18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Takafura 2022-05-14, 9:07
Dejdwazlote napisał/a:

jakoś powszechnie znane twierdzenie że możesz w stanach odjebać ze strzelby kogoś kto cię okrada tutaj nie działa
poza tym to w naszym kraju złodziej postanawia się jednak nie ujawniać. Nie to co GEJ


Możesz zastrzelić, tylko teraz konsekwencje są coraz poważniejsze - od razu jesteś skazany także za rasizm. A jakby złodziej był także gejem to masz dożywocie
Zgłoś
Avatar
xxbartxx32 2022-05-14, 9:15
Nagrywający, zamiast krzyknąć, że opierdalają sklep, to nagrywa i grzecznie odprowadza ich do samochodu. Co za debil.
Zgłoś
Avatar
svenio 2022-05-14, 9:16
Normalna rzecz niedługo w Kato będzie tak samo , język polski to już rzadkość
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-14, 9:32
xxbartxx32 napisał/a:

Nagrywający, zamiast krzyknąć, że opierdalają sklep, to nagrywa i grzecznie odprowadza ich do samochodu. Co za debil.


On jest z nimi w zmowie. Nagrywają film instruktażowy dla przyszłych pokoleń.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2022-05-14, 12:11
Widzisz zwierzęta i chcesz strzelać, ale nie możesz bo prawo łowieckie zabrania jak są przy paśniku. Jednak kurwa na parkingu ktoś powinien zadziałać. Chyba, że mieli tylko śrutówkę na kaczki a tu breneka lub sztucer był potrzebny
Zgłoś
Avatar
pipi71 2022-05-14, 14:21
gang olsena....świetne przygotowanie logistyczne
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-05-14, 23:10
a ja osobiście się ciesze ze takie numery są w USA, czy UK, przynajmniej wiem ze nie jestem rasistą tylko racjonalistą i mam coraz wiecej argumentów przeciwko lewactwu.
Zgłoś
Avatar
EliteMatich 2022-05-15, 17:27 1
John-Flopp napisał/a:

Czemu pod ladą nie ma broni jak na westernie żeby strzelać do tego bydła? Tam takie akcje to codzienność więc czemu nikt nie jest przygotowany?



sadistic.pl/masakra-w-buffalo-z-pierwszej-osoby-vt558652.htm zrobił porządek

Zgłoś
Avatar
Papa_SS 2022-05-17, 17:22
A potem płacz że szczelanina ha
Zgłoś