18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Verdourth 2012-11-19, 20:30 1
po chuj tamtemu ten pedalski szalik? rozbiorą się potem nałożą czapkę no kurwa
Zgłoś
Avatar
MaszSziwe? 2012-11-19, 20:31
Po początkowym zdj tego filmiku myślałem ,że to jakieś wieśniackie napinatory
Zgłoś
Avatar
kraz34 2012-11-19, 20:34
a ja qwa mam problem 18 razy machnac na zaliczenie z wf-u ...
Zgłoś
Avatar
dealwithit 2012-11-19, 20:36 1
za calisthenics zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-19, 20:39 1
też tak chcę :/ Posiedzę jeszcze przed kompem, może mi mięśnie urosną
Zgłoś
Avatar
kaelem 2012-11-19, 20:42
sama pierwsza klatka filmu dała mi do zrozumienia, że to wschód, wschód jest napięty, a ze pięt ich nie było widać, czyli NA Pierdalamy
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-19, 20:52 4
ci to napewno maja w huj kosztownego sprzetu i niesamowite ilosci odzywek/koksow, przypomina mi sie wypowiedz jednego idioty sprzed 3 dni bodajze , hehe ....
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-11-19, 20:55
A ja nie wiem już nic, codziennie słucham w radiu gimnastykę przez 20 minut i nie schudłem ani grama eh
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-11-19, 21:02 1
@JedzMojLagier O dziwo, ludzie jego pokroju, czyli ci, którzy gadają takie pierdoły, to ludzie żałośni, którzy albo nigdy nawet koło wysiłku fizycznego nie stali, albo tacy którzy są zagorzałymi fanami siłki którym koks itp przeżarły resztki mózgu.
Nie ma sensu z takimi ludźmi dyskutować, bo to przecież czołowej klasy specjaliści do spraw ćwiczeń fizycznych i doktoranci dietetyki.
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-19, 21:14
zeto88 napisał/a:

@JedzMojLagier O dziwo, ludzie jego pokroju, czyli ci, którzy gadają takie pierdoły, to ludzie żałośni, którzy albo nigdy nawet koło wysiłku fizycznego nie stali, albo tacy którzy są zagorzałymi fanami siłki którym koks itp przeżarły resztki mózgu.
Nie ma sensu z takimi ludźmi dyskutować, bo to przecież czołowej klasy specjaliści do spraw ćwiczeń fizycznych i doktoranci dietetyki.


sklaniam sie do pierwszej opcji, amen
Zgłoś
Avatar
TTszpan 2012-11-19, 21:21
pierdolicie bez wyjątku! szacunek - srunek! a weź się do roboty kurwa i rób tak abyś Ty był podziwiany. pierwszy raz o kalistenice usłyszałem właśnie z sadistic.pl i od tamtej pory - nie dawno bo nie dawno 2-3 miesiące temu zakupiłem książkę "skazany na trening" i ćwiczę regularnie. pierdolić mma (mimo że sam ćwiczyłem) które nie wpłynie na Twoje życie chyba że ćwiczysz zawodowo bądź lubisz zaczepiać ludzi na ulicy, tak samo siłka która tylko i wyłącznie daje Ci siłę na pewne partie mięśni - i co z tego że bierzesz 150 na klatę a kilku wariantów pompek nie zrobisz. Twoje ciało jest wystarczające aby robić to co oni, no chyba że jesteś wielkim spasionym prosiakiem który ma tylko wykształcone ścięgna w palcach od klikania w myche i klawiature - musisz dużo schudnąć i pracować nad sobą.
Pozdro
Zgłoś
Avatar
matiqq 2012-11-19, 21:53
TheCars@

musisz ćwiczyć tak długo, aż ci zwieracze z przemęczenia piszczą, a kiedy to się stanie to będzie oznanczać koniec rozgrzewki
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2012-11-19, 21:58
hehe jak tam telewizor mają jeden na osiedlu to nie ma co robić ;P więc koksują chłopaki
Zgłoś
Avatar
BILBO18 2012-11-19, 22:16 1
Jak widać trening nie polega na ćwiczeniu na siłowni, nie trzeba mieć dużo dobrego sprzętu, koksu itp. Kilka połączonych ze sobą rurek i masz trening nawet lepszy od tego na siłowni.


Sam ćwiczę na drążku, ale jeszcze za ciężki jestem na takie pokazy ;(
Zgłoś
Avatar
MisiekSka 2012-11-19, 22:25
up
raczej twoje mięśnie są zbyt chujowe by cie podniesc
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie