18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Ćwicznia workiem cementu
RealG • 2014-11-26, 13:31
Witajcie Sadole

Chciałbym się z Wami podzielić filmikiem przedstawiającym przyszłego kulturystę z 25 kg cementu na głowie



Jak widać na kolegów z pracy zawsze można liczyć
Zgłoś
Avatar
settogo 2014-11-27, 17:38
gnat8 napisał/a:

Kolege wyslali po wiadro perjodu do jakiegos zakladu gdzie pracowaly typiary



Przecież mówi się pirjod...

Sam miałem epizod na budowie i jest reguła. Im większy kretyn, tym więcej takich głupich żartów sobie robi. To jest żenujące, a nie fajne
Zgłoś
Avatar
_Radzias 2014-11-27, 17:42
settogo napisał/a:



Przecież mówi się pirjod...

Sam miałem epizod na budowie i jest reguła. Im większy kretyn, tym więcej takich głupich żartów sobie robi. To jest żenujące, a nie fajne


Chyba zawsze udawało im się ciebie w chuja zrobić

dth napisał/a:

pośmiali się? To teraz zapierdalać do sklepu po nowy worek, żeby nie było że klient za to płaci =]



Klienta i towaru się nie oszczędza
Zgłoś
Avatar
Z................i 2014-11-27, 20:59
gołąbek napisał/a:

To zawsze się sprawdza Kiedyś przyszedł do roboty typek, typ wszędzie byłem, wszystko robiłem. Budowaliśmy koło komendy, akurat zrobiło się zwarcie i wyłączyło różnicówkę. Młody jako spec od wszystkiego stwierdził że naprawi, lecz ni chuja mu się nie udało (wystarczyło odłączyć kabel kcctóry de facto sam rozjebał). Po nie udanych próbach wysłałem go z wiadrem po fazy na komendę Śmiech było słychać przez zamknięte okna a młody po całej akcji już nie wrócił do pracy



Znasz BongMana?
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2014-11-28, 16:07 2
Mnie kiedyś wysłali po zamach do młotka
Zgłoś
Avatar
marna 2014-11-29, 18:21
gremlin1982 napisał/a:

Ach te żarciki w pracy Ej młody przynieś pokrowiec na widły, albo gwintownik do styropianu hehe Przyklejenie kubka do stołu, nasmarowanie kłódki smarem i po prostu rzut szmatą w ryj BEZCENNE!



nie było Ci przykro jak Ci tak robili?
Zgłoś