18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Crossem w drzewo
trolzxcvbnm • 2013-02-25, 17:06
Gość wykazał się totalna głupotą w dwóch przypadkach:
1. Nie założył ochraniaczy
2. Nie założył ochraniaczy do lasu

0:47- wyczerpał limit szczęścia
1:00- headshot w kolano, jest kość

Zgłoś
Avatar
RexDex 2013-02-26, 23:13
Chuj nie kozak, niech cwaniak poczeka aż mu adrenalina zejdzie ;] Dwa, ciepełko go ogarnie jak do niego dotrze, że czeka go operacja (pewnie nie jedna) i rehabilitacja przez parę miesięcy. A jak sobie coś jeszcze połamał to go tak zagipsują, że go będzie podcierać mamusia. A trzy, jak mu finalnie za to wszystko przyślą rachuneczek (zakładam, że to USA). To dopiero będzie sadystyczne
Zgłoś
Avatar
icac 2013-02-26, 23:17
Też mnie wokół drzewa kilka razy przewlekło (2-suw to fałszywa bestia) i ni chuj nie było to przyjemnie, ale nie wiedziałem, że można od tego złamania otwartego się nabawić

Po obejrzeniu tego może w końcu kupię jakiś pancerz, ochraniacze, czy coś...
Zgłoś
Avatar
Kryzelek 2013-02-26, 23:39
ZareFF napisał/a:

Wszystko super, tylko wytłumacz mi jak może być HEADshot w kolano?

Jak już chcesz wplatać słowa po angielsku w tekst to rób to tak, żeby to miało sens.



no właśnie, drogi autorze ;s wiadomo że headshot to postrzał w brzuch (wtedy kiedy kula zostaje w ciele). najpierw się edukujcie, a później piszcie posty.

Zgłoś
Avatar
m2ti 2013-02-27, 0:02
Cytat:

Po obejrzeniu tego może w końcu kupię jakiś pancerz, ochraniacze, czy coś...


Nie ważne jak jeździsz i czym nakolanniki,buzer i buty to podstawa a o kasku nie wspomnę,jebnąć się w kolano to bardzo nie przyjemna sprawa,ja raz zaliczyłem glebę bez nakolanników bo myślałem że są zbędne do enduro ale zaraz allegro szło w ruch.Druga sprawa to gałęzie które wystają niekiedy,mnie raz jedna taka trafiła prosto w klatkę piersiową jak wyjeżdżałem pod podjazd i spadłem z motocykla choćbym lancą dostał,nic mi się wtedy nie stało bo prędkość była mała na szczęście zresztą mam to nawet chyba nagrane nawet więc mogę to tu wrzucić ku przestrodze
Zgłoś
Avatar
demz 2013-02-27, 0:40
Tekst roku z tym headshotem.
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-02-27, 1:28
a czy w lasach nie ma czasem zakazu poruszania się pojazdami z silnikami spalinowymi?
Zgłoś
Avatar
jebac_stare_kurwy 2013-02-27, 11:33
to nie limit szczecia tylko poj 250cc
Zgłoś
Avatar
smoku1206 2013-03-01, 18:39
Hahahah co za kurwa debil, headshot w kolano hahahahah o kurwa jaki idiota, nie wierze hahahah
Zgłoś