18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tranzystor 2013-07-13, 15:24
snikersx napisał/a:

@up pl.wikipedia.org/wiki/Miron_Sycz zajrzyj czasem i poszukaj coś w internecie głąbie, a nie od razu napierdalasz lewacką propagandą. Pieprzony debilu



Ty tępy prawiczku, dla normalnych ludzi Wikipedia, którą może edytować każdy, nawet taki cep jak ty, nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Napierdol lepiej w Wiki złote biografie swoich idoli Maciory i Kalksteina.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-07-13, 18:00
tranzystor napisał/a:



Ty tępy prawiczku, dla normalnych ludzi Wikipedia, którą może edytować każdy, nawet taki cep jak ty, nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Napierdol lepiej w Wiki złote biografie swoich idoli Maciory i Kalksteina.



sycz sam przyznał że tata biegał po lasach z UPA w wywiadzie dla tygodnika powszechnego.

w tvn24 nic nie powiedzieli? znalezienie tej informacji zajęło mi całe 5 sekund.

jednej głupiej kwerendy w google ci się nie chciało wpisać jełopie? czy może jak fakty nie są po twojej myśli - to gorzej dla nich.

weź dalej broń tych co mieli tatę w UPA, dziadka w wermachcie, albo wujka w SB, tylko nie narzekaj potem że w Polsce jest chujowo.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-07-13, 19:31
voidinfinity napisał/a:

weź dalej broń tych co mieli tatę w UPA, dziadka w wermachcie, albo wujka w SB, tylko nie narzekaj potem że w Polsce jest chujowo.



Nikogo nie bronię, nie lubię PO. Ale wkurwia mnie nieco, że banda prawiczków nie wspomniała jeszcze o dzielnym akowcu Rajmundzie Kaczyńskim i dziurach w jego życiorysie, podobnie jak stryju cudownych bliźniaków - stalinowskim prokuratorze. Mało tego - nikt nie wspomniał o nazwisku Kryże, zbrodniarzu "komunistycznym", którego PiS tak ochoczo wzieło pod swoje skrzydła. W Polsce każdy polityk do kłamca i chuj, więc nie rozumiem skąd polaryzacja na "prawicę".
Zgłoś