18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:22
Co tu się odpierdala?
Websterthe1 • 2024-07-03, 21:46
Afroamerykańska młodzież figluje i skacze po samochodach. Starszy łysy mężczyzna już chyba nie rozumie co się dookoła niego dzieje i dokąd zmierza ten świat.

______________

Nożem zwierza! Ciach po gardle! Tryska krew!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-04, 9:23 1
Gość wygląda jak po trzech rozwodach, jego już jic nie zdziwi...
Zgłoś
Avatar
boooreq 2024-07-04, 9:36
ja pierdole no małpy
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-07-04, 12:35 1
Dziadek weteran i widzi że ta cała walka była chuja warta.....i że nie warto było lepiej jakby III rzesza wygrała
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-07-04, 12:50
To Mike, z Breaking Bad.
Zgłoś
Avatar
abstract667 2024-07-04, 12:53
Małpie figle
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-04, 14:36
Chyba wszyscy wiemy o czym myśli patrząc na tą planetę małp za jego płotem
Zgłoś
Avatar
Radian1 2024-07-04, 15:05
Budrys2000 napisał/a:

Po prostu dobrze wychowany, przyzwoity człowiek. Żaden tam bohater.
😉



Ale czy to aby nie przesada, by określenia "młodzież" używać wobec zwierząt?
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-07-04, 17:17
Kiedyś trzeba było iść do zoo, teraz zoo przychodzi przed twój dom...
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-07-04, 17:27
Młodzież to są młodzi LUDZIE. a na filmie człowiek jest tylko na końcu w dodatku dorosły. wbij sobie to do łba i popraw opis
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-04, 23:56
Starszy, łysy mężczyzna doskonale rozumie, dlatego ma na to wszystko wyjebane.
Zgłoś
Avatar
relanium 2024-07-12, 2:01
Niech mi ktoś wytłumaczy, o co chodzi. Bo ja w wieku nastoletnim święta nie byłam. Ale czy komuś z was, czy waszych znajomych, przyszło kiedyś na myśl, żeby robić jakieś a'la zamieszki, małpie figle, wskakiwanie na samochody, rozróby itp? A co najgorsze, bo wstyd mi za kobiety (samice), to głownie małpy płci żeńskiej wskakują na te samochody i machają dupami. Trudno określić płeć, ale wydaje mi się, że tu akurat gorsze są gorylice, niż samce. Kurwa, jak ja tego ścierwa nienawidzę.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów