18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
G................x 2012-12-03, 23:02
kamienie zatopione w gównie

gruz zatopiony w gównie
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-12-04, 0:08
O co chodzi z tym gruzem?
Zgłoś
Avatar
digest89 2012-12-04, 0:18
gruzini jedzą cyganów
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-04, 0:58
Ale gówno. Polacy nigdy nie nauczą się, że wcale nie są zajebiści i że jechanie po innych stacza ich do niezwykle niskiego poziomu. Taak, nienawidźmy Żydów, Cyganów, Rumunów, Niemców, Ruskich, rudych i gejów (itd.), bo tak. Nigdzie jeszcze nie trafiłam na sensowną argumentację dotyczącą tej nienawiści, wiadome jest więc, że większość polskich użytkowników Internetu to zwykłe bachory i gimbusy, które nienawidzą kogoś, bo ich zajebiści koledzy też nienawidzą. Ale co ja tu będę się produkować, skoro większość ludzi na Sadolu należy do wyżej wymienionej gimbazy, więc i tak nie rozumie tego, co piszę... Nie ma to jak powtarzanie żartów, które nigdy nie były śmieszne. Czasami mam wrażenie, że jestem jednym z niewielu normalnych użytkowników tego portalu. Oczywiście, chętnie przeczytam konstruktywną krytykę podkreślonych wyżej grup ludzi, chociaż, rzecz jasna, niczego sensownego się nie spodziewam.

Tak, bronię bezsensownie hejtowanych ludzi. Tak, już możecie wyzwać mnie od debili, kretynów etc. Wcześniej jedynie popatrzcie na mój awatar, bo z taką miną czytam wasze hejty na mnie.

PS. Nauczcie się bycia sadystycznymi, nie idiotami lecącymi z falą.

Ant1984 napisał/a:

O co chodzi z tym gruzem?



O to, że gimbaza wymyśliła sobie jakiś pojebany żart i teraz połowa Polaków - głąbów jara się tym jak gównianym Gangnam Style, bo fajnie jest płynąć razem z innymi w wielkim, niekończącym się potoku gówna.
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2012-12-04, 3:20
Zamieńcie czekolade na gówno to sie zgodze że cygańska.
Zgłoś
Avatar
LordMrok 2012-12-04, 8:35
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
radek225 2012-12-04, 10:54
Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen cyganów i gruzu? O co w tym wszystkim chodzi, bo nie kumam?
Zgłoś
Avatar
donRafael 2012-12-04, 12:38
Ja Ci kurwa powiem o co chodzi- cyganie to złodziejskie gówno, któremu jedyne co można powiedzieć, to "żryj gruz cyganie"
Zgłoś
Avatar
sidsky 2012-12-04, 14:46
Przydałoby się coś takiego z węglem dla ślunzoków.
Zgłoś
Avatar
merh 2012-12-04, 18:48
Nie czaje co maja miec Polacy do Rumunów. Z tego co sie oreintuje,to rumuni sa wybitnie wkurwieni i nastawieni na cyganów tak jak my. Pojedz do Rumunii i zapytaj o cyganów,pierwsze to splunie zanim cos o nich powie.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-04, 18:57
merh napisał/a:

Nie czaje co maja miec Polacy do Rumunów. Z tego co sie oreintuje,to rumuni sa wybitnie wkurwieni i nastawieni na cyganów tak jak my. Pojedz do Rumunii i zapytaj o cyganów,pierwsze to splunie zanim cos o nich powie.



Polacy nie widzą własnych wad, więc sama nie rozumiem, dlaczego jadą po innych. Nasz naród ma tyle wad, że aż szkoda czasu na rozpisywanie się. To pewnie przez te kompleksy uważają się za zajebistych panów świata.

donRafael napisał/a:

Ja Ci kurwa powiem o co chodzi- cyganie to złodziejskie gówno, któremu jedyne co można powiedzieć, to "żryj gruz cyganie"



No tak, wiedziałam, że nic konstruktywnego nie będzie. Żadnej logicznej argumentacji.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2012-12-06, 20:06
Cytat:

No tak, wiedziałam, że nic konstruktywnego nie będzie. Żadnej logicznej argumentacji.



MNIE samego cygan kiedyś chciał okraść. Bardzo sprytnie zasłonił mi widok na kieszeń w której zaczął gmerać za telefonem. Przyznam, że tylko lekko jebnąłem go po głowie, bo to dziecko było...
Zgłoś
Avatar
Arni. 2012-12-06, 21:28
rusofil, nie napinaj się tak bo sam lepszy nie jesteś zresztą sam jesteś RUSOFILEM więc się nie wywyższaj
Zgłoś