18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
T................y 2019-09-10, 21:21 11
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Chyba jestem chorym sadolem.... bo wypadek każdej motopizdeczki, rozjeżdżającej szutrowe leśne drogi sprawia mi przyjemność...



Próbujesz być na siłę taki "sadolowy" i dowcipny, a jesteś zwykłą ciotowatą gimbą
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-09-10, 21:46 1
Bardzo dobrze kurwie. Bramki, linki, kolce - wszystko, co zatrzyma i unieszkodliwia te motopizdy jest dobre.
Zgłoś
Avatar
Kokosz88 2019-09-10, 21:56 2
pozytywna akcja
Zgłoś
Avatar
sidian 2019-09-10, 23:40 7
Byliśmy kiedyś u znajomego w odwiedzinach dzieś pod Tarnowem. Gość ma (miał) dwa crossy. Oczywiście zaproponował mi przejażdżkę po okolicy pomimo tego, że nigdy wcześniej nie wsiadłem na żaden mocniejszy dwuślad niż rower - o czym doskonale wiedział. Jak potem powiedział "byłem przekonany, że wymiękniesz na pierwszej górce". No, skończyło się elegancką przejażdżką po okolcy, wyjechaliśmy na szutrową drogę, a tam, gdzieś przy 60km/h z naprzeciwka wyjechał mi samochód. Cośtam pamiętałem o hamulcu tutaj, tam, gdzieś pod stopą i redukcji, ale nie pamiętałem o patrzeniu pod koła. Long story short wjechałem w podmyty przez deszcz kawałek i na żywo dowiedziałem się, że naprawdę da się owinąć spodnie dookoła dupy rozrywając obie nogawki. Na szczęście górę miałem i kask, bo wyjebałem tak, że motor do generalnego remontu. Samochodem, jak się okazało, jechała pielęgniarka i jej córka, która też się na pielęgniarkę uczyła. Można powiedzieć, że wjebałem się na pierwszą pomoc . Do domu wróciłem na jedynce, bo urwało się coś niezbędnego do zmiany biegów.

W życiu już nie wsiadłem na motor, ale kurna ochotę mam. Szczególnie na crossa.
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-09-11, 0:34 11
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Oooo jedna motopizdeczka sama się ujawniała



Prawdę ci napisał, myślisz że jak napiszesz coś złego o "motopizdeczkach" to dostaniesz piwa na sadolu, bo jest tu pewna grupa takich niedojebów którym to imponuje.
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2019-09-11, 0:49
No-idea napisał/a:

I bardzo dobrze pacanowi. Po to są te bramki, żeby nie zapieprzał po lesie,



Jesteś pewien, że akurat te właśnie po to były?
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-09-11, 1:05
Ale musiał zakurwić w tę barierkę, aż mu telefon zgieło o 45^ :O
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-09-11, 1:18 1
Rozumiem że to jest jego prywatny las że tak popierdala motorkiem ?
Lokaj mu bramę zamkną czy co ? Bo po czyimś lub państwowym lesie tak nie można...

"Zgodnie z art. 29 Ustawy o lasach ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym i motorowerem w lesie dozwolony jest jedynie drogami publicznymi, natomiast drogami leśnymi jest dozwolony tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach."
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-09-11, 1:32 2
polakwrocek napisał/a:

Rozumiem że to jest jego prywatny las że tak popierdala motorkiem ?



Rozumiem że przez ulicę przechodzisz tylko w wyznaczonych do tego miejscach?
Zgłoś
Avatar
Goldi1227 2019-09-11, 9:05 5
Xson33333 napisał/a:

Rozumiem że to jest jego prywatny las że tak popierdala motorkiem ?
Lokaj mu bramę zamkną czy co ? Bo po czyimś lub państwowym lesie tak nie można...

"Zgodnie z art. 29 Ustawy o lasach ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym i motorowerem w lesie dozwolony jest jedynie drogami publicznymi, natomiast drogami leśnymi jest dozwolony tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach."



To Ci może rozpierdolić psychikę ale nie w każdym kraju obowiązuje polskie prawo
Zgłoś
Avatar
viru 2019-09-11, 10:45
Jebać lamusa, następny filmik poprosze
Zgłoś
Avatar
Obcy_88 2019-09-11, 14:42 1
polakwrocek napisał/a:

Rozumiem że to jest jego prywatny las że tak popierdala motorkiem ?
Lokaj mu bramę zamkną czy co ? Bo po czyimś lub państwowym lesie tak nie można...
"Zgodnie z art. 29 Ustawy o lasach ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym i motorowerem w lesie dozwolony jest jedynie drogami publicznymi, natomiast drogami leśnymi jest dozwolony tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach."



Po chuj cytujesz polskie prawo jak sytułacji miała miejsce za granicą?
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-09-11, 14:58
Obcy_88 napisał/a:

Po chuj cytujesz polskie prawo jak sytułacji miała miejsce za granicą?



dailymail.co.uk/news/article-1366431/Scramble-police-Boys-Blue-dirt-bi...
W wielkiej brytanii te podobne przepisy...
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2019-09-11, 15:22 1
Ale po co ty im linkujesz, jak te błazny angielskiego nie znają. Tfuuu motokomando jebane.
Zgłoś