18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Czarna i tępa
żmij • 2022-08-29, 17:02
Nie wiem, jak skomentować taki stek bzdur



Edit: Uwaga! Podaję uniwersalną właściwość białej kultury w trzech słowach:

Ojciec utrzymujący rodzinę

Szach-mat, czarna krowo bezkropkowa.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-08-30, 11:23 1
jprdl co one pierdolą masakra !
Zgłoś
Avatar
crookla 2022-08-30, 13:05 3
@hardfall

Na swoja obrone idiotka powiedziała "nie Polską, nie Francuską .." jej chodzi o to co mamy wspólnego Idiotka nie ogarnia że nasza kultura rozprzestrzeniła się po świecie setki lat temu dlatego po tylu latach są znaczace różnice. Skoro twierdzi że czarni mają jakąś wspólną kulture rozumiem że masaje i raperzy z usa to ta sama kultura? Wybiórcze myślenie utrwala ją we własnych przekonaniach. Szkoda że jej różowa nie powiedziała o Polskich kołtunach
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-08-30, 13:06 2
Dlaczego te dwie małpy używają mojego języka? Wypierdlac do Afryki głupie kurwy i żreć piach... Wesprę biletem w jedną stronę albo kupie dwie ołowiane kule... "To" nie powinno mieć prawa do xycia
Zgłoś
Avatar
crookla 2022-08-30, 13:07
tatko napisał/a:

Mnie zawsze zastanawia, z czego żyją takie cudaki. Kto to utrzymuje?



Ty oglądając ten film, piszac ten komentarz
Zgłoś
Avatar
żmij 2022-08-30, 16:50 2
crookla napisał/a:

Ty oglądając ten film, piszac ten komentarz



Nie. Film zajebałem z oryginalnej strony właśnie po to, żeby żaden cep nie nabijał tym kurwom wyświetleń.
Zgłoś
Avatar
krzysieks997 2022-08-30, 19:26 1
Zacytuje klasyka.. nie mam nic do rasistów
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2022-08-30, 19:56 3
To niech nie korzysta z żadnej rzeczy wynalezionej przez "białych" bo to też zawłaszczenie kulturowe. Niech murzyni korzystają z tylko z tego co sami wynaleźli czyli z warkoczyków i szałasów. Aha, żądam jeszcze by przestała mówić po Polsku, ponieważ ten język to kultura białych ludzi. Niech mówi w ojczystym uga-buga. A w ogóle to niech spierdala.
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2022-08-30, 23:53 3
Sztruks napisał/a:

Dwie pierdolniete kurwy... czyli moja kobieta ma pachnąca cipeczkę to jest rasistką bo takiej czarnej śmierdzi z pizdy i jej też powinno jebać filetem dobrze rozumie?



Jebana czarna kurwa małpiata. Choćby chuj na chuju stał nigdy nie zmienię stosunku, do tych zwierząt. Kto prowadzi wywiady z małpami? Kto dał pozwolenie na szerzenie białego rasizmu?
Zgłoś
Avatar
crookla 2022-08-31, 0:50
żmij napisał/a:

Nie. Film zajebałem z oryginalnej strony właśnie po to, żeby żaden cep nie nabijał tym kurwom wyświetleń.



Gadasz o niej w internecie, rozsyłasz ten film podobnie jak tysiące innych tobie podobnych
Zgłoś
Avatar
T.G.S. 2022-08-31, 2:05
a na huj mnie ten kaktus ....

a na wuj mnie ten kaktus ?
Zgłoś
Avatar
BERYL1 2022-08-31, 8:35
jestem rasistą i jestem z tego dumna!
Zgłoś
Avatar
Dziambu 2022-08-31, 9:46 2
Jeżeli biali rasiści zawłaszczają ich kulturę poprzez noszenie warkoczyków lub dredów to powinni przestać również kraść i napadać, bo to też jest część "kultury" czarnuchów.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2022-08-31, 11:47 5
Największym rasistą jest planeta ziemia - stworzyła cyganów złodziejami i żebrakami, murzynów, latynosów agresywnymi nierobami, a arabów połączyła w jedną, destrukcyjną sektę. Z pewnymi odstępstwami, ale tak nielicznymi, że o każdym przypadku można by nakręcić wciągający reportaż.

Najgorsi są jednak biali heteroseksualiści - ci niewdzięcznicy nie dość że uczciwie pracują, mają zamożne państwa, to na dodatek (co jest bardzo rasistowskie) mając czasami czelność bycia z siebie dumnymi.
Zgłoś
Avatar
x................i 2022-08-31, 16:43
Asfalt musi znac swojej miejsce a jak nie to niech wypierdala na pole bawełny bo tylko do tego sie nadaja te jebane nieroby
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-08-31, 17:05 1
Jak czerpiesz zyski z warkoczy to musisz mi wysłać siano i chuj logika ty kurwo zwalniam cię
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie