18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
V................7 2011-12-10, 13:25 1
Nie wiem może coś zemną jest nie tak, ale co wy widzicie w gibającym sie gościu przez półtorej minuty?
Zgłoś
Avatar
Takeda 2011-12-10, 15:49
@up up: Szacun, 100% racji.
A tak btw to w moim przypadku bez prochów się nie obejdzie ^ ^
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2011-12-10, 19:29
@PyskatySkurwiel bydło również nie potrafi zrozumieć iż człowiek może być upośledzony umysłowo dlatego tańczy jak debil.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-12-10, 22:43
PyskatySkurwiel napisał/a:

Kurwa dlaczego bydło nie może zrozumieć, że niektórzy ludzie jeśli maja ochotę potańczyć, to po prostu to robią (szczególnie przy muzyce)? To że wy potrzebujecie prochów, aby zrobić coś na co macie ochotę to wasz problem, ale nie generalizujcie waszych gównianych nawyków na całą ludzkość. Jeśli nie macie ochoty na takie rzeczy to po prostu tego nie róbcie, ale nie pierdolcie, że ci którzy to robią to ćpuny, durnie, pojeby...


jak człowiek się dobrze bawi to już kurwa jest naćpany . Reszta stoii jak słupy pierdoolone a ten sie dobrze bawi o to kurwa chodzi . Vodka dla naszego haraszo kulegi
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2011-12-10, 23:45
ja tam takich podziwiam. Może jest psychicznie chory, a może ma po prostu wy***bane na to co ktoś myśli. Piwo!
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2011-12-11, 13:01
Nagrodę "DREWNO ROKU 2011" przyznane temu oto Panu!
Zgłoś