18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Polacy co tu dużo pisać - teraz popularne
Avatar
ruddie 2020-11-19, 20:06
jakiś dalszy ciąg? ktoś. coś?
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2020-11-19, 22:43
Dobre kurwisko sam bym przygarnął
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2020-11-19, 22:56 1
radek225 napisał/a:

Owczarek nigeryjski. Nie polecam, ciągle chodzą po nim muchy, roznosi choroby, potrafi wynosić przedmioty z domu, a odchody dopóki nie zbieleją są nie odróżnienia od szczeniąt.



Nosz jebany... za te odchody masz piwo

Zgłoś
Avatar
Adae 2020-11-20, 2:54
Pralpunkt napisał/a:

Nie nabywaj, suka puszcza się z każdym, nie jest wierna swojemu Panu, nie jest robotna, i szybko będzie gruba bierz białe suki



Biale niedojebane genetycznie zamulone, nie w formie idiotki, czy silna murzyneczke, z zajebistym cialem i swietnym, silnym charakterem?

Prosta odpowiedz, jakby imigracja z Afryki dotyczyla kobiet, to nikt by sie nawet nie zastanawial, bo to co jest w europie to bezuzyteczne, narcystyczne pospulstwo.
Zgłoś
Avatar
Kasztann 2020-11-20, 5:26 1
radek225 napisał/a:

Owczarek nigeryjski. Nie polecam, ciągle chodzą po nim muchy, roznosi choroby, potrafi wynosić przedmioty z domu, a odchody dopóki nie zbieleją są nie odróżnienia od szczeniąt.



Oglądam sadistic od kilku lat ale ale nie komentuje ani nie wstawiam nic po prostu przeglądane i czesc a to jest mój pierwszy komentarz na sadisticu, kurwa za ten komentarz jakby się dało bym Ci kratę piwa dał, rozjebaleś mnie

radek225 napisał/a:

Owczarek nigeryjski. Nie polecam, ciągle chodzą po nim muchy, roznosi choroby, potrafi wynosić przedmioty z domu, a odchody dopóki nie zbieleją są nie odróżnienia od szczeniąt.



Oglądam sadistic od kilku lat ale ale nie komentuje ani nie wstawiam nic po prostu przeglądane i czesc a to jest mój pierwszy komentarz na sadisticu, kurwa za ten komentarz jakby się dało bym Ci kratę piwa dał, rozjebaleś mnie hahahaha

I do tego nawet nie wiem jak komentować
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2020-11-20, 12:37
r061071 napisał/a:

jak dawno spierdoliłeś z psychiatryka?



Kamil3l napisał/a:

uuu, jesteś aryjcyk znacy



Odezwały się antynaukowe robaki z lewackiej niewoli. Jak chcesz zaprzeczać ewolucji, to zakładaj foliowa maseczkę i zapierdalaj na studia gender. Jakby prawa fizyki nie pasowały do pięknego świata w który tak mocno chcecie wierzyć, to też byście wyzywali Newtona i Pascala od faszystów?
Zgłoś