18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Niwek 2013-02-14, 17:03
mnie te harlem shake bawi i potrafi poprawić humor i tyle, a wy spinajcie dupy dalej
Zgłoś
Avatar
majster0000 2013-02-14, 17:13 1
@Ronoaro

Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-02-14, 17:59
hahaha, kurwa by się spinać o głupią serie filmików. Ja pierdole, wy to na prawdę jesteście masochiści. Zazdroszczę wam problemów. Albo jesteście debilami i nie potraficie nie włączać filmików, które was nie interesują, albo nie potraficie czytac, co również czyniło by z was debili. Harlem Shake ftw!

Cytat:


Wziąłbyś się do uczciwej roboty, a nie jak małpa na kiju dupą machał. Nie masz co robić z czasem tylko czarnuchów byś kopiował.



Ty marnujesz czas na zrzędzenie w internecie to czego się przypierdalasz do innych :]
Zgłoś
Avatar
o................9 2013-02-14, 18:00 2
majster0000 napisał/a:

@Ronoaro

Obrazek



Chciałbyś być na tym zdjęciu?.................
Zgłoś
Avatar
Hasak 2013-02-14, 18:25
Piękna odpowiedź dla tych jebanych pedałów którzy to tworzą i którzy się tym jarają.
Piwo.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-02-14, 18:52
hehe... Nie ma to jak sadistic. Nie zdążyłem jeszcze natknąć się na oryginał, a tu już piękny hate

piwko
Zgłoś
Avatar
dth 2013-02-14, 19:50
Co to jest to Harlem Shake? Nie wrzucalibyście przeróbek z jakiegoś gówna, to nikt by się nie denerwował, ba, większość pewnie nawet by nigdy o tym nie usłyszała. To tak jak z Justinem Bieberem. Gdyby ludzie nie jęczeli jaki jest pizdowaty to nigdy w życiu nie dowiedziałbym się, że ktoś taki istnieje...
Zgłoś
Avatar
pawell0 2013-02-14, 23:12
Pierdolita, w chuja walita, a wieczorami z wyłączonym kontem tego namiętnie słuchata
Zgłoś
Avatar
a................0 2013-02-14, 23:32
Po jakimś miesiącu nieaktywności wchodzę na sadistica i widzę przeróbki jakiegoś gówna, które słyszę po raz pierwszy. "Harlem shake"? Co to kurwa jest? Brawa dla hejterów, którzy znowu nie zauważyli, że ten ich hejt to reklama. To właśnie przez hejterskie przeróbki na sadisticu dowiedziałem się co to takiego Justin Bieber.
Generalnie po tej przerwie stwierdzam, że zrobię sobie jeszcze jedną, dłuższą.
Zgłoś