18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Olimpiada - teraz popularne
Cygan
H................g • 2012-11-08, 22:29
Raz mi taki skurwiel cygański z akordeonem przylazł na osiedle i heja, gra jakieś cygańskie melodie - o 9 nad ranem. Porządne ćpuny jeszcze śpią o tej godzinie, to wiadome, więc wkurwiłem się nieziemsko. Cyganowi zbytnio się nie spieszyło, robił akurat rundkę przy bloku naprzeciwko, więc miałem sporo czasu. Załadowałem cały magazynek najlepszych śrutów jakie miałem, zmieniłem butlę z gazem i czekałem. Jak tylko się zbliżył zrobiłem mu z akordeonu sito... więcej się nie odważył przyjść. Albo nie miał gdzie ukraść części zamiennych. Choć w sumie mogłem go potraktować trochę lżej, wszak to jeden z niewielu ciapatych w Polsce, który chociaż próbował zarobić te pieniądze.

Zasadniczo to ja jestem złote serduszko, wkurwiają mnie tylko pasożyty, dlatego menelom rzucam tylko jeśli jestem praktycznie pewien, że nie pójdzie na wódę, cyganom za to nigdy...
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-11, 9:27
@dionizodoros
Cygan detected.
Zgłoś
Avatar
wójek 2012-11-11, 9:43
Hacerking napisał/a:


Zasadniczo to ja jestem złote serduszko, wkurwiają mnie tylko pasożyty, dlatego menelom rzucam tylko jeśli jestem praktycznie pewien, że nie pójdzie na wódę, cyganom za to nigdy...



jesteś taki przebiegły.
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-11-11, 10:37 1
Diss Na Cyganów.
Produkcja Wykop&KwejkElita
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-11, 14:28
mr_9mm napisał/a:

@dionizodoros
Cygan detected.



Dlatego, że i pierwszych zwyrodnialców, i drugich, nazywam po imieniu?

Zapewniam cię, gdybyś okazał się złodziejem, potraktowałbym cię dokładnie tak samo, jak innych złodziei. Nie faworyzowałbym cię z tego względu, żeś Polak - bo jakże miałbym wyżej stawiać Polaków, skoro więcej znam bydlaków polskich, niż cygańskich? Już choćby autor tych wypocin, pod którymi tu piszemy...
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-11-11, 15:26 1
Te historie jacy to męscy nie jesteście przepłaszając cyganów nie są ani ciekawe ani zabawne
Poza tym trzeba być idiotą aby strzelać w stronę ludzi i skurwielem aby specjalnie szkodzić innym.
Ymm, jeszcze przypomniała mi się "Katarynka" Prusa, być może dla kogoś komu niewiele w życiu zostało gra takiego cygana jest czymś wspaniałym
Zgłoś
Avatar
GreenRed 2012-11-11, 16:08
nestofi...popierdoliło Cię? są ludzie i ludzie..dla jednych to jest brudas i tyle..takiś dobry to zabierz go na kolacje do kina a potem do domu a rano napisz jak było..
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-11-11, 18:38 1
@up jak już mam z kimś iść na randki to wolę z kobietami a nie z ludźmi lub ludźmi
Po prostu mnie to nie bawi i wyjątkowo nie rozumiem tego kultu głupoty.
Zgłoś