18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
bartoszbarto 2015-01-31, 13:04 9
Przy tym przeciążeniu jest pewne iż krążki międzykręgowe w odcinku lędźwiowym popękały. Z pęknięć tych będzie wyłaniała się przepuklina jądra miażdżystego. Co umili mu kilkakrotnie życie, doprowadzając do serii operacji by w średnim wieku posadzić go na wózku inwalidzkim. Ale cóż, neurolodzy też muszą mieć trochę pracy

Oczywiście mógł skruszyć się czy nawet pęknąć któryś krąg z lędźwiowych, ale by to sprawdzić konieczne byłyby prześwietlenie/KT/ew rezonans. On mieszka w kraju cywilizowanym gdzie nie ma limitów użycia maszyn, tym samym zrobią mu rezonans i będzie wiadomo.

Pozdrawiam

Tak, jestem ekspertem
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-01-31, 13:04 1
nekromantazło napisał/a:

tia śmieszne jak dla kogo powiedzcie to jego złamanemu kręgosłupowi



I dobrze chujowi. Taka poduszka powietrzna jest potrzebna nie jednemu polskiemu handlarzowi, żeby mógł stworzyć bezwypadkowe auto dla naszego bezpieczeństwa.
Zgłoś
Avatar
chester 2015-01-31, 13:25
Stłuczenie kręgosłupa na odcinku lędźwiowym.
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2015-01-31, 13:31
złamał nie złamał to i tak debilem jest

ale raczej pewne złamanie kompesyjne i da rade ruszać nogami tylko chodzić sie nie da
Zgłoś
Avatar
soczi 2015-01-31, 13:43 4
nekromantazło napisał/a:

tia śmieszne jak dla kogo powiedzcie to jego złamanemu kręgosłupowi


...... ,,,,,,, masz tu kilka kropek i przecinków, bo jak przeczytałem pierwszy raz, to ni chuja nie zrozumiałem o co Ci chodzi.
Zgłoś
Avatar
clipper 2015-01-31, 14:57 1
Niech ktoś kurwa wymieni ten EGR... Boże, jak tak można jeździć z falującymi obrotami...
Zgłoś
Avatar
zip0 2015-02-01, 23:18
'Do it, faggot'

Mmm klasyk
Zgłoś