18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
j................� 2013-02-21, 13:03
@up do wszystkich co narzekają na długość

Chuj kogo obchodzi czy marnujecie godzinę z waszego marnego życia na sranie czy oglądanie tego materiału,nie musicie informować całego świata czy to obejrzycie czy kurwa nie, bo na prawdę wszyscy mamy to w dupie tak jak i tych brudasów z materiału.
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-02-21, 13:09
O kurwa! Na Zakopiance korek 40 kilometry
Zgłoś
Avatar
gustav665 2013-02-21, 13:30 1
obejrzałem całe, świetny dokument. Piwo leci. Szkoda, że jesteśmy "cywilizowani" do tego stopnia, że nie pozbędziemy się najsłabszego ogniwa gatunku. Darwin się w grobie przekręca..
Zgłoś
Avatar
Puciek1 2013-02-21, 13:32 10
No kurwa, już na początku piątej minuty musiałem wyciągnąć szluga i zapalić. "Przyjechałam tu żeby kraść... A co? Nie wolno?" -no jak tak można do chuja?! Wysterylizować i wyginą w jednym pokoleniu, albo wyłapać wszystkich, wytłuc i przerobić na nawóz. W końcu do czegoś by się przydali. Jedyne, co potrafią, to kraść i tańcować na festiwalu w Ciechocinku. Boże, jakież to bezwartościowe życie. Nie warte nawet przysłowiowego "kopa w dupe". Wobec nich nie obowiązuje humanitaryzm. Nie ma chęci poprawy ani chęci asymilacji ze społeczeństwem.

W Niemieckich kronikach z lata 1941 roku przewijają się Cyganie. Wyglądają i żyją dokładnie tak samo, ja ci z filmu powyżej. Żyją w gównie, żrą gówno, są gównem i trzeba ich traktować jak gówno -spłukać w kiblu historii. No krew mnie zalewa na takie nieróbstwo i aspołeczność!

Uprzedzając hejty tolerancyjnych ciot:
Tak jestem rasistą i jebanym nietolerancyjnym ksenofobem. Mam robotę, studiuję prawo i mam pannę, ale i tak lubię sobie zwalić.

PS
Kiedyś wszystkie te cygańskie śmieci deportuję w chuj to ich Gównostanu (Rumunii). Amen!
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-02-21, 13:32
mają ciekawe życie. na poziomie!

hrhrhrhr
Zgłoś
Avatar
manek141 2013-02-21, 13:38 2
heuheuheuheuh BYŁO

sadistic.pl/cyganskie-dzieci-maszyny-do-okradania-vt157493,45.htm
Zgłoś
Avatar
flash160 2013-02-21, 13:42
Szczególnie końcówka ciekawa, pokazane jak te kurwy dorobiły się na kradzieżach.
Zgłoś
Avatar
zyzyryxy 2013-02-21, 13:51
ta siksa spod bankomatu to by się mogła wziąć do normalnej roboty, np. mogłaby obciągać druta przy autostradzie, a nie taki pasożyt chodzi i kradnie
Zgłoś
Avatar
kubus66661 2013-02-21, 13:52
DO pieca Z KURWAMI!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-02-21, 13:52
Po takim filmie cieszę się, że żyje w Tuskolandii. Co nie zmienia faktu, że mogłoby być lepiej.
Zgłoś
Avatar
xbandzior 2013-02-21, 14:29
babka ma zęby białe kurwa a żyje w burdelu, ja 3 razy dziennie myje i mam dalej zółte
nie rozumie tego świata
Zgłoś
Avatar
Cysiek 2013-02-21, 14:36
33:43 I to jest moje zdanie w stu procentach !
Zgłoś
Avatar
Kutas Szatana 2013-02-21, 14:37
oglądałem już ten filmik, chyba ktoś go wrzucił tutaj kiedyś (sadol to jedynie miejsce gdzie mam kontakt z cyganami. tzn dowiaduję się czegoś o nich. no poza mpk łódź ),

więc raczej nigdzie indziej go nie widziałem. wiecie, ja to sądzę, że to nie wina cyganów, to przecież ludzie jak my... po prostu są odtrącani przez zachodnią cywilizację, przez co są zmuszeni do takiego życia, kradzieży, trzeba zmiany zacząć od nas, cywilizowanych, a wtedy i cyganie się ucywilizują i będą z nami żyć w jednej, wielkiej rodzinie... tak uważam, a powyższe komentarze świadczą o niskim poziomie sadistica, o tym, że użytkownicy to rasiści i ksenofobowie.

Żartowałem ! ! ! do gazu z nimi i tyle

sadistic.pl/malgos-glupia-piosenka-dedykowana-cyganom-vt164154.htm1704780
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-21, 14:51
I gdzie są te prawicowe bojówki kiedy ich potrzebujesz. Swego czasu we Wrocku jeszcze podpalalali im budy od czasu do czasu, ale ta tradycja chyba umarła.

Ciekawe czemu żaden kurwa polityk nie spróbuje ubić na tym temacie troche kapitału politycznego.
Zgłoś
Avatar
S................G 2013-02-21, 14:54
wytępić tych jebanych brudasów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie