18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Co wkurwia Sadystów?
maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

2020-11-05, 12:22
@up No tak, pani Chill to dostała plemnika za wkład w stronę i wcale nie wchodziła na ,,kółeczko pie**olonych ciot " żeby wydębić plemnika :roll:

do...........ka
2020-11-05, 12:29
Kierrek, akurat jeżeli chodzi o wkład w stronę, to nie można mieć Chilli nic do zarzucenia.
A jeżeli chodzi o "pie**olone cioty", to zawsze chętnie przypominała, jaki ma do tego stosunek ;)

Wk***ia mnie hmmm...no nie wiem...łamanie praw człowieka.

2020-11-08, 10:56
A mnie wk***ia ocenianie po wyglądzie.

2021-02-13, 17:51
Wk***ia to, że dość często ikonki nie pojawiają się. Na Androidzie to trzeba ekstra przejść w tryb komputerowy w przeglądarce, aby to zalogować się.