18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
AnimowanyAlkoholik 2013-02-27, 22:38 3
D.Hume, zamiast się tu udzielać, wypad do książek i naucz się doceniać lepszych
Zgłoś
Avatar
animalus 2013-02-27, 23:13 5
Pieprzyć napinaczy piłkarskich, i tych z Realu i tych z Barcelony. Wypierdlać na wasze fora i tam się posuwajcie czy co wy tam robicie.
Zgłoś
Avatar
sh_akal 2013-02-27, 23:14 1
Na trawie to się zarabia. Mówi się na murawie.
Zgłoś
Avatar
MatMn 2013-02-27, 23:14 2
Po przeczytaniu od razu spojrzałem na nick dodającego. Nie myliłem się
Zgłoś
Avatar
abx23 2013-02-27, 23:29
macie wszyscy racje tylko Manchester United !!!!!!!
Zgłoś
Avatar
kati0 2013-02-28, 0:12
AnimowanyAlkoholik
a może by tak najpierw w drugą stronę, kiedy Was ru***liśmy mecz po meczu, a każdy powód był dobry, żeby tylko nie uznać Katalonii za lepszą?
Zgłoś
Avatar
AnimowanyAlkoholik 2013-02-28, 1:53 1
kati0, przede wszystkim, nie mieszaj mnie w tym samym kotle z sezonowcami, hejterami i innymi chorągiewami Nie grałem w tych meczach, nie utożsamiam się jako jeden z jedenastu piłkarzy w jednej drużynie, lecz ogółem z drużyną i klubem. I nie możesz wiedzieć tego, jak przyjmowałem porażki Realu

I takie pytanie, z ciekawości: Czym chciałaś mnie ru**ać? Czyżbym właśnie pisał do tworu podobnego do pewnej posłanki(?).
Zgłoś
Avatar
tolek993 2013-02-28, 7:22
BongMan napisał/a:

Kurwa, myślałem "bordowy" a napisałem "brązowy" Nie mam już jak poprawić.

Może brązowy dlatego, że symulanci zawsze mi się kojarzyli z gównem...



ku*wa ty myslales?!?! wez bo zaraz jeb*e...
Zgłoś
Avatar
swietlik 2013-02-28, 8:13 1
Rzeczywiście wielką sztuką jest ogranie drużyny bez trenera, bez odpowiedniego przygotowania taktycznego do meczu, która na murawę wyszła z założeniem "wyjdziemy, poklepiemy jak zawsze - a nóż coś wpadnie".

Co do wywalania się o trawę, to pozdrawiam Pepe, który najpierw skopał Busquetsa, potem się wyjebał przez podmuch wiatru. /watch?v=SM_-cYSsPPI

Przypomnę jeszcze, że w Madrycie nadal mroźno, -16
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-02-28, 12:42 3
@up And the Oscar goes to Jordi Alba



Jeśli uważasz, że Barcelona wychodzi na Real z olewającym nastawieniem 'wyjdziemy, poklepiemy' to zastanów się jakiej ty drużynie kibicujesz. Pół-amatorskiej? Podając argumenty, przez które Barca przegrała, tylko się chłopie ośmieszasz

A ja ci przypomnę 0:2 na San Siro i zadam zagadkę. Ile Gran Derbi temu Farsa pokonała Real?
Ajj zaraz zaraz, ty pewnie od trzech meczy kibicujesz
Zgłoś
Avatar
swietlik 2013-02-28, 15:40
Nie powiedziałem, że piłkarze lekceważą kogokolwiek. Barca nie ma teraz trenera, co za tym idzie - nie ma kto podpowiedzieć z ławki w trakcie meczu, Roura nie zmieni taktyki "na bieżąco", bo po prostu tego nie potrafi. Jedynym problemem jest brak trenera. Nie pisałem tego po to, żeby usprawiedliwiać tę przegraną, bo najzwyczajniej w świecie Real był lepiej przygotowany taktycznie do tego meczu, wygrał lepszy

Ośmieszasz się Ty używając zwrotów typu "farsa"... Barcy kibicuję od 2003 roku, bo wtedy zacząłem się interesować piłką, 3 mecze to to chyba nie są

Co do filmiku, to zauważ, że Alba po zderzeniu Arbeloą upadł z impetem na twarz... Miał chyba prawo coś poczuć, czy nie?

Wkurwia mnie strasznie ta nagonka na Barcelonę, ale gdy Barca równo jechała całą Europę jak chciała, to Wy - kibice Realu siedzieliście cicho i tylko przypominaliście wszystkie puchary sprzed dekady.

Real wygrał, zagrał lepiej, Barca ma kryzys, 2 ważne mecze w ciągu tygodnia przegrała ok, ale na chuj drążyć temat?
Zgłoś
Avatar
Duszek Okruszek 2013-02-28, 15:50 1
Od początku było wiadomo że zacznie się spinanie dup o tak naprawdę nic ciekawego. Od dawna jest tak że i real i barca mają swoich "fanów" i "fanatyczków" którzy będą się hejtować w internecie do ostatniej kropli krwi dla swojej "ukochanej drużyny" a tak naprawdę rzadko znają nawet skład drużyny. Więc jest to kibicowanie dla zwykłego spinania dupy z innymi równie "inteligentnymi". Prawdziwi kibice zawsze są wierni klubowi i nie muszą każdemu naokoło udowadniać jaki to ich klub jest wspaniały i najlepszy i wylewać hejty gdy ktoś uważa tylko inaczej jak oni. Więc pozdrawiam internetowych "prawdziwych kibiców" .
Zgłoś
Avatar
misiuu534 2013-02-28, 18:21
Czy jestem jednym z nie licznych kibiców Barcelony,który hejty ma w dupie,i szanuje Real ?
Zgłoś
Avatar
D.Hume 2013-03-01, 12:54
Hassos napisał/a:

@up And the Oscar goes to Jordi Alba



Jeśli uważasz, że Barcelona wychodzi na Real z olewającym nastawieniem 'wyjdziemy, poklepiemy' to zastanów się jakiej ty drużynie kibicujesz. Pół-amatorskiej? Podając argumenty, przez które Barca przegrała, tylko się chłopie ośmieszasz

A ja ci przypomnę 0:2 na San Siro i zadam zagadkę. Ile Gran Derbi temu Farsa pokonała Real?
Ajj zaraz zaraz, ty pewnie od trzech meczy kibicujesz



skończ pierdolić bo aż oczy puchną od twoich farmazonów.

Jestem homofobem, nie kibicuję realowi.
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-03-04, 11:31
D.Hume napisał/a:



skończ pierdolić bo aż oczy puchną od twoich farmazonów.

Jestem homofobem, nie kibicuję realowi.



Masz za mało lat synku żeby kibicować Realowi. Chłopcy w twoim wieku kibicują Barcelonie. Więc
Zgłoś