18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Co wkurwia Sadystów?
maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

2020-11-05, 12:22
@up No tak, pani Chill to dostała plemnika za wkład w stronę i wcale nie wchodziła na ,,kółeczko pie**olonych ciot " żeby wydębić plemnika :roll:

do...........ka
2020-11-05, 12:29
Kierrek, akurat jeżeli chodzi o wkład w stronę, to nie można mieć Chilli nic do zarzucenia.
A jeżeli chodzi o "pie**olone cioty", to zawsze chętnie przypominała, jaki ma do tego stosunek ;)

Wk***ia mnie hmmm...no nie wiem...łamanie praw człowieka.

2020-11-08, 10:56
A mnie wk***ia ocenianie po wyglądzie.

2021-02-13, 17:51
Wk***ia to, że dość często ikonki nie pojawiają się. Na Androidzie to trzeba ekstra przejść w tryb komputerowy w przeglądarce, aby to zalogować się.



2022-03-18, 20:05
Mnie wk***iają ruskie trolle na tym forum

2022-07-31, 23:31
wojcieszko84 napisał/a:

Mnie wk***iają ruskie trolle na tym forum



mnie też wk***iają ruske onuce, a szczególnie jedna dobrze znana i wpływowa postać na tym portalu

re...........66
2022-08-19, 16:14
dzis przejezdzalem na ruchu wachadlowym i jedziemy kordon pojazdow a gosciu z uliczki bocznej wyjezdzal i wyjechal przed jakis typem , predkosc tak 15-20 km/h a on wyjechal z 20 m przed nim a ta p*zda nawet hamulca nie musiala wcisnac i strabila chlopa co wyjechal. to co mial czekac az 50 samochodow przejedzie i wtedy wyjechac? nauczcie sie kurewki ze nam 50 nie zrobi roznicy jak jeden sie wcisnie, ale jednemu zrobi to w ch*j roznice czy sie wepcha po 10 samochodzie czy bedzie czekal az 50 przejedzie. a smieszne to ze ta kurewska co trabila wlaczala kierunek lewy przy zmianie pasa przed sygnalizacja a potem prawy zeby wrocic i nie wylaczyla nawet kierunku i trabi na innych i poucza a sama jedzie z prawym kierunkiem 200 metrow hehe

i jeszcze kurewki co pizze zamawiaja za 47 zloty czy nawet mniej a ma 50 zl i czeka az pizzerman wyda xD albo lepiej brakuje im 50 gr albo 1 zl i pyta pizzermana czy to odpusci. ta sama zasada jednej kurewsce co pizze zamowila nie zrobi roznicy jak 3 zl jej pizzerman nie wyda w skali roku abiednieje o 3 zl nastepnym razem miej odliczone pazerna kurewko. a pizzermanowi ile dziennie zarobi na tych co daja napiwki albo odwrotnie ile straci jak bedzie poblazal tym co nie maja 1 zl i na koniec dnia sie okaze ze 10 zl w plecy

Sz...........di
2022-08-24, 21:35
HIPOKRYZJA, system, świat a raczej ludzie którzy zmierzaja ku zagładzie (brak troski o planetę bo trzeba cisnąć do oporu i ch*j jebac szerokie tego konsekwencje) no i przede wszystkim JA sam bo nic konkretnego nie robie żeby coś więcej zmienić XD

2023-01-24, 20:01
Wyjątkowo wk***ia napisanie 50 postów żeby mieć dostęp do SB. Do tego na telefonie nie sprawdzę ile jeszcze zostało...

2023-01-25, 01:20
Rhox napisał/a:

Wyjątkowo wk***ia napisanie 50 postów żeby mieć dostęp do SB. Do tego na telefonie nie sprawdzę ile jeszcze zostało...



Można sprawdzić włączając wersję na komputer

2024-01-09, 17:11
Spamujące osobniki to zło xd

2024-03-01, 18:51
Mnie wku*iają chomofoby, rasiści, ta patola co chodzi na marsze, mizandrystki i mizogoniści. No. No i katole o skrajnych poglądach. I Ci którzy nie mają szacunku do zwierząt. Nie chodzi tu, że weganizm jest dobry, ale o tych, co dla nich zwierzęta są gorsi od ludzi, czy za*ają dla zabawy. Nienawidzę GW**eli, zboczeńców których spotykam na codzień. No i z przyjemnością zobaczyłabym pełno krwi****i osób, które traumatyzują innych dla przyjemności. Zdradzieckim kur*om i męskim dzi*a też powinna czekać śmierć. Chciałabym zostać jednym z potworów, które zabija potwory, ale aktualnie jest co do stracenia. Ale wierzę, że kiedyś będzie sposób bez konsekwencji