18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
krycheuszos 2013-01-06, 2:27
Trzeba ja wyruchać na ostro! Kto na ochotnika?
Zgłoś
Avatar
plamek 2013-01-06, 2:28
nazwa kanału?
Zgłoś
Avatar
DWito1 2013-01-06, 2:35 1
""ale niewiem Czy DONGURALESKO to Rap""

tej pani już podziękujemy....
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-01-06, 2:47
jestem sadystą - wysłuchałem do końca. Dwa razy.
Zgłoś
Avatar
Macary 2013-01-06, 2:49
kloner11 napisał/a:

Szczerze odesłałbym ją do POPEK MONSTER feat.Hijack - Znawcy rapu. Tak w ogóle internet dla niektórych powinny być mocno ograniczony. Usiądzie to taka znawczyni i pierdzieli sama nie wie o czym, ale wie że trzeba użyć określenia gimbus, bo to takie modne, i pierdzielić, bo też modne. Niech się trochę rozejrzy w temacie i niech nagra nowy filmik albo nie. Bardzo nie, niech nie nagrywa.



Co Pipek Monster? To nie ten koleś co miał problemy z zatwardzeniem? Podczas wypróżniania pękły mu gałki oczne i zaszły mu jakimś niebieskim gównem, a na dodatek pękła mu skóra na ryju. Tak to jest jak się gówno za długo w dupie trzyma.
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-01-06, 2:54
Jakaż kurwa elokwencja waćpanno..
Zgłoś
Avatar
Sielik 2013-01-06, 2:55 1
Jej wypowiedź jest tak głęboka jak jej gardło
Zgłoś
Avatar
krzywy123321 2013-01-06, 3:09
a ja to wszystko serdecznie pierdole. I wszystkich. Lecę w kimono. NARA
Zgłoś
Avatar
Szczuplasek 2013-01-06, 3:44
Macary ciekawy jestem czy w twarz bys mu to powiedzal jak ci sie nie podoba to na ch*j komentujesz ??
Zgłoś
Avatar
Macary 2013-01-06, 3:53
bartek60025 napisał/a:

Macary ciekawy jestem czy w twarz bys mu to powiedzal jak ci sie nie podoba to na ch*j komentujesz ??



Bo mi się kurwa nie podoba, więc komentuję. Zawsze mnie rozpierdala ten sam tekst "w twarz byś mu tego nie powiedział". Najpierw to twarz trzeba mieć, a nie zamiast niego jakiś rozpierdolnik z dziwnymi oczami i blizną na twarzy.
Po za tym dzięki czemuś takiemu wiem, że jesteś jednym z fanów Pierogów, czyli JP- Jem Pierogi,
tudzież CHWDP - Chciałbym Wpierdalać Dużo Pierogów.
Te skróty wymyślił akurat mój kumpel, ale jak dla mnie są kwintesencją tej subkultury.
Zgłoś
Avatar
surojak 2013-01-06, 3:56 1
Nie ma cycków, nie ma nawet penisa. Piwa nie ma.
Zgłoś
Avatar
raultg 2013-01-06, 3:58
jeden osiem L - muzyka mojego dziecinstwa... Żenada naprawde dlaczego ktoś taki komentuje co jest rapem a co nie jest?
Naprawde ludzie proponuję sprawdzić takich raperów jak Smarki Smark, Eis, Reno, Jimson, TenTypMes, HuczuHucz i skonczyc pier*olic. Wiekszosc tego co zajebiste w polskim rapie to produkcje podziemne. A szacunek do artystow PFK mozna stracic chociazby po teledysku Fokus/Doda - Fuck It...
Zgłoś
Avatar
OFF 2013-01-06, 4:05
Może ktoś dać link do jej konta na YT ,czy co to tam ma? Bo pohejtowałbym ją tutaj,ale na chuj jak i tak tego nie przeczyta
Zgłoś
Avatar
egdaron 2013-01-06, 4:48
Widać że słucha paktofoniki od dziecka a jej ojcem jest Peja :hommer:
Zgłoś
Avatar
McSzczery 2013-01-06, 6:42
raultg napisał/a:

jeden osiem L - muzyka mojego dziecinstwa... Żenada naprawde dlaczego ktoś taki komentuje co jest rapem a co nie jest?
Naprawde ludzie proponuję sprawdzić takich raperów jak Smarki Smark, Eis, Reno, Jimson, TenTypMes, HuczuHucz i skonczyc pier*olic. Wiekszosc tego co zajebiste w polskim rapie to produkcje podziemne. A szacunek do artystow PFK mozna stracic chociazby po teledysku Fokus/Doda - Fuck It...





Ostatnio taka moda na podziemie i hejt na mainstream, że aż mi się rzygać chcę. To jak pracownicy mcdonalda po studiach starający się na siłe udodowodnić, że wiedzą więcej niż dinozaury odznaczane medalami. Doświadczenie zdobywane latami liczy się bardziej niż na siłe wpierdalane pomilionowe rymy.

ps: daj ktoślinka do jej kanału na yt
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie