18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Coś nie wyszło
prosiak43 • 2013-04-12, 21:00
Zabieg się nie udał. Spierdolili chłopakowi życie... Wrzucam filmik, bo jest sosnowiec, a w komentarzach zauważyłem, że społeczność sadistica bardzo lubi to piękne miasto



Zgłoś
Avatar
qmakk 2013-04-13, 7:13
Mialem kurwa nieprzyjemnosc lezec w szpitalu w Sosnowcu... Te kurwy daly mi za slaba narkoze, podczas skladania mi reki (bo se kurwa zlamalem niefajnie) sie obudzilem. Takiego "bulu" nigdy w zyciu juz nie poczulem. Jeszcze, zupelnie przypadkowo, zapomnieli o tym wspomniec w raporcie ktory potrzebowalem do odszkodowania. Jebac ich kurwa.
Zgłoś
Avatar
MihauIC 2013-04-13, 7:28
Kurwa przynajmniej ma o połowę mniejsze prawdopodobieństwo że pierdolnie się w małego palca u nogi xd
Zgłoś
Avatar
dedmaker 2013-04-13, 7:30 25
Co najlepszego może cię spotkać w Sosnowcu?
Autobus do Katowic.
Zgłoś
Avatar
MrSiarra 2013-04-13, 8:01
Jestem tak najebany ze mogę stwierdzić jedno ! POLSKA.....
Zgłoś
Avatar
pyto 2013-04-13, 8:02 1
e chuj jak zwykle z jakimis wielkimi 'reportazami'. Tanie szukanie sensacji i chuj
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2013-04-13, 8:03 2
Jedyne rozwiąznie - prywatyzacja służby zdrowia i likwidacja państwowego ubezpieczenia. Gdy lekarz będzie działał prywtnie to będzie go sprawdzać prywatny ubezpieczyciel i sądzić państwowy sąd. Ilość błędów spadnie, podniesie się jakość usług. Co prawda biedni będą mieć przejebane ale i tak zdechną z głodu, więc nie problem.
Zgłoś
Avatar
g................n 2013-04-13, 8:40
Prawie jak Dr House - nasz polski odpowiednik: konował z Sosnowca
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-04-13, 8:44
Właśnie. Kto w Polandii będzie dobrze leczył za takie grosze...
Zgłoś
Avatar
MediusDigitus 2013-04-13, 9:00 3
Drodzy mili, łatwo jest ferować wyroki znając opinię tylko jednej strony. Robiłem staż z ortopedii dziecięcej w szpitalu o którym mowa i proszę mi wierzyć, mało jest takich specjalistów jak "doktor P" nie tylko w naszym kraju ale też w Europie. Zawsze jest druga strona medalu. Aż dziw bierze, że łykacie jak pelikany takie historie.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-04-13, 9:26 4
ja pierdole gdzie my żyjemy... lekarza bym zajebal chyba

luka5z napisał/a:

filmik filmikiem ale całkiem fajna ta MILF

ostatnio wpadł podobny komentarz pod jakimś tematem i dostał dużo piw, więc miło, że szybko się uczysz, ale gówno z tego tym razem
Zgłoś
Avatar
m.statystyka 2013-04-13, 9:47
ok, błąd lekarza, ale ciężko słuchać jak każdy tam krzyczy, rozumiem rodziców, ale troszkę kultury w przeprowadzaniu wywiadu... bo tego nie da się słuchać.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-04-13, 10:51
Dlatego unikam lekarzy i innych kurw co tylko kasę chcą już wolałbym do szamana pójść niż do tych niedouczonych skurwysynów. Mój przyjaciel z dzieciństwa w końcu lat `80 pojechał do szpitala na prostą operację ale lekarz tak to spierdolił,że dzieciak został warzywem do końca życia (niedotlenienie mózgu) całe życie siedzi na wózku,ogląda tv,nie mówi,nie rusza się jedynie ślina mu ścieka i tyle także nawet nie wiem czy coś czai ale kurwa za to powinni karać śmiercią bo to nie zabicie człowieka to gorzej całe życie jesteś uwięziony w swoim ciele i błagasz o śmierć ale ona nigdy nie nadchodzi....tak powinni karać najgorszych zwyrodnialców niech kurwa wegetują jak roślina i błagają o śmierć w swoich myślach

Dodam tylko,że lekarz/e nie zostali ukarani i pewnie nadal leczą w 5 placówkach jednocześnie
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-04-13, 10:54 1
mam 23 lata i sam juz sie otarłem o tego typu zdarzenia, połamałem reke na deskorolce to mi lekarz zle złożył teraz mam zjebana, okulista zle mi wykreslil jakies gowna i okulary ktore mi przypisala mloda picza powodowaly u mnie zeza musialem wymienic, jak najdalej od noszy od noszy najadelj :p omijaj szpitale w tym kraju, qwa dajcie spokoj tragedia juz wolalbym byc leczony przez szamana z afrykanskiej wioski przynajmniej bym sie nacpal czegos i mial jazde, a tutaj moga ci zjebac zycie i nikt nie bierze odpowiedzialnosc bo reka reke myje i kto bogatemu zabroni, chora akcja
Zgłoś
Avatar
petera88 2013-04-13, 11:20 1
Lares86 napisał/a:

Pytanie za milion: po co on zakłada skarpete na łydkę?



może dlatego by proteza Go nie obcierała? pomysl troche...
Zgłoś
Avatar
Invisibe 2013-04-13, 11:37
ja pierdole, nie jestem w stanie wytrzymać tego darcia ryja, tym bardziej u dziennikarki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie