18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dwakilo 2011-12-03, 21:06
Już się przestraszyłem bo przeczytałem "piersi"
Zgłoś
Avatar
Adiro 2011-12-04, 1:29
pierdolone chuje
Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-12-04, 9:43 2
Bydło.

@Nabs
Chujowe pojęcie o przepisach drogowych masz, nie? Nie wiesz że pieszy nie może (zabraniają mu tego przepisy) wtargnąć na przejście dla pieszych przed samochód? A także że nie może zwalniać kroku, zatrzymywać się, zawracać na przejściu dla pieszych? Jesteś takim samym bydłem jak te kurestwo na filmie.
Zgłoś
Avatar
martinkane 2011-12-04, 11:06
bigosamigos77 przy twojej starej dodam gazu i włączę wycieraczki
Zgłoś
Avatar
timmy77 2011-12-04, 18:22 1
Nie rozumiem tych popierdolonych akcji studentów, tak samo jak jebane stare kurwy, które w tramwaju żebrają o miejsce a co miesiąc w poznaniu blokują ruch drogowy z ciężkimi krzyżami na plecach w dzień w którym ta jeszcze bardziej pierdolnięta kaczka wykitowała w Smoleńsku.

Nie stać ich na samochód to robię problemy innym? To jest po prostu zazdrość i niemoc, nie stać mnie na jazdę samochodem to utrudnię ją innym. Pozdro dla takiego frajerstwa, i szczerze mówiąc jak po dwóch minutach bym po prostu wrzucił jedynkę i mając to w dupie powoli przejechał przez takie zapchane przez studentów skrzyżowanie...
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-12-05, 10:17
jeden już nawet włączył wycieraczki tylko zapomniał gazu dodać ...
Zgłoś
Avatar
EvilSoran 2011-12-05, 15:15
Rafal1757 napisał/a:

tak, to niewątpliwie wkurwia kierowców. I co oni sobie myślą, że organizując jakąś kolejna zjebaną i nawet nie śmieszną akcję zabłysną jakoś ?? żal



zapewne są z asp i potem nazwą to sztuką nowoczesną :0

dwakilo napisał/a:

Już się przestraszyłem bo przeczytałem "piersi"



Strach przeważnie łączy się z traumą w twoim wypadku to cię jakaś cycami okładała czy coś ?
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-12-17, 5:29
Zgłoś