18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
4done4 2024-02-03, 2:05 2
MoNsTeR.pl napisał/a:

Kiedyś za małolata, w dużym dole i ogromnym ognisku, taką butlę wysadziliśmy z kolegami. Jebło tak, że jak przyszedłem do domu to moja babcia powiedziała, że chyba był jakiś wypadek obok w zakładzie bo huk był duży i wszystkie szyby w bloku mało nie wypadły



Jak miałem jakieś 10 lat znalazłem z kumplem butlę na śmietniku.
Ognisko rozpalone, do ogniska butla i czekanie w odległosci 10 metrów od butli aż jebnie.
Nie jebło więc poszliśmy do domu.
Zgłoś
Avatar
guliusz 2024-02-03, 8:12 1
MoNsTeR.pl napisał/a:

Kiedyś za małolata, w dużym dole i ogromnym ognisku, taką butlę wysadziliśmy z kolegami. Jebło tak, że jak przyszedłem do domu to moja babcia powiedziała, że chyba był jakiś wypadek obok w zakładzie bo huk był duży i wszystkie szyby w bloku mało nie wypadły



Ja ten huk też słyszałem , do tej pory mi dźwięczny w uszach, to było w zeszłą sobotę prawda ?
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-02-03, 8:33 1
1234dupa napisał/a:

Ty wiesz co to bleve? Widzę że nie
Poz tym pewnie tam wodę wlał i se grzeje


Tak geniuszu. Prenumeruje Poradnik LPG. Widzę ze jesteś specjalistą. Jak debil będzie to podgrzewał i jak uszczelnienie zaworu nie puści to rozerwie zbiornik. I nastąpi wybuch spowodowany nagłym wyciekiem cieczy w temperaturze wyższej od jej temperatury wrzenia przy normalnym ciśnieniu atmosferycznym. Nie dziękuj mi tylko staraj się ludziom kuchenki podłączać jak trzeba.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-02-03, 9:35
tez jestem oburzony, nie wolno palic fajek przy jedzeniu
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-02-03, 9:53
To nie gaz, gaz jest w niebieskich
Zgłoś
Avatar
mam19 2024-02-03, 17:08 1
Orbitalasd napisał/a:

Może to doprowadzić do zamarzniecia zaworu i w konsekwencji uniemożliwić jego zakręcenie



miałem taki przypadek podczas papowania dachu, ale przyznam ,się że za małe miałem jaja zeby rozmrażać zawór palnikiem
Zgłoś