18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
LubięFacetów 2021-06-14, 12:46 3
Kto jest za petycja o blokadę Halmana, by w końcu przestał nas raczyć tymi dennymi filmikami?
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-06-14, 12:54 3
dEstabil_ napisał/a:

Kto jest za petycja o blokadę Halmana, by w końcu przestał nas raczyć tymi dennymi filmikami?



ja się mogę podpisać, gdzie lista?
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2021-06-14, 13:39 1
svenio napisał/a:

Wspaniała restauracja,miejsce pełne wyszukanego smaku, gdzie każdy kęs ,pieści podniebienie, delikatnie muskaj kubki smakowe, obrusy, szampan, porcelana Rosenthala ,przepiękne uśmiechnięte kelnerki i Ty król życia w złotych arkadach, a co kto Ci zabroni masz 500 plus stać Cię żeby z rodziną w niedzielę zaszaleć



Ale ty jestes debil przeciez wedlug was elektorat 500 plus mieszka na wsi i pije wódkę! A kiedy druga Wenezuela i chleb po 14zl ja to piszecie od 6 lat?

Głosujesz na PO(holownie) to wiadomo ze jesz tylko wspaniałe jedzenie z Mc. Tylko plebs elektorat pis je bios bo wiadomo są zacofani.
Zgłoś
Avatar
razak 2021-06-14, 14:39 2
brać dragi po których nie czujesz sie fajnie to jak iść do burdelu i wybrać najbrzydszą kurwe. Zdarzy mi sie czasem polecieć na czymś przyjemnym ale kurwa jak można sie doprowadzać do takiego stanu żrąc ten syf. Nawet mi ich kurwów nie szkoda
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-06-14, 16:27 1
Surówka z grzybkami....
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-06-14, 17:35 1
typowy efekt przyjecia substancji poszerzającej swiadomosc. chlop w jednej chwili zdal sobie sprawe ze wszystkich swoich błędów. zaden drag nie zrobi z ciebie supermana zdolnego do przyjecia takiej dawki rozczarowania.

razak napisał/a:

brać dragi po których nie czujesz sie fajnie to jak iść do burdelu i wybrać najbrzydszą kurwe. Zdarzy mi sie czasem polecieć na czymś przyjemnym ale kurwa jak można sie doprowadzać do takiego stanu żrąc ten syf. Nawet mi ich kurwów nie szkoda



wszystko co wartosciowe wiaze sie z wysilkiem i nieprzyjemnoscia: diety, oszczedzanie hajsu, cwiczenia, dbanie o relacje, trudne wyprawy (rowniez te w glab siebie), nauka, doslownie kurwa wszystko.
musisz byc slepym konformistą, skoro nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-06-14, 21:24 1
wertuqq napisał/a:

Chłop się dowiedział, że w kotletach są zmielone między innymi krowie odbytnice. Co wykryto znajdując śladowe cząstki kału w mięsie.



chuj z tym... w UK zrobili badania i znalezli slady kału na dotykowych ekranach do zamawiania Na KAZDYM ekranie resztki gówna... wiec zanim zaczniecie sie smiac z indii...

metro.co.uk/2018/11/28/poo-found-on-every-mcdonalds-touchscreen-tested-8178486/
Zgłoś
Avatar
GaryP 2021-06-14, 21:49 1
Przecież to kuchenne rewolucje, geslerowa kazała nazbierać ziół spod krzaka.
Zgłoś
Avatar
Kolczatka 2021-06-16, 20:05
Crackheads, crackheads everywhere
Zgłoś