby i folksdojcze, gwiżdżą, płaczą i donoszą do UE. Słowem. Brawo Jarek. Touche!!!
Zgłoś
Avatar
merh 2016-02-02, 13:39 3
Pamietajcie-jak nikt nie krzyczy,to znaczy,ze chuj nie reformy w państwie. Jeśli mają na celu polonizację tego kraju,to mają moje poparcie.I chuja kładę na pieniądze odebrane od UE.To nasz hajs,z ktorego oni wzieli procent. Jedyny plus,to ze ktos patrzy na ręce,czy kasa wydana była na to,na co zaplanowano.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2016-02-02, 14:24
@up
Akurat póki co, to Polska wzięła więcej pieniędzy z UE niż sama dała. Wiadomo, że nie potrzebujemy kasy z UE jeśli sami będziemy dobrze gospodarować pieniędzmi i jeszcze możemy na tym dużo oszczędzić, ale jednak narazie całkiem sporo rzeczy się w Polsce pobudowało za tą kasę. Inną sprawą jest jeszcze to, że pieniądze z UE są w dużej mierze skrupulatnie rozliczane i nie ma na nich takich przekrętów jak przy publicznych pieniądzach w Polsce. Niestety taka jest prawda.
Zgłoś