18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
C.O.P.S.
wairk • 2014-03-19, 12:41
Odcinek amerykańskiego programu COPS, pokazującego pracę ichniejszej policji.

W kajdankach występują: murzyn, ciapaty i ćpunka. Miło pooglądać policjantów, którzy się nie patyczkują i nie są pośmiewiskiem (przynajmniej pod tym względem).

Wiem, że część sadoli nie zna angielskiego, więc zrobiłem wam, tłumoki, polskie napisy. Tłumaczone na szybko, jak się nie podoba to mam to gdzieś.



EDIT:
Sadistic wybrał sobie najgorszą jakość z wrzuty, tu macie w HD:
skroc pl/cops
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-03-20, 5:44
rozjebali mnie pierwsi dwaj goście, szczególnie kebab (kebap?)
Zgłoś
Avatar
Azmin1 2014-03-20, 7:06 2
nie wiem co takiego ci "podejrzani" takiego strasznego zrobili..... że poćpać lubią ?

ale mistrzostwem świata jest aresztowanie chłopa bo pod jego siedzeniem były strzykawki wraz z instrukcją "że trzeba sprawdzać co jest pod siedzeniem jak się jedzie z narkomanami"
Zgłoś
Avatar
longmanslownik 2014-03-20, 7:46 2
Takie tam od adult swima.

Zgłoś
Avatar
OCB 2014-03-20, 10:33
Kurwa znowu temat z tą zarazą!
Zgłoś
Avatar
lubiegolfy 2014-03-20, 11:16
Dobra robota powiedzial bym zajebista napisy hd full wypas czekamy na kolejna część
Zgłoś
Avatar
Chlipcio 2014-03-20, 13:01
TPaury
Cytat:

U nas jest inaczej uregulowane prawo.

Tak tylko mówię żebyś wiedział, bo wygląda na to że się chuja znasz.



Nie do końca. Policja ma prawo do przymusu bezpośrednioego i łomot też mogą teorytycznie spuścić. Problemem podobnie zresztą jak przy obronie koniecznej jest polskie sądownictwo które bardziej dba o sprawce niż o ofiarę. Prawo nie ma tutaj wiele do rzeczy... W stanach jest po prostu oczywiste że jak zamachujesz się na policjanta do masz przejebane. A u nas JP jest w modzie i jest powodem do dumy.
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2014-03-20, 17:01 2
Jak bedziesz mial czas to wstaw jeszcze pare odcinkow, dobry temat i piwko za prace z napisami.
Zgłoś
Avatar
StalowaWola 2014-03-20, 17:16
Szluga jebana małpa z ryja nie wypuściła nawet jak go paralizator pieścił !
Zgłoś
Avatar
erwinka11 2014-03-20, 17:36
Wrzuć więcej odcinków na youtube albo na wrzute ... zajebisty program DZIĘKI ZA WSTAWKĘ !!!!
Zgłoś
Avatar
all in 2014-03-20, 17:55
Tłumok to twój stary
Zgłoś
Avatar
wairk 2014-03-20, 21:13 1
all in napisał/a:

Tłumok to twój stary


Ja Ciebie też.

OK, nie sądziłem, że tak się ludziom spodoba, w weekend wrzucę jakiś inny odcinek z moimi napisami.

Z YouTubem mogłyby być problemy, bo wziął się ostro za kasowanie filmików, do których nie ma się praw autorskich + typowy rozmiar odcinka jest za długi, by go tam wrzucić w jednej części. A dzielić odcinka nie będę, bo patrz punkt pierwszy.

Wobec tego wstawka zapewne znów powędruje na wrzutę. Próbowałem wcześniej (4 razy ) wrzucić ten filmik na cda pl, ale za każdym razem był błąd dodawania do sadola (coś z miniaturką).

Podsumowując, w weekend będzie na sadolu nowy odcinek, link dodam tutaj w komentarzu.
Zgłoś
Avatar
belzeee 2014-03-26, 7:13
No i jak z odcinkiem?
Zgłoś
Avatar
wairk 2014-08-09, 16:36 1
Długo oczekiwana część druga:
sadistic.pl/cops-cz-2-vt309616.htm
Zgłoś