18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Biancaaaa 2020-03-04, 23:52 5
nie wiem czy to jakies przeklejone czy gosciu jakis plynny plciowo ale zawsze mnie irytuje gdy jakis tranzystor ma lepsze cycki od moich!!! to takie niesprawiedliwe, ale pocieszam sie faktem ze maja tez wieksze parówy od waszych.

uprzedzając pytania

Nie, nie chcę zobaczyć prawdziwego drągala i nie pokażę cycków
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-03-05, 0:28 1
każdy wybrzydza, ale kuźwa każdy cycki sobie może przyprawić
i tak samo wyglądają, na lali i zboku,
sztuczne cycki to spierdolenie niezależne od płci
Zgłoś
Avatar
x................x 2020-03-05, 1:13 3
Zgłoś
Avatar
supercharger 2020-03-05, 1:26 1
Biancaaaa napisał/a:

nie wiem czy to jakies przeklejone czy gosciu jakis plynny plciowo ale zawsze mnie irytuje gdy jakis tranzystor ma lepsze cycki od moich!!! to takie niesprawiedliwe, ale pocieszam sie faktem ze maja tez wieksze parówy od waszych.

uprzedzając pytania
Nie, nie chcę zobaczyć prawdziwego drągala i nie pokażę cycków



Jeśli uważasz,że ten Pan ma lepsze cycki od Ciebie to zapewniam Cię ,że nikt tutaj nie chce ich oglądać
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-03-05, 4:40
Gość jest piękny na prawdę..... przyprawił sobie cycki żeby wyglądać jak kosmita czy żeby kurwa nie wiem co..... Wyjebać 20.000 tysi na implany by wyglądać jak jebany alien a nie mogą opanować cybernetycznych wszczepów w co sam bym się bawił.....
Zgłoś
Avatar
Biancaaaa 2020-03-05, 7:13 2
supercharger napisał/a:

Jeśli uważasz,że ten Pan ma lepsze cycki od Ciebie to zapewniam Cię ,że nikt tutaj nie chce ich oglądać



oj tam oj tam . Nie znasz sie. Gdyby sadole, nie chcieli oglądać rzeczy odrażających ,to ten portal by nie istniał.
Zgłoś
Avatar
swiderEK1 2020-03-05, 10:02 1
czt to jest niemka?
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2020-03-05, 10:10 3
To jest smutne.
Zwykłych, szeregowych obywateli zachodnich krajów próbuje się wpierdalać w poczucie winy, pokazując umierające z głodu dzieci w Afryce a równocześnie, chuj jeden z drugim robi sobie cycki, zmienia płeć albo przeszczepia chuja na czoło. Co gorsza, robi to często za publiczne pieniądze, bo ma prawo do życia zgodnie ze swoją "tożsamością płciową". Cywilizacja upada.
Zgłoś
Avatar
supercharger 2020-03-05, 12:59 2
Biancaaaa napisał/a:

oj tam oj tam . Nie znasz sie. Gdyby sadole, nie chcieli oglądać rzeczy odrażających ,to ten portal by nie istniał.



Co innego oglądać obrzydliwe rzeczy w internecie a co innego jakby koleżanka z portalu pokazała brzydkie piersi.
To prawie jakby koleżanka z klasy pokazała mi ,że ma fifonża w majtkach...nie idzie alej żyć
Zgłoś
Avatar
HellishBear 2020-03-05, 18:59 4
Jason Nash to mocny zawodnik, lubię jego humor, ale takich rzeczy to nikt nie lubi
Zgłoś
Avatar
funnymary 2020-03-05, 22:52 1
HellishBear napisał/a:

Jason Nash to mocny zawodnik, lubię jego humor, ale takich rzeczy to nikt nie lubi



Chyba najgorszy jego prank to był związek z Trishą Paytas
Zgłoś