18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Anders Breivik 2013-07-09, 11:34 9
Najlepsze intro i tak ma Mass Effect 2.

Blizzard w swoich grach też ma spoko cinematici otwierające gry/dodatki, ale o tym każdy wie.
Zgłoś
Avatar
Ibiki 2013-07-09, 12:40 1
Crysis fajny,ale tylko graficznie
Na ultra FHD jest moc!
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2013-07-09, 18:32 1
epickie to, epickie tamto.
Zgłoś
Avatar
Whiteroom 2013-07-09, 19:38 4
killdead napisał/a:

Moim zdaniem jedno z najbardziej epickich intr w historii gier.


Nie ma już kurwa innych słów w naszym języku?
Zgłoś
Avatar
oldak777 2013-07-09, 21:00
Co te kurwa gówna robią na sadolu?? Chcecie wrzucać takie filmiki, załóżcie bloga na onet.pl albo własny kanał na yt.
"Już nie długo na sadistic.pl 17 lipca premiera nowego filmu animowanego, reksio i przyjaciele."

Jak tak dalej pójdzie nie zdziwię się jak będziemy w hardzie wrzucać filmik gdzie tym na żywca obcina sobie jajca tekturowym nożem, a moderatorzy zabronią nam przeklinac i używać wulgaryzmów w komentarzach.

Wiem. Zrobię swoją pierwszą wstawkę i wrzucę mój ulubiony odcinek "zaczarowanego ołówka" albo film z serii materiał własny. Pójdę się ogolić przed wyjściem do pracy i niechcący się skaleczę.
wrzucę z tego relację i będę czekał na komentarze typu; "auć musiało boleć, chodź do mnie, papa cię przytuli"
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-07-09, 21:04 12
Widzę, że się gówno znacie.

NAJLEPSZE INTRO NA ŚWIECIE:
Zgłoś
Avatar
pambuk 2013-07-09, 21:17 3
Ja tam lubię intra z WoW-a, najbardziej chyba z WotLK-a (ale z Wiedźmina też wypas).
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2013-07-09, 21:17 2
Pierdolicie panowie, akurat Crisis 2 miało jedno z najlepszych intr w historii gier
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2013-07-09, 21:20 3
Z całej serii najlepszy był pierwszy Crysis i Warhead. Druga i trzecia część były tylko klonami Call of Duty.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-07-09, 21:24 3
War... War never changes.
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2013-07-09, 21:31 1
Intro jedno z wielu bardzo pozytywnie wkręcających intr.
A tak na marginesie, oprócz "piw" za komentarz (+) powinien być jeszcze jaki "strzał w ryj" (-) za zjebane komentarze typu:

"Na chuj to gówno na głównej.
Zainteresowani już dawno to intro widzieli.
A niezainteresowani mają no głęboko w dupie. Wypierdalać z tym."

Panie, sam idź Pan w ch*j. Niektórzy mają życie poza komputerem i nie spędzają w nim wszystkich godzin na przeglądaniu wszystkich nowości ze świata gier filmów muzyki oprogramowania maszyn CNC i zmiany rozmiarów lalek barbi na bardziej realistyczne -.-.
Niezainteresowani po prostu przewiną i nie ruszają ich takie tematy, a pozostali po prostu się przyglądną albo wgłębią w temat. A teraz jak poprzeklinałeś to idź dalej przeglądać internety. Może na pudelku jakaś artystka ukazała przypadkiem kawałek cyca...
Zgłoś
Avatar
Irdo38 2013-07-09, 21:36 2
za nanokombinezon zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Pravicow 2013-07-09, 21:41
Mateusz25 napisał/a:

A moim zdaniem nie. Gra przereklamowana, to intro do dupy.



Zobaczyłem komentarz i pomyślałem: "ku*wa, kolejny hajter", ale po długim namyśle stwierdziłem, że masz rację, a intro jest Ujowe.
Zgłoś
Avatar
MrCollie 2013-07-09, 22:02 1
Trailer E3 Assassin's Creed: Revelations
muzyka: Woodkid - Iron
Zgłoś
Avatar
Mathek 2013-07-09, 22:07
@Mateusz25

no chyba Cię pojebało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie