18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
cannabis7777 2012-03-13, 12:34 1
-dasz?
-yhym
-czyli komu?
-moim tatom

nie dość, że cygan to jeszcze ma ojców pedałów. Takiej patologii to jeszcze nie widziałem
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-03-13, 12:57
@Armageddon1410
Ty głupi chuju, "88" się tu chwalisz? Gdyby Hitler wygrał wojnę, pewnie teraz służyłbyś niemieckiemu panu albo przeleciałbyś przez komin. Ty ignorancie i nieuku pierdolony!! Przez te twoje "88" Polacy ginęli a Ty śmiesz obnosić się z tym??
Zgłoś
Avatar
gressive 2012-03-13, 13:45
Wiem, wiem... Sadistic.pl, ale jak mam to kupię im bułkę itp. Czemu ? Ty jak jesteś głodny to zapierdalasz do lodówki i coś szamiesz a on/oni?(nie mówię o filmiku). Oczywiście jest tak, że jak dasz to kurwy jak magnesy do ciebie lecą Raz mój tata dał ze 2 zeta to potem tak mu dupę truli, że powiedział : spierdalać do roboty
Zgłoś
Avatar
adrian2 2012-03-13, 14:35
za ten filmik nie piwa powinno się stawiać ale wpierdole... aż sam się kurwa zażenowałem tym ścierwem ;/
Zgłoś
Avatar
SiwoSowa 2012-03-13, 17:43
I całe życie na żebraniu.. Swoją drogą, 2 lata temu przez wakacje codziennie jezdziłem do Szczawnicy do roboty. Przed Krościenkiem jest taki most i pod nim wybudowane z zapewne pokradzionych cegieł, pustaków, płyt OSB i chuj wie czego jeszcze lokum owych darmozjadów. A, że z mostu widać wszystko po obu stronach, po lewej przy owych lepiankach cyganka pierze w rzece, bierze wode do gotowania, a parenaście metrów przed nią, po drugiej stronie mostu jakis inny cygan sra serdecznie jak gdyby nic do tej samej rzeki... NO KURWA
Zgłoś
Avatar
Dibo_47 2012-03-13, 19:49
Kurrrwa,a Ty mu dajesz jeszcze ... Te pieniądze staną się częścią jego tłustego imperium.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-13, 20:03
Daj na bułkę. Ma łeb jak bułka
Zgłoś
Avatar
BulaKSSG 2012-03-14, 0:27
Z tą policją to zły pomysł. I z wyjebaniem buta na twarz też. Bo na jednego cygana przypada dziesięciu innych, więc automatycznie kilku by wyskoczyło z szamba. A potem dziesięciu na każdego z tych dziesięciu i tak zaczęliby się mnożyć jak mrówki.
Zgłoś
Avatar
Kmil69 2012-03-14, 0:39 1
Chuj z tymi brudasami, jestem pierdolonym rasistą i nienawidzę takiego ścierwa i żeby tej małej grubej parszywej kurwie uschły te jebane krótkie macki i żeby miał kikuty zamiast rąk poruszał się o wózku i jadł gówno , ja na miejscu typa nagrywającego wypierdolił bym mu zwyczajnie tą jego "bułe" w ten gruby jebany cygański złodziejski ryj i teraz hejtujcie mnie, ze jestem NERDem przed komputerem smialo zróbcie to , ale juz nie jeden cygan dostał odemnie w pysk i niemiec równiez dlatego taką kurwe bym również walił w pizde gongami i ZERO LITOŚCI NA SKURWUSYNÓW, A POLSKA DLA POLAKÓW !!!!!!! pozdrawiam was'

Dodam jeszcze pare słów bo mnie to w chuj poruszyło i nie zostawie etego tak , autorowi filmu należy się SROGI CHUJ W DUPĘ !!!! ale to tak nie wyobrazalny, że nawet sobie tego nie wyobrazacie. Pierdolone cygańskie gówno ma racje bytu na Polskich ulicach ? do chuja ?! gdzie są prawidziwi Polacy ja się pytam, a potem się te kurwy z nas śmieją, że ich ustrzymujemy i na nas kurwa sie dorabiają rumuńskie dziwki ludzie co się z wami kurwa porobiło ? chodzicie , płaczecie , że bieda w kraju ?! to na jaki chuj dajecie tym gnidom jebanym wysyłanym przez w chuj bogate matki na ulice jebane 20gr ... zostaw dla siebie to 20gr i daj żulowi który sra pod siebie ale daj to SWOJEMU a nie mongołowi który kurwa dziennie znajdzie 15 takich frajerów jak Ty i potem ma niezłą dniówke robiąc z siebie kretyna, a Ty sie kurwa cieszysz bo niezłe video na sadistica masz i dostaniesz PIWO odemnie to możesz dostać chuja w pysk za brak poszanowanie choćby do samego siebie i kraju w jakim żyjesz, zamiast nagrywać pierdolony filmik swoim telefonem który dostałeś na komunie to weź paru kumpli i jednego właśnie idiote co to nagra i idź dojeb tej cyganskiej rodzinie zwyczajnie wysraj im sie w ryj powiedz jakim są gównem i marginesem krawężnkiem czy chuj wie czym jeszcze. Jak dla mnie to należy Ci się tak jak wspomniałem zwyczajna chłosta kutasem po buzi. Jak coś sobie przypomnę jeszcze to napewno dodam . Pozdrawiam was jeszcze raz Gorąco z POLSKI
Zgłoś
Avatar
nonpussumus 2012-03-14, 16:08
Co za brud.
Zgłoś