18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Co za pech...
geniuszę • 2013-05-16, 22:17
Cytat:

Było to trzecie podejście 42-letniej mieszkanki Andrychowa do egzaminu na prawo jazdy. Znowu, niestety, nieudane. We wtorek (14.05) rano na placu manewrowym w bielskim ośrodku egzaminacyjnym podczas wykonywania manewru prawdopodobnie pomyliła hamulec z gazem. Auto przebiło zapory i wylądowało w rowie.





źródło: mamnewsa.pl/newsy,5860-andrychow-co-za-pech-i-to-podczas-egzaminu
Zgłoś
Avatar
Nav 2013-05-18, 13:15
arsene007 napisał/a:

jak kurwa jego mać można pomyslic gaz z hamulcem, przecież reakcja jest natychmiastowa , auto zamiast zatrzymac sie przyspiesza to puść ten pierdolony pedał i nacisnij drugi ..znająć życie to wcisnełaby sprzegło ..no kurwa mać



Już lepiej, żeby przynajmniej to sprzęgło wcisnęła niż trzymała gaz do oporu.

Co do tematu, popieram przedmówców - dożywotni zakaz robienia prawa jazdy.
Zgłoś
Avatar
Bombova 2013-05-18, 13:27
Wkurwiają mnie teksty typu " baba do garów" mamy XXI wiek , równouprawnienie kurwa , każdemu może się takie coś zdarzyć i nie tylko kobietom. Na jakim my świecie żyjemy.. znam kobiety które lepiej jeżdżą od was .-.-
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-18, 13:51
Bombova,
Bombova napisał/a:

Wk***iają mnie teksty typu " baba do garów" mamy XXI wiek , równouprawnienie k***a , każdemu może się takie coś zdarzyć i nie tylko kobietom. Na jakim my świecie żyjemy.. znam kobiety które lepiej jeżdżą od was .-.-



Bzdura! Jak jesteś w czymś do niczego to się za to nie zabierasz i nie skomlesz "bo równouprawnienie i łojezu dwudziestypjerszywjek jestem wyzwolona blabla etc"!

Nie jestem kierowcą i nie będę- nie zdradzę powodu- ale nie muszę kierować pojazdem by być uczestnikiem ruchu- bo jeżdżę z kimś- a sam zauważam, że przeważnie to właśnie kobiety chujowo jeżdżą.

Nawet podczas przechodzenia przez ulicę- miałem "zielone"- babka coś popierdoliła w wozie i ruszyła z kopyta prosto na mnie i resztę przechodniów. Jak żyję to kuźwa nie widziałem by facet tak bardzo dawał dupy podczas kierowania pojazdem. I jestem skłonny stwierdzić z całą stanowczością, iż akurat w tej kwestii to kobiety są gorsze na drodze niż faceci.
Zgłoś
Avatar
pituzdg 2013-05-18, 13:51 2
Bombova napisał/a:

Wkurwiają mnie teksty typu " baba do garów" mamy XXI wiek , równouprawnienie kurwa , każdemu może się takie coś zdarzyć i nie tylko kobietom. Na jakim my świecie żyjemy.. znam kobiety które lepiej jeżdżą od was .-.-


To się nie może zdarzyć. Ja pierdole, mam nadzieję, że kiedyś taka głupia pizda pomyli gaz z hamulcem, jak twoje dziecko wejdzie na pasy. Zobaczymy czy wtedy powiesz każdemu się to może zdarzyć.
Zgłoś
Avatar
erythnul 2013-05-18, 13:56 3
Bombova napisał/a:

Wkurwiają mnie teksty typu " baba do garów" mamy XXI wiek , równouprawnienie kurwa , każdemu może się takie coś zdarzyć i nie tylko kobietom. Na jakim my świecie żyjemy.. znam kobiety które lepiej jeżdżą od was .-.-



Gównouprawnienie.. sztuczny wymysł niedojebańców którzy prawnie chcą być równie dobrzy w czymś co inni. Kobiety są lepsze w jednych rzeczach jak np. pedagogia, a faceci w innych jak np. kierowcy. Jak by była równa innym osobom które prawko mają to by je zdobyła. Jedynie udowoniła że powinna siedzieć w kuchni o ile nie przypala potraw.

Podaj przykład takiego zdarzenia, w którym to facet pomylił gaz z hamulcem.





Obrazki podkradzione z: sadistic.pl/back-to-the-kitchen-vt61302.htm?highlight=back+kitchen
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2013-05-18, 14:09 1
Się kurwa dziwicie, że próbuje zdać jak się do tego nie nadaje. Przecież żyjemy w takim popierdolonym kraju, gdzie od sprzątaczki wymaga się prawo jazdy kat. B i chujwieczego, chociaż spokojnie do pracy by sobie dojechała/doszła czy cokolwiek.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-05-18, 14:30
typ ode mnie ze szkoły potrącił na placu egzaminatora
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-05-18, 14:37
Powinien byc limit np. max 5 podejsc i koniec zabawy.

Ktos powiedzial ze do 3.5t - no tak ale w tych autach to tylko w sumie rozmiar jest inny. Skrzynie biegow sa juz takie same i silniki tez.
Zgłoś
Avatar
styq 2013-05-18, 14:58
Być może mówisz o czyjejś matce, która próbuje zrobić prawo jazdy, żeby dojeżdżać do roboty itp. Zgiń przepadnij tępy pomiocie.
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-05-18, 14:58
Bombova napisał/a:

Wkurwiają mnie teksty typu " baba do garów" mamy XXI wiek , równouprawnienie kurwa , każdemu może się takie coś zdarzyć i nie tylko kobietom. Na jakim my świecie żyjemy.. znam kobiety które lepiej jeżdżą od was .-.-



zamilcz kobieto bo nie wiesz co mówisz

a teraz spadaj do garów !
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-05-18, 18:44
Cytat:

Być może mówisz o czyjejś matce, która próbuje zrobić prawo jazdy, żeby dojeżdżać do roboty itp. Zgiń przepadnij tępy pomiocie.



byś sie kurwa nie przyznawał na Sadisticu, że Twoja stara wyjebala auto za płot na egzaminie...
Zgłoś
Avatar
AtomicDragonfly 2013-05-18, 22:31 1
Bombova napisał/a:

Wkurwiają mnie teksty typu " baba do garów" mamy XXI wiek , równouprawnienie kurwa , każdemu może się takie coś zdarzyć i nie tylko kobietom. Na jakim my świecie żyjemy.. znam kobiety które lepiej jeżdżą od was .-.-



z jednej strony masz rację, wkurwiają takie teksty. ale z drugiej strony miedzy hamulcem a gazem jest różnica i trzeba mieć chyba IQ szczotki do kibla zeby sobie pomylić

ale pod względem pierdolenia 'baby do garów' robicie kwadratowe jaja, panowie. babki w wiekszości robią czasem hece ale bez uogólniania, proszę ;p wiele jest chłopów na drogach, którzy w ogóle nie myślą co robią. a skoro spotykacie same tępe picze w swoim życiu, to bardzo wam współczuje. proponuję poszukać dokładniej, bo na pewno znajdą sie kobitki, przy których moglibyście sie schować, bo np. jeżdżą lepiej od was
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-05-19, 13:10
Apocalypsa napisał/a:


na pewno znajdą sie kobitki, przy których moglibyście sie schować, bo np. jeżdżą lepiej od was



bullshit

baby powinny mieć odgórny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, koniec kropka
Zgłoś
Avatar
AtomicDragonfly 2013-05-20, 17:54
qhash napisał/a:



bullshit

baby powinny mieć odgórny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, koniec kropka



hmm... masz rację. BABY, ale nie kobiety
Zgłoś
Avatar
keram8 2013-06-04, 23:33
najlepsze jest to, że jak wyszła z auta, to podsumowała egzaminatora "ale przecież mam jeszcze drugą szansę"
Zgłoś