18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Covidowy
mygyry • 2021-07-28, 10:26
Czym się różni izraelski żołnierz od covidu?


Covid nie zabija dzieci.

2021-07-29, 09:27
A ch*j z tą pandemią... teraz od stycznia wraz z Nowym Wałem podnoszą dochodowy o 9% i jeszcze pie**olą, że "to nie podatek tylko składka zdrowotna" :evil:

2021-07-29, 18:27
habiTEK napisał/a:

Czy wy antycovidowcy i inne tłuki,
nie mozecie siedziec sobie na fronda
albo w swoich kręgach jak wRealu24 ?
tam są kółka wzajemnych adoracji dotykania się siusiaczkami.
wypie**alajacie k***a stąd j***ne cioty pie**olić się gdzie indziej.



Zamknij mordę i słuchaj mądrych ludzi. Chyba że lubisz jak Cię jebią w dupsko.

2021-07-29, 19:41
JaTylkonaChwile napisał/a:

@znawca_cipek jestes foliarzem bo :
- maseczki chronia, dzieki zapie**alaniu w kagancach juz nie ma wirusa, zreszta morawiecki powiedzial tak w zeszlym roku wiec to co w tv to musi byc prawda
- na poczatku "plandemii" krazyly filmiki jak chinole padaja jak muchy. Kazdy z nas codziennie widzi przynajmniej ze 3 lub 4 osoby padajace na chodnikach, wiec to musiala byc prawda
- ciezarowki z bergamo jak wszyscy wiemy wozily trupy bo kostnice byly przepelnione itd
- w szpitalach byl taki zapie**ol, ze trzeba bylo robic hoy16challange by pomoc sluzbie zdrowia, biedni lekarze zapierdaali po 25 godzin dziennie - dlatego wg. OFICJALNYCH statystyk w czasie plandemii przyjmowano po jakies 200.000 mniej ludzi do szpitali
- szczepionki sa bezpieczne i dzialaja - dlatego nikt nie bierze odpowiedzialnosci za skutki uboczne a same preparaty zostaly dopuszczone do sprzedazy warunkowo
- szczepionki sa przedewszystkim skuteczne - dlatego w UK lub Izrealu gdzie wiekszosc ludzi jest zaszczepiona, liczba zakazen rosnie na potęgę
- szczepionki maja 96% skutecznosci, dlatego Ci ktorzy sie zaszczepią TAK BARDZO boją sie tych nie zaszczepionych
- covid test tak strasznie smiertelny, ze gdyby nie wliczano wypadkow samochodowych do statystyk sgonow covidowych, covid moglby przejsc niezauwazony
- lekarze na calym swiecie mieli w szpitalach taki zapie**ol, ze nie nadanzali z nagrywaniem tik-tokow... a nie, przepraszam, codziennie wychodzily nowe filmiki
- testy na covida sa tak wiarygodne, ze przestalem kupowac tymbarka - tam jest duzo covida
- szczepionki na covida sa bezpieczne, zostaly magicznie wynalezione przez 4 czy 5 firm niemal jednoczesnie a testy trwaly kilka miesiecy. Po kilku miesiacach WIADOMO, ze po kilku latach nie bedzie zadnych skutkow ubocznych... testowane kilka miesiecy a oni wiedza, ze za kilka lat ludziom nie zacznie odpie**alac
- straszny wirus, pandemia, olaboga ale na mecz finalowy EURO2020 okolo 2500 VIPow moglo przyleciec bez kwarantanny, inni mieli zakaz bo pandemia
- covid jest tak straszny, ze grypa nagle zniknela ale pojawil sie covid. To jest k***a taka enigmatyczna zagadka niczym Clark Kent sciagajacy okulary i zakladajacy kalesony. Nikt k***a nie potrafi rozpoznac kim jest superman
- covid jest tak zabojczy, ze w wiekszosci przypadkow trzeba robic test, zeby sie dowiedziec, ze ejst sie zajebiscie chorym
- od lat ludzie szczepili sie na grype i szczepienia byly skuteczne tak skuteczne ze grypy juz nie ma... zniknela... oj przepraszam, no niby zniknela zostala przemianowana na covid....
- na poczatku covid byl tak straszny, ze zamienial chinczykow w murzynow
- covid jest tak straszny, ze najwazniesze osoby w kraju - popie**alali bez masek oficjalnie, kiedy tylko sie dalo, sciagali je natychmiast po wylaczeniu kamer i nadal wala w ch*ja z tymi maskami, jak tylko wydaje im sie, ze nikt nie widzi.
- szczepienia sa bezpieczne i nie powoduja zakrzepicy, dlatego angielski rzad zakupil w ch*j lekarstw by z tym walczyc
- szczepienia to jedyna droga ale amantatyna jest ch*jowa bo kosztuje tylko kilka zl i skutecznie leczy
- covid jest tak zly, ze "eksperci" wypowiadajacy sie w telewizji w 95% musza brac pieniadze od bigpharmy, bo jesli nie biora to czasem maja watpliwosci co do oficjalnej wersjii
- covid nie ma nic wspolnego z laboratorium w wuhan, oczywiscie ktos wpie**olil nietoperza
Do tej pory ktoś mogl sie obawiac o zdrowie swoje i swoich bliskich, mogl byc przerazony propaganda w TV i tymi "trumnami" i ciezarowkami z trupami... ktoś mogl byc niepewny - co to za dziadostwo... ale trzeba byc naprawde KRETYNEM by dalej dac sie jebac w dupe takim pajacom jak szumowski, niedzielski i inni. Oni koszą gruby hajs, lataja zagranice, bawia sie.. lataja bez kwarantanny (oczywiscie dyplomaci itd nie zarazaja i są wyjatkiem) a wy k***a macie siedziec w domach, zakladac maski, szczepic sie, instalowac aplikacje, skanowac kody, chodzic do sklepow o okreslonych godzinach, nie wchodzic do lasow, nie organizowac wesel, zamykac biznesy, nie mozecie negowac nic bo cenzura lub areszt... k***a kto nie potrafi polaczyc kropek po tak dlugim czasie i po takiej ilosci popie**olonych, niespojnych akcji - naprawde zasluguje jedynie by na nim eksperymentowac a najlepiej by po kilku latach wyszlo, ze nie moze sie rozmnazac.
ps. Ziemia jest okrągła/owalna. Nie ma reptalian/reptylian. W szczepionkach nie znajduje sie maly nadajnik ani czip. 5G - moze byc szkodliwe, brak narazie rzetelnych badan w tym temacie. Nie bylo sztucznej mgly w smolensku. Bruce Lee nie zginal od ciosu wirujacej piesci.



I to jest "najlepszy komentarz"?? Sadole, jesteście bandą IMBECYLI!

2021-07-29, 21:34
Ponczix napisał/a:

@JaTylkonaChwile
Twoje wypociny są tak bardzo autentyczne, niepodważalne oraz pozbawawione logiki że z tej okazji wystawiam certyfikat autentyczności.
Pozdrawiam.



na szybkosci jeden przyklad dla niedoj***nia mozgowego, ktore moze bezpodstawnie rzucac inwektywami :

- jeden z moich przykladow liczba osob przyjetych przed plandemia i liczba w tym samym miesiacu rok pozniej w czasie planemii

POROWNAJ oszolomie liczby. Jak nie potraficz liczyc wiecej niz do 10 popros kogos opoznionego w rozwoju (lub nie) i napewno ci wytlumaczy. Przed pandemia 600.000 w czasie pandemii 380.000

zrodo ? OFICJALNY RAPORT RZADOWY amebo

habiTEK napisał/a:

Czy wy antycovidowcy i inne tłuki,
nie mozecie siedziec sobie na fronda
albo w swoich kręgach jak wRealu24 ?
tam są kółka wzajemnych adoracji dotykania się siusiaczkami.
wypie**alajacie k***a stąd j***ne cioty pie**olić się gdzie indziej.



kolejny szur... co z podanych rzeczy jest nieprawda? :D liczba przyjec do szpitali? zal mi cie....

ellsworth napisał/a:

I to jest "najlepszy komentarz"?? Sadole, jesteście bandą IMBECYLI!



rozwal mnie na lopatki, zajeb mi konkretem i zniszcz nieprawde oraz foliarstwo mojego komentarza ? :D aaaaaaa niech zgadne - predzej sie zesrasz niz napiszesz cos madrego :D

2021-07-29, 21:44
JaTylkonaChwile napisał/a:

na szybkosci jeden przyklad dla niedoj***nia mozgowego, ktore moze bezpodstawnie rzucac inwektywami :
- jeden z moich przykladow liczba osob przyjetych przed plandemia i liczba w tym samym miesiacu rok pozniej w czasie planemii
POROWNAJ oszolomie liczby. Jak nie potraficz liczyc wiecej niz do 10 popros kogos opoznionego w rozwoju (lub nie) i napewno ci wytlumaczy. Przed pandemia 600.000 w czasie pandemii 380.000
zrodo ? OFICJALNY RAPORT RZADOWY amebo
kolejny szur... co z podanych rzeczy jest nieprawda? liczba przyjec do szpitali? zal mi cie....
rozwal mnie na lopatki, zajeb mi konkretem i zniszcz nieprawde oraz foliarstwo mojego komentarza ? aaaaaaa niech zgadne - predzej sie zesrasz niz napiszesz cos madrego



Ja tam jestem prosty chłop i się w te wielkie plandemie nie wpie**alam, ale ten argument wydaje mi się mega kulawy bo,
Skoro przyjmowano tylko w nagłych przypadkach a wszystko inne przekładano i nie przyjmowano nie oddziały za wyjątkiem covidowcow to w takim razie ta liczba powinna być jeszcze niższa według twojej własnej teorii.
Powiem inaczej, wobec tych standardowych 600 000 przybyłoby jeszcze z 200 000 covidowych i de facto o tym mówił każdy jeden gość od epidemii, że jeżeli by zestawić standardową ilość ludzi plus ponadplanowych w postaci covidu to całą służbę zdrowia by szlag trafił w miesiąc jeżeliby nie okroili ilości ludzi przyjmowanych.

(zgadując ile ludzi będzie musiało trafić do szpitala nie można było raczej oscylowac około 600tys,bo łatwo by się można przeliczyć)
Ogólnie wszyscy się zbytnio obsrali przy tej chorobie, co prawda nie znając następstw, ale mimo wszystko, można było więcej obserwować a nie zamykać wszystko w p*zdu przy 20 przypadkach...

2021-07-29, 22:33
I w ten sposób ludzie będą się kłócić o szczepionki, maseczki i inne wymyślone gówna a w tym czasie wprowadzą wyższe podatki , wyższe mandaty, opłaty za paliwo, na alkohol bo szkodzi jak i cukier, od zarobku, zusy i inne pierdusy. Ale kto zwróci na to uwagę, są ważniejsze rzeczy jak szczepionki, o tym w końcu się dziś tylko mówi.

2021-07-29, 22:48
mygyry napisał/a:

Ja tam jestem prosty chłop i się w te wielkie plandemie nie wpie**alam, ale ten argument wydaje mi się mega kulawy bo,
Skoro przyjmowano tylko w nagłych przypadkach a wszystko inne przekładano i nie przyjmowano nie oddziały za wyjątkiem covidowcow to w takim razie ta liczba powinna być jeszcze niższa według twojej własnej teorii.
Powiem inaczej, wobec tych standardowych 600 000 przybyłoby jeszcze z 200 000 covidowych i de facto o tym mówił każdy jeden gość od epidemii, że jeżeli by zestawić standardową ilość ludzi plus ponadplanowych w postaci covidu to całą służbę zdrowia by szlag trafił w miesiąc jeżeliby nie okroili ilości ludzi przyjmowanych.
(zgadując ile ludzi będzie musiało trafić do szpitala nie można było raczej oscylowac około 600tys,bo łatwo by się można przeliczyć)
Ogólnie wszyscy się zbytnio obsrali przy tej chorobie, co prawda nie znając następstw, ale mimo wszystko, można było więcej obserwować a nie zamykać wszystko w p*zdu przy 20 przypadkach...



problem w tym, ze sk***ysyny i k***iecórki dostali dodatki covidewe, zaczeli odpie**alac teleporady, szpitale byly puste, ludzie robili jakies pojabane akcje - pomoc dla medykow... jak ludzie umierali w karetkach bo nie chcieli ich przyjac... to k***y nagrywały tik-toki... smieszne filmiki, zapie**alali pustymi karetkami.... a na internecie co chwile pojawialy sie komentarze : zapraszam na oddzial covidowy, zobaczycie foliarze jak ludzie umieraja itd itp. synowie i coreczki na necie opowiadali jak to ich mamusi zapie**alaja 15 godzin dziennie :) rozpoczeli sie zlote zniwa. Jak ekipa wbila do szpitala i zobaczyla, ze szpital swieci pustkami a na oddziale "covidowym" otwiera im baba w klapkach i nawet bez kaganca na ryju to normalnego czlowieka lapie k***ica.
W czasach plandemii zamykane sa biznesy a k***isyny politycy przyznaja sobie nagrody za walke z pandemia :/

Nieliczne grono lekarzy ma odwage powiedziec prawde i sa gnebieni. Pospieszalski zrobil kilka programow i je - zdjety z anteny. Lekarz zaczal leczyc amantadyna i wyleczyl w ch*j osob - jeb amantadyna wycofana ze sprzedazy. Lekarze zaczeli leczyc telefonicznie, przestali przyjmowac - maja krew na rekach. JAkies 140.000 ludzi zmarlo ponadprogramowo ale ch*j z nimi :/ wazne, zeby robic piosenki dla medykow.... bo oni tak strasznie walcza z grypą.. ooo przepraszam z k***a smiertelnym wirusem, ktory zabija mniej ludzi niz sczepionki na niego

2021-07-30, 07:05
JaTylkonaChwile napisał/a:

problem w tym, ze sk***ysyny i k***iecórki dostali dodatki covidewe, zaczeli odpie**alac teleporady, szpitale byly puste, ludzie robili jakies pojabane akcje - pomoc dla medykow... jak ludzie umierali w karetkach bo nie chcieli ich przyjac... to k***y nagrywały tik-toki... smieszne filmiki, zapie**alali pustymi karetkami.... a na internecie co chwile pojawialy sie komentarze : zapraszam na oddzial covidowy, zobaczycie foliarze jak ludzie umieraja itd itp. synowie i coreczki na necie opowiadali jak to ich mamusi zapie**alaja 15 godzin dziennie rozpoczeli sie zlote zniwa. Jak ekipa wbila do szpitala i zobaczyla, ze szpital swieci pustkami a na oddziale "covidowym" otwiera im baba w klapkach i nawet bez kaganca na ryju to normalnego czlowieka lapie k***ica.
W czasach plandemii zamykane sa biznesy a k***isyny politycy przyznaja sobie nagrody za walke z pandemia :/
Nieliczne grono lekarzy ma odwage powiedziec prawde i sa gnebieni. Pospieszalski zrobil kilka programow i je - zdjety z anteny. Lekarz zaczal leczyc amantadyna i wyleczyl w ch*j osob - jeb amantadyna wycofana ze sprzedazy. Lekarze zaczeli leczyc telefonicznie, przestali przyjmowac - maja krew na rekach. JAkies 140.000 ludzi zmarlo ponadprogramowo ale ch*j z nimi :/ wazne, zeby robic piosenki dla medykow.... bo oni tak strasznie walcza z grypą.. ooo przepraszam z k***a smiertelnym wirusem, ktory zabija mniej ludzi niz sczepionki na niego



Tak jak mówię cały ten cyrk nad wyraz, po prostu z armatą na muchę.
Najbardziej śmieszyło mnie, że ledwie kilkanaście osób chory a odj***li mega lockdown i wypłacali rekompensaty jak leci każdemu.

Ale szwagrowi tata zmarł na covida, wcześniej na nic nie chorował a zawinęło go w tydzień, ale największe moje zaskoczenie było na cmentarzu, mała miejscowość a kilka świeżych grobów wszystko max 60 lat, wszyscy covid tylko jeden jakiś rak.

2021-07-30, 09:37
pitteroo napisał/a:

Niektórzy pewnie słyszeli o dodatku dawidowym, ja osobiście ze źródła bo niedawno leżałem na mocne zapalenie płuc, tylko niedawidowe bo tescik tak wskazał ale uwierzcie mi plułem krwią
Niektórzy pewnie słyszeli o dodatku dawidowym, ja osobiście ze źródła bo niedawno leżałem na mocne zapalenie płuc, tylko niedawidowe bo tescik tak wskazał ale uwierzcie mi plułem krwią w szpitalu gdzie jeszcze dzień wcześniej byli tylko dawidowcy, od salowych (nota bene uznawanych za służbę nie medyczną) bo reszta co to dostawała niezbyt chętnie o tym mówiła, a dodatki te oscylowały w granicach 10-15 koła/miesiąc więc dla takiego chajsu można robić z siebie męczennika i oczekiwać że ten cyrk będzie trwał jak najdłużej. Niektórzy ludzie to zwykłe k***y, dla kilku $ będą dalej z sobie robić niewiadomo co, a życie toczy się dalej i kto miał na to kopnąć to już kopnął a politycy dalej w tym tkwią bo durne dzbany ich słuchają i wierzą.



Haha jaki debil. Trzeba było zostać lekarzem jak im tak dobrze.
Dodatki covidiwe dostali niektórzy i dostali grosze. Kwoty który napisałeś są wyssane z palca. W szpitalu mojego znajomego nie wypłacono w ogóle. Także przestań oglądać TVP bo to jest ch*ja prawda.

2021-07-30, 12:16
JaTylkonaChwile napisał/a:


- od lat ludzie szczepili sie na grype i szczepienia byly skuteczne tak skuteczne ze grypy juz nie ma... zniknela... oj przepraszam, no niby zniknela zostala przemianowana na covid....



No właśnie prawie nikt nie szczepi się na grypę, dlatego dalej jest ;)

Sadol, miejsce gdzie każdy jest ekspertem od wszystkiego

2021-07-30, 19:24
JaTylkonaChwile napisał/a:

@znawca_cipek jestes foliarzem bo :
- maseczki chronia, dzieki zapie**alaniu w kagancach juz nie ma wirusa, zreszta morawiecki powiedzial tak w zeszlym roku wiec to co w tv to musi byc prawda
- na poczatku "plandemii" krazyly filmiki jak chinole padaja jak muchy. Kazdy z nas codziennie widzi przynajmniej ze 3 lub 4 osoby padajace na chodnikach, wiec to musiala byc prawda
- ciezarowki z bergamo jak wszyscy wiemy wozily trupy bo kostnice byly przepelnione itd
- w szpitalach byl taki zapie**ol, ze trzeba bylo robic hoy16challange by pomoc sluzbie zdrowia, biedni lekarze zapierdaali po 25 godzin dziennie - dlatego wg. OFICJALNYCH statystyk w czasie plandemii przyjmowano po jakies 200.000 mniej ludzi do szpitali
- szczepionki sa bezpieczne i dzialaja - dlatego nikt nie bierze odpowiedzialnosci za skutki uboczne a same preparaty zostaly dopuszczone do sprzedazy warunkowo
- szczepionki sa przedewszystkim skuteczne - dlatego w UK lub Izrealu gdzie wiekszosc ludzi jest zaszczepiona, liczba zakazen rosnie na potęgę
- szczepionki maja 96% skutecznosci, dlatego Ci ktorzy sie zaszczepią TAK BARDZO boją sie tych nie zaszczepionych
- covid test tak strasznie smiertelny, ze gdyby nie wliczano wypadkow samochodowych do statystyk sgonow covidowych, covid moglby przejsc niezauwazony
- lekarze na calym swiecie mieli w szpitalach taki zapie**ol, ze nie nadanzali z nagrywaniem tik-tokow... a nie, przepraszam, codziennie wychodzily nowe filmiki
- testy na covida sa tak wiarygodne, ze przestalem kupowac tymbarka - tam jest duzo covida
- szczepionki na covida sa bezpieczne, zostaly magicznie wynalezione przez 4 czy 5 firm niemal jednoczesnie a testy trwaly kilka miesiecy. Po kilku miesiacach WIADOMO, ze po kilku latach nie bedzie zadnych skutkow ubocznych... testowane kilka miesiecy a oni wiedza, ze za kilka lat ludziom nie zacznie odpie**alac
- straszny wirus, pandemia, olaboga ale na mecz finalowy EURO2020 okolo 2500 VIPow moglo przyleciec bez kwarantanny, inni mieli zakaz bo pandemia
- covid jest tak straszny, ze grypa nagle zniknela ale pojawil sie covid. To jest k***a taka enigmatyczna zagadka niczym Clark Kent sciagajacy okulary i zakladajacy kalesony. Nikt k***a nie potrafi rozpoznac kim jest superman
- covid jest tak zabojczy, ze w wiekszosci przypadkow trzeba robic test, zeby sie dowiedziec, ze ejst sie zajebiscie chorym
- od lat ludzie szczepili sie na grype i szczepienia byly skuteczne tak skuteczne ze grypy juz nie ma... zniknela... oj przepraszam, no niby zniknela zostala przemianowana na covid....
- na poczatku covid byl tak straszny, ze zamienial chinczykow w murzynow
- covid jest tak straszny, ze najwazniesze osoby w kraju - popie**alali bez masek oficjalnie, kiedy tylko sie dalo, sciagali je natychmiast po wylaczeniu kamer i nadal wala w ch*ja z tymi maskami, jak tylko wydaje im sie, ze nikt nie widzi.
- szczepienia sa bezpieczne i nie powoduja zakrzepicy, dlatego angielski rzad zakupil w ch*j lekarstw by z tym walczyc
- szczepienia to jedyna droga ale amantatyna jest ch*jowa bo kosztuje tylko kilka zl i skutecznie leczy
- covid jest tak zly, ze "eksperci" wypowiadajacy sie w telewizji w 95% musza brac pieniadze od bigpharmy, bo jesli nie biora to czasem maja watpliwosci co do oficjalnej wersjii
- covid nie ma nic wspolnego z laboratorium w wuhan, oczywiscie ktos wpie**olil nietoperza
Do tej pory ktoś mogl sie obawiac o zdrowie swoje i swoich bliskich, mogl byc przerazony propaganda w TV i tymi "trumnami" i ciezarowkami z trupami... ktoś mogl byc niepewny - co to za dziadostwo... ale trzeba byc naprawde KRETYNEM by dalej dac sie jebac w dupe takim pajacom jak szumowski, niedzielski i inni. Oni koszą gruby hajs, lataja zagranice, bawia sie.. lataja bez kwarantanny (oczywiscie dyplomaci itd nie zarazaja i są wyjatkiem) a wy k***a macie siedziec w domach, zakladac maski, szczepic sie, instalowac aplikacje, skanowac kody, chodzic do sklepow o okreslonych godzinach, nie wchodzic do lasow, nie organizowac wesel, zamykac biznesy, nie mozecie negowac nic bo cenzura lub areszt... k***a kto nie potrafi polaczyc kropek po tak dlugim czasie i po takiej ilosci popie**olonych, niespojnych akcji - naprawde zasluguje jedynie by na nim eksperymentowac a najlepiej by po kilku latach wyszlo, ze nie moze sie rozmnazac.
ps. Ziemia jest okrągła/owalna. Nie ma reptalian/reptylian. W szczepionkach nie znajduje sie maly nadajnik ani czip. 5G - moze byc szkodliwe, brak narazie rzetelnych badan w tym temacie. Nie bylo sztucznej mgly w smolensku. Bruce Lee nie zginal od ciosu wirujacej piesci.




Dodam tylko, że Izrael nie podpisał deklaracji o zaprzestaniu pracy i badań nad bronią biologiczną. Tak że być może nie w WuHan, a właśnie Żydowie mógł powstać.

to...........10
2021-08-01, 10:16
robur69 napisał/a:

To wy sie do nas dopie**alacie. Skoro jestescie zaszczepieni, to nasze nie zaszczepienie powinno wam kolo ch*ja latac, a tu do sklepu bez maseczki nie wpuszcza, na koncert nie wpuszcza, do samolotu bez testu nie wpuszcza. Dajcie nam zyc w spokoju, to i polewki z was nie bedzie.



Spoko, lata mi co zrobisz. Tylko, jak złapiesz covida, to zdychaj honorowo w domu, a nie kwicz, żeby cię ratowali w szpitalu za moje podatki.

2021-08-01, 16:21
JaTylkonaChwile napisał/a:

naprawde zasluguje jedynie by na nim eksperymentowac a najlepiej by po kilku latach wyszlo, ze nie moze sie rozmnazac.



Aż mi się fabuła serialu Utopia przypomniała

mwaski napisał/a:

Spoko, lata mi co zrobisz. Tylko, jak złapiesz covida, to zdychaj honorowo w domu, a nie kwicz, żeby cię ratowali w szpitalu za moje podatki.



Twoje? A co ty jedyny w kraju podatki płacisz? Ja opłacam i podatki i zdrowotne, też mam prawo korzystać z j***nego szpitala, nawet jak sobie słoik w dupę wsadzę i mi pęknie. Wypie**alaj z takimi argumentami inwalidami.

Druga rzecz jeszcze taka, że moja siostra, szwagier i ich syn mieli wuhankę. Jedyne co im się przydarzyło, to siedzenie na dupie na kwarantannie w domu.

2021-08-09, 12:02
mwaski napisał/a:

Spoko, lata mi co zrobisz. Tylko, jak złapiesz covida, to zdychaj honorowo w domu, a nie kwicz, żeby cię ratowali w szpitalu za moje podatki.



A Ty geniuszu oddaj mi w takim razie pieniądze za szczepionkę, za którą rząd zapłacił z moich podatków, za loterię covidową i za nagrody, które przyznają, za wynajętych aktorów i bilbordy, które wiszą przy każdej ulicy itd. Wyjmij głowę z dupy i zacznij myśleć samodzielnie. A jak złapiesz jakiegoś poszczepiennego syfa za parę lat to siądź w kącie w domu i zdychaj honorowo, bo przecież wiesz co to honor i nie będziesz skomlał żeby Cię ratowali, prawda?

2021-08-09, 15:53
Znawca_Cipek napisał/a:

Covid nie zabija w ogóle. Zabija syf z przepoconych, śmierdzących maseczek. Zobaczycie za parę lat.
Ale lepsze by było:
Czym się różni covid od szczepionki?
Covid nie zabija dzieci.
Nie,ogólnie nie jestem antyszczepionkowcem.



ahhh ten znawca_cipek a taki fajny byl lekko uposledzony a teraz juz calkiem z downem