18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cytat:

The 22 year old punk had confronted me after I was told to remove him from the building. He began to threaten me telling me "I kill pigs like you in chicago" and "I'll stab you". The police, as well as my boss watched this video and all laughed.



Oglądać od 1:30 , wcześniej gadka.


Tak, wiem,że nie ma to jak nagrywać filmik z monitora. Może nie mógł wynieść ani przesłać materiału.
Zgłoś
Avatar
krycheuszos 2014-09-17, 15:20 11
I kurwa bardzo dobrze, że jeszcze go napierdalał jak już padł. Jeszcze mógł poskakać mu po łbie, może się kurwa nauczy czegoś rozpieszczony bachor, a jak by go tym nożem trafił? Może już wcześniej pociął jakiegoś rówieśnika? Napierdalać takich cwaniaczków. Aż mi ciśnienie skoczyło. A dla ochroniarza piwko !
Zgłoś
Avatar
ziehzeit 2014-09-17, 15:20
Borcejn napisał/a:

@up jaka poruszająca piosenka. Zgaduję, że discorap 2015 z Biedronki?



Kurwa dałem Ci przez przypadek piwo, na zdrowie! To nie discorap tylko progresywny euro pop rock z lat 80.

19888891 napisał/a:

Jak się przyjrzysz, to widać, że ochroniarz wytrąca mu coś z dłoni - może to nóż?



Nie zwracałem uwagi, faktycznie coś mu wypadło. Mój komentarz odnosi się do często spotykanego zachowania ochroniarzy, którzy szukają przeciwnika 5 razy mniejszego od siebie po to, żeby pokopać sobie go po głowie.
Zgłoś
Avatar
Pietia82 2014-09-17, 15:22
Legendarna Czapka Wpierdolka
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2014-09-17, 15:34 11
nowynick czytać kurwa nie umiesz? Zarówno psy jak I szefo bekali sie jak oglądali nagranie wiec o jakiej stracie roboty wypisujesz?
Dobrze go dojebał,patyczak cwany bo z kosą,zasłużył na każdego cepa I nie pierdolcie.przewrażliwieni jacyś jesteście?prosił sie I dostał.proste przecież.widać niektórych uczono od małego, że taka reakcja(obrona)jest be,lepiej wpierdol dostać lub gorzej ale przynajmniej nie jest się agresywnym.co za pedalskie czasy nastały
Zgłoś
Avatar
kobietynierobiąkupy 2014-09-17, 15:59 12
Kurwa, że na tym portalu są w ogóle osoby, które w takim przypadku bronią tego dzieciaka. Nawet gdyby nie miał tego noża to należał mu się jeszcze gorszy wpierdol za zgrywanie kozaka i brak szacunku do starszych. Patyk jebany. Skoro nie bał się skakać do ochrony to równie dobrze mógłby z tym nożem napaść czyjąś matkę, czy czyjegoś ojca, kogokolwiek, a tak wpierdol na ogarnięcie dobrze mu zrobi.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2014-09-17, 16:07 1
Zauważcie jeszcze jedną rzecz:normalnie ochrona ma przy sobie sprzęt(pała do lania w takich sytuacjach,ja nosiłem schlagstock-teleskop na imprezy gdzie stoisz ty I 3 twoich koleżków a gości koło 300-500 itd. wrazie czego) więc dodatkowy punkt dla tego pana ochroniarza,że poskładał tą cipe gołymi łapami co udowadnia tylko,że niewydygany kozak z niego a z tamtego jeszcze większy leszczu.respekt
Zgłoś
Avatar
Judzik 2014-09-17, 16:14
Hammerfisty spadają na głowę Marcina!!
Zgłoś
Avatar
h................o 2014-09-17, 16:58 4
Jebany pedał w czapeczce złamał się jak leżak nad Bałtykiem
Zgłoś
Avatar
Kaliber_44 2014-09-17, 18:02
Poskładał go jak scyzoryk
Zgłoś
Avatar
aktom 2014-09-17, 18:37 1
Tak jak koleś komentujący w filmiku powiedział " następnym razem jak zobaczy ochroniarza 2x takiego jak on, to nie będzie pierdolił do niego i kozaczył"...Czyli kozak dostał lekcje jednym zdaniem.
Zgłoś
Avatar
r................4 2014-09-17, 18:52
jako podkład muzyczny proponuę pioseknę kutarate z kapitana bomby.
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-09-17, 19:23
Był temacik jak dwaj ochroniarze dostali wpierdol od deskozjebów... powinni zobaczyć ten materiał.
Zgłoś
Avatar
kyk 2014-09-17, 20:21
Cwaniaczek ma najebane w głowie, ale to ochroniarz pierwszy zaatakował i tłukł ledwo już żywego typa więc nie wiem czym tu się podniecać.
Zgłoś
Avatar
ayameayame 2014-09-17, 21:46 4
@kyk no kurwa nastepny niedojeb...
Zgłoś
Avatar
percioziom 2014-09-17, 21:52
Aż miło popatrzeć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie