18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ProVVe 2012-08-20, 20:52 2
na czarna dzicz najlepsze jest 9mm...
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-08-20, 22:08
TommyTheRipper napisał/a:

@TyTakTwierdzisz

Człowiek nie jest zwierzęciem człekokształtnym. No chyba, że ty nim jesteś, ale wtedy nie jesteś człowiekiem, tylko małpą. Sorry.



Cytat:



Domena eukarionty
Królestwo zwierzęta
Typ strunowce
Podtyp kręgowce
Gromada ssaki
Infragromada łożyskowce
Rząd naczelne
Podrząd Haplorrhini
Infrarząd antropoidy
Parvordo małpy wąskonose
Nadrodzina małpy człekokształtne
Rodzina człowiekowate

Podrodzina Homininae
Plemię Hominini
Podplemię Hominina
Rodzaj Homo



Hehe widzę, że Ty też z tych nieparzystokopytnych . Ja jednak zostanę przy człekokształtnym...
Zgłoś
Avatar
Voltron 2012-08-20, 22:23
tak jak na filmiku z tematu wyzej... czarny z partyzanta. Tak sie odplaca swojej Pani za zakup peruki zeby miala sie z czym na miasto pokazac ze ma ladnego pupila. Tylko uspic bo niebezpieczne dla otoczenia
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-08-20, 23:03 1
Kurwa dlaczego czarni zawsze atakują od tyłu, z zaskoczenia, używają ciężkich przedmiotów, najczęściej kradną - jeśli wpiszesz na yt: Gas station thief[albo shop theif] to w 9/10 przypadków jest to czarnuch, czemu pomimo tej dużej aktywności są tak leniwi, że nie chce im się iść do roboty i pracować, utrzymywać rodzinę etc? Wiecie czemu, bo to pierdolone małpy, ot co, nie jestem rasistą, jest rasa biała - rasa panów, rasa żółtych - rasa robotników, rasa brudna - nasz poligon doświadczalny i są też te pierdolone małpy, które powinniśmy uwiązać na łańcuchach i szczuć nimi złodziei, ale wiecie co? Jak to zrobimy to nie będzie zbyt wielu złodziei xD
Zgłoś
Avatar
sensey999 2012-08-20, 23:06
Kapelusze im uleciały
Zgłoś
Avatar
Kamilarz 2012-08-21, 12:34 1
ProVVe napisał/a:

na czarna dzicz najlepsze jest 9mm...


9mm to za mało. Cal .50 - to już coś ;D
Zgłoś