18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Cygański Wychodek
maczeta91 • 2012-12-03, 12:36
Siedzę w pracy udaje że pracuje, przeglądam youtuba i trafiam na coraz dziwniejsze zakamarki .
Słowacja 2011r jest w Uni eu, przyjeła walute euro, a tu taki postęp cywilizacyjny .

Zgłoś
Avatar
jacek44 2012-12-03, 16:00 8
Zastrzelić!
Spalić!
Zneutralizować!
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-12-03, 16:03 1
o papierze toaletowym nie słyszeli ?
Zgłoś
Avatar
bartos925 2012-12-03, 16:04 9
Prymityw zostanie prymitywem sorry ale taka prawda jak by chcieli to by się chociaż się trochę postarali żeby ludzie zmienili o nich zdanie. Nie srali by jak zwierzęta gdzie popadnie, nie kapali by się w ściekach i postarali by się o robotę ( jakąkolwiek )... Do gazu kurwa bo dla normalnych tlenu i miejsca zabraknie.
Tak, nie przepadam za mniejszościami.
Zgłoś
Avatar
MistycznaFlaszka 2012-12-03, 16:05 5
Niech płoną meczety i cyganie w nich.
Dwa problemy z głowy.
Zgłoś
Avatar
methos23 2012-12-03, 16:05 2
Gdzie jest Hitler !
Zgłoś
Avatar
mefiek 2012-12-03, 16:05 10
Ja pierdolę, czytałem i oglądałem wiele materiałów o tym, co cyganie odpierdalają na Słowacji, stawiam się na miejscu ludzi, którzy muszą się z tym użerać, i czuję autentyczne wkurwienie. Dlaczego kurwa w swoim własnym kraju muszą użerać się z taką pierdoloną czarną hołotą, jeszcze na ich zasiłki płacić, i nikt do chuja ciężkiego nic z tym nie może zrobić. Taka modna teraz poprawność polityczna, że brudnych złodziei, którzy nawet pracy znaleźć nie chcą nie można w getcie zamknąć i zasiłki pozabierać? O wpierdolu i łagrach to nawet nie wspominam. Mam nadzieję, że i u nas za x lat tego nie będzie.
Zgłoś
Avatar
gumol 2012-12-03, 16:07 3
Pierdolona dzicz i syfiarze! Nie wnoszą swoją obecnością nic w każdym kraju, w którym się znajdą. Wokół siebie robią tylko syf, smród i patologie. Ale wymagania to kurwa są i wiecznie lament, że dzieje się krzywda. Do ciężkiej kurwy tak spierdolonej mentalnie społeczności jak ta cygańska swołocz powinno się przekazać jakąś wyspę i niech tam wszyscy srają pod siebie, szkoda tylko zwierząt.
Zgłoś
Avatar
KN1 2012-12-03, 16:08 3
Przez tych brudasów mam nastawienia coraz bardziej skrajnie prawicowe... patelnią w łeb i do piachu
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-12-03, 16:09 1
na drugim filmiku od 46 sek rzuca klątwe
Zgłoś
Avatar
teken 2012-12-03, 16:09 1
Przyznaj się, że podglądałeś cygańskie dzieci a nie przeglądałeś jutuba
W sumie ze mną też jest coś nie tak, jak wpierdalam obiad i oglądam srających cyganów.
Zgłoś
Avatar
mres666 2012-12-03, 16:16
dalej lewicowcy chcecie kultury multi multi?
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2012-12-03, 16:25
@gumol

z tą wyspą to już w dziewiętnastym wieku mieli taki pomysł, tylko że wtedy europa rozważała wysłanie wpizdu żydów.
Zgłoś
Avatar
gryguak 2012-12-03, 16:46 1
Powinni zalegalizować strzelanie do nich zamiast do zwierzyny - w końcu zwierzyny jest mało i szkody przez nią poczynione dla budżetu są marginalne - w odróżnieniu od tego co tu na filmiku ...
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-12-03, 16:49
Nie dziwcie się. Plemię wędrowne, nie potrzebują toalety. Nie muszą nawet zasypywać odchodów, bo jutro jadą dalej.
...Tak było 100 lat temu, teraz już nie wędrują, ale srają gdzie popadnie. Przynajmniej ci z filmów Penera.
Zgłoś
Avatar
Dża 2012-12-03, 16:55 10
Pojebane jest to wszystko:

Cygan rucha 12-stolatkę - Kultura i tradycja
Polak źle spojrzy na 12-stolatkę - Pedofilia i skurwysyństwo
Cygan porwie 14-sto letnią dziewczynę - Tradycja i kultura
Polak porozmawia z 14-sto letnią dziewczyną - Zbok i złoczyńca
Cygan zapłodni 14-sto letnią dziewczynę - Ożenek i tradycyjne wesele
Polak prześpi się z i 14-sto letnią dziewczyną - Sąd i prokuratura
Cygan jeździ nowym BMW, chodź nigdy nie pracował - Nikt się o nic nie pyta.
Polak jeździ 10-cio letnim Oplem - Urząd skarbowy sprawdza, skąd miał na niego kasę.
Cygan zajmie bezprawnie mieszkanie - Administracja nie reaguje
Polak zajmie bezprawnie mieszkanie - Za dwa dni zjawia się policja z nakazem opuszczenia lokum.

Niby ok. Ale to wszystko w TYM SAMYM PAŃSTWIE.

Mieszkałem w dzielnicy pełnej cyganów i powiem wam, że widać na gołe oko, jak inaczej działa prawo.

Są to skurwysyny pozbawione godności. Mój brat miał połamaną rękę. Wracał pogotowia, był cały pokiereszowany.
Nie przeszkodziło to im w tym, aby go napaść i to na własnej ulicy.

Gdy wpada Policja to się chowają po strychach, w szafach a nawet w podłodze (!).

Chcieli przejąć nawet jeden z Wrocławskich parków w centrum miasta. Zrobili sobie prywatny folwark. Gdy ktoś podchodził zostawał od razu wyganiany. W końcu wpadła prewencja i zrobiła porządek. Inaczej się z nimi nie da.

Nie neguję, że może niektórzy są w społeczeństwie, i takie traktowanie jest dla nich krzywdzące. Niestety. Wyjątek potwierdza regułę...

Problem polega na tym, że spora część z nich ma nasze obywatelstwo i przybrane nazwiska. Nie ma jak ukręcić na nich bata. Dobrze, że społeczeństwo coraz bardziej doinformowane i zamiast bać się, zaczyna reagować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie