18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
KiecolPB 2014-06-06, 13:46 7
Fajnie posłuchać czasem kilku kawałków, które w jakiś sposób znamy z filmów. Co do muzyki to nie spinać się co lepsze, a co nie. Tylko niedowartościowane ciule piszą teksty typu "ahaha słucha hiphopu, co za ciula, ja słucham prawdziwej muzyki, rock, metal, itd". PS: Ja słucham harda, a wy? ^^
Zgłoś
Avatar
Yoshka 2014-06-06, 13:48 5
Planowanie przestrzeni to ma w małym paluszku
Zgłoś
Avatar
grudy 2014-06-06, 14:09
Tylko merytorycznie trochę nie do końca... Ta polifonia w renesansie
Zgłoś
Avatar
WhoCaresAboutNik 2014-06-06, 14:17 6
Kurwa debile, wszędzie debile ograniczające się na jeden gatunek. Kucbrudasy metalowce, poprurkowce, patola słuchająca hardkorowego rapu o życiu w bloku, wożonko umcykowce. Ja słucham wszystkiego, od V symfonii Beethovena, przez SoaD, Trzeci Wymiar, do VGM i jakiś techniawek(specjalnie dawałem bardziej znane nazwy, INB4 słucham tylko komercyjną muzykę)
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-06-06, 15:15 1
Mi tam nic do tego kto czego słucha, jednio słuchają zajebistego metalu, rocka, inni chujowe i wiejskie techno...co kto lubi
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-06-06, 15:18
Zapomniał że muzyka starożytna nie pochodzi od egipcjanów czy kogokolwiek, została ona "wynaleziona" na nowo przez filozofów zgodnie z matematyczną stopą. Tj. Takt na 3, pięta, całość, palce. Widać to szczególnie w muzyce klasycznej.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-06-06, 15:33
Jak dobrze, że jeszcze nikt nikogo nie wyzwał od lewaków.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-06-06, 15:35 2
@Up
zamknij ryj lewaku <niah niah niah, szyderczy plan sie powiodl!>
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-06-06, 15:56 1
MaczoJuh
teraz czuję spełniony.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2014-06-06, 16:18 2
Krechafety napisał/a:

Pewnie nie zauważyliście, że nie wymienili disco polo ani tych wszystkich elektro/technosyfów... a nie... przecież to nie muzyka


Powiedział idiota, co pewnie w życiu techno nie słyszał
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-06-06, 19:50
Ładnie widać na filmiku, że w XX wieku coś poszło nie tak. Muzyka, która przez tysiąclecia była uosobieniem harmonii stała się harmiderem.
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2014-06-06, 20:37
Moja muzyka jest lepsza niż wasza, a moje bąki śmierdzą bardziej niż wasze ! HAHAHA
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2014-06-06, 21:50
Jest cala seria w wykonaniu autorstwa jegomoscia, zamiast temat muzy mogla pojsc edukacja, wiem ze jest bo gdzies kiedys ogladalem ale po angielsku, nawet nie wiem czy napisy pl do tego dorzucaja.
Zgłoś
Avatar
baraq 2014-06-07, 15:50 1
@KiecolPB poleciales troche z tym hardem strikte harda gra np Angerfist, Korsakoff czy ew Wildmotherfuckerz, ale sam uwielbiam hardstyle wiec za brennan heart'a i zatox'a lapiesz piwko, a swoja droga wybrales dobry walek, bo ostatnio to sam nustyle nagrywaja co zmierza do radia Eska :/

a wszystkim co sie spinaja ze elektronika to nie muzyka czarny i cyganski do tego kutas prosto w dupe!
Zgłoś