18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Andy Anderson 2013-07-31, 20:45
Albo mi się wydaje albo miało być Ciule z Barcelony. Następnym razem sprawdzaj to co napisałeś, zanim to wrzucisz.
Zgłoś
Avatar
Pasikoniol 2013-07-31, 20:48
@thez leci piwo za dobre pierdolenie ale lechie lubie i szanuje.
Zgłoś
Avatar
maciul9 2013-07-31, 21:21
Typowy kibic barcelony
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-07-31, 22:12
Cytat:

Cule Barcelony



Pisze się "ciule".

Zgłoś
Avatar
Nietzsche 2013-07-31, 23:40
thez napisał/a:

Dawno nie byłem tak szczęśliwy jak wczoraj Lechia strzeliła bramkę i skończyli choć troche pierdolić o barcelonie i messim. Kurwa polska drużyna gra, a te ciule tylko o nich. Nawet polscy kibice w koszulkach barcy przyszli. Kurde niby to nie reprezentacja, ja lechii nie lubie, ale wczoraj od początku im kibicowałem.


Nom, tyle że Barcelona przyjechała na mecz towarzyski, a Betony grały z większym zaangażowaniem niż o Puchar Polski...
Wstyd dla Lechii, żeby w pokazówce tak ostro faulować.
Lechiści tak się zaangażowali, że penie dwa następne mecze ligowe przerżną z kretesem z braku sił.
Nie, nie jestem "fanbojem" Barcy czy innej bandy pedałów z niepolskiej ligi, ale wg mnie przebieg wczorajszego meczu to wstyd i hańba. Ot co.
Zgłoś
Avatar
Wojtaszek31 2013-07-31, 23:52
@up

czyżbym wyczuwał kibica Barcelony z chronicznym bólem dupy?

@up
@up

przepraszam, nie przeczytałem przedostatniego zdania. Cofam myśl odnośnie "kibica Barcelony".
Zgłoś
Avatar
thez 2013-08-01, 5:59
Nietzsche napisał/a:


Nom, tyle że Barcelona przyjechała na mecz towarzyski, a Betony grały z większym zaangażowaniem niż o Puchar Polski...
Wstyd dla Lechii, żeby w pokazówce tak ostro faulować.
Lechiści tak się zaangażowali, że penie dwa następne mecze ligowe przerżną z kretesem z braku sił.
Nie, nie jestem "fanbojem" Barcy czy innej bandy pedałów z niepolskiej ligi, ale wg mnie przebieg wczorajszego meczu to wstyd i hańba. Ot co.



Zjebana mentalnośc. Barca przyjechała swoje gwiazdeczki pokazać. Najpierw messi miał najebać od groma bramek, a później ten drugi, nejmar czy jak mu tam. A tu taki chuj! A to, że Barca nawet w meczu towarzyskim symulowała faule to nie był wstyd? Chyba, że zamiast meczu obejrzałeś statystyke na koniec.
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-08-01, 10:14
jebac barcelone i real i wszystko jak mozna obcym klubom kibicowac?
i wy nazywacie sie patryjotami?
fuck logic
Zgłoś