18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
konski1 2011-07-05, 21:58 3
1:04 - nasi komentowali ?
Zgłoś
Avatar
Zejin 2011-07-05, 22:34
Konski1 - Hiszpanie, ale nawet do nich dotarło nasze najsłynniejsze słowo .
Zgłoś
Avatar
bustermbx6 2011-07-05, 23:06 3
Block chuja potrafi.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2011-07-05, 23:30
@greesha i bustermbx6
Odezwały się największe kozaki swojej epoki.
Zgłoś
Avatar
yadam 2011-07-05, 23:41
po 1.
nieodłączna zasada rajdów: Auto nie zgasło = Auto może jechać

po 2.
nie wyolbrzymiajcie Colina, bo owszem był zajebisty, ale jeśli teraz by zginął powiedzmy Loeb to też byście mówili, że był w chuj kozakiem. Pierdolicie pierdoły pierdolone!

BTW. chyba oglądałem to i nie pamiętam dobrze, ale to był ostatni jego przejazd na tej imprezie (nie przez wypadek tylko ogólnie)
Zgłoś
Avatar
Kukła 2011-07-05, 23:49
@up tak dokładnie ostanie x games.
@greesha Jesteś idiotą skoro tak twierdzisz......... widziałeś liste dokonań każdego z nich?? chyba nie więc sie nie wypowiadaj
Zgłoś
Avatar
greesha 2011-07-05, 23:56 4
Chyba jednak Ty jestes idiota jesli chcesz porownywac Blocka czy Pastrane do Colina (pod wzgledem rajdow oczywiscie, do Pastrany mam gleboki szacunek za MX - ale nie za rajdy). Owszem powygrywali swoje w US ale jak tylko przyjezdzali do EU pojezdzic z prawdziwymi mistrzami to zupelnie nic nie pokazywali. Juz nawet Kimi smiga lepiej niz Block. Owszem Block to swietny showman i potrafi zrobic piekny przejazd przy 100 cieciach filmu jak napizdza wokol lampy ALE TO BY BYLO TYLE. Prosze nie porownujcie mi ich tutaj do mistrza Colina, zalosne zaprawde. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
j................o 2011-07-05, 23:59 4
block, a czego on dokonał poza zrobieniem kilku "propagandowych" filmikow dla gimbusów??????
Zgłoś
Avatar
raper900 2011-07-06, 0:01
01:03 Ewidentnie słychać "kurwa"
Nie wiem po jakiemu to, ale zapewne oznacza zakręt.
Zgłoś
Avatar
HardY-HarD 2011-07-06, 1:38
raper900, jak kurwa to kurwa, a nie zakręt
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2011-07-06, 11:25
dirt 3. gralem, tez latalem.
Zgłoś
Avatar
thun 2011-07-06, 16:37 1
greesha napisał/a:

Chyba jednak Ty jestes idiota jesli chcesz porownywac Blocka czy Pastrane do Colina (pod wzgledem rajdow oczywiscie, do Pastrany mam gleboki szacunek za MX - ale nie za rajdy). Owszem powygrywali swoje w US ale jak tylko przyjezdzali do EU pojezdzic z prawdziwymi mistrzami to zupelnie nic nie pokazywali. Juz nawet Kimi smiga lepiej niz Block. Owszem Block to swietny showman i potrafi zrobic piekny przejazd przy 100 cieciach filmu jak napizdza wokol lampy ALE TO BY BYLO TYLE. Prosze nie porownujcie mi ich tutaj do mistrza Colina, zalosne zaprawde. Pozdrawiam.



Prawdziwe kozaki to były w Grupie B ( o ile wiesz co to jest znawco i fanie Colina) "Rajdy są dla chłopców grupa B dla mężczyzn" tak się kiedyś mówiło. Najlepiej jest się w odpowiednim momencie przekręcić i się zostaje automatycznie bohaterem. Grupa B na zawsze...
Zgłoś
Avatar
greesha 2011-07-06, 17:34
Calkowicie sie z Toba zgadzam. Zeby jezdzic w grupie B to trzeba bylo juz zupelnie miec nasrane w glowie.

Ale ja akurat odpisywalem na porownanie Colina do Blocka a nie pisalem o najwiekszym kozaku w historii rajdow. Czytaj uwaznie znawco i fanie grupy B.
Zgłoś
Avatar
uszatok 2011-07-07, 21:52
1:03 komentator mowi "kurwa" a 1:06 "wpierdol"
Zgłoś