18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
uszi 2023-03-27, 17:50
Parę lat temu taki knur zabił gościa w mojej okolicy - przegryzł tętnicę udową

Nie zmienia to faktu, że patrząc na takiego świniaka w boku człowiek nawet by nie pomyślał, że potrafi być on tak niebezpieczny
Zgłoś
Avatar
ququa 2023-03-27, 19:00 2
korowiow777 napisał/a:

To tylko opasły knur leżący cały dzień w oborze. To teraz wyobraźcie sobie tej wagi dzika który jest jednym wielkim mięśniem w dodatku z szablami które rozrywają tetnice udowe w pół sekundy. A u nas te kurwy łażą w Szczecinie po osiedlach chronione histerycznie na fejsbukach przez lewacki mordy pierdolące że to my im zabraliśmy lasy więc niech sobie łażą. Chuj tam jak pogonią czy pokaleczą psa ale do tragedii jest blisko. Już pomijam że wiele kilometrów od mojego mieszkania nie ma praktycznie ani jednego nie przejebanego trawnika. I tak od lat. Te kurwy ryjem sa w stanie przeryć zamarzniętą na kilkanaście cm ziemię. Więc człowiek dla niego to miękka podusia.



Mnie nic tak nie cieszy jak dziki w miesćie....jeszcze jakby wilki i lisy czesciej tam zagladały poprostu codo
Zgłoś
Avatar
kabalero88 2023-03-27, 21:20 2
Mirek19850509 napisał/a:

Po dosiadzczeniach naukowców udowadniających zeswinie mają inteligencję 7 Miller iego dziecka ,koncerny. Kazały popełnić samobójstwo dwu. Naukowców. Od tego eksperymenty i z sieci poznikały materiały na ten temat ot co


Najebany,to do domu.
Zgłoś
Avatar
Yogo 2023-03-27, 23:28
Jak zwierzę gospodarcze nie wie kto jest panem to tak się dzieje
Zgłoś