18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Czarni w Hollywood
SuchyHarry • 2019-07-25, 21:59
W niedawnej, serialowej "Troi" Achilles został murzynem, Bond w kolejnych odsłonach ma być kobietą a disneyowska bajeczka o syrence ma mieć czarnoskórą aktorkę w głównej roli.

Ciekawe jakby czarni zareagowali, gdyby w filmie biograficznym o Martinie Lutherze Kingu główną rolę grałby biały


8-)

2019-07-26, 15:46
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Źródło?



https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/06/05/czarnobyl-czarnoskorzy-aktorzy-prawda-historyczna-opinia/

2019-07-26, 16:42
@Beny

JA pie**olĘ!!!
k***a jak nakręcą film o Mieszko I, to siostra Bolka, Sygryda Storråda, będzie też czarna??

2019-07-26, 17:54
Wiewór napisał/a:

Nie troluj kabotynie.


Takiej inwektywy jeszcze nie widziałem. Aż znaczenia musiałem poszukać. Dzięki za doedukowanie! Sadistic jednak wciąż bawi i uczy!

oGOALoneYaYo napisał/a:

Zgoda - żyjemy w dziwnym świecie. Ale z Bondem to coś Ci się popie**oliło.



Nie do końca. Wraz z 25 Bondem Craig ma podobno pożegnać się z rolą. Różne "media" podchwyciły temat i pojawił się news, że murzynka może być "nowym żeńskim odpowiednikiem Bonda". Nie jest to takie nieprawdopodobne, obserwując dzisiejsze realia. Na 100% to nie jest potwierdzone, ale ch*j ich tam wie. Kasa nie od dziś jest motorem napędowym tego świata i wszystko co wpasowuje się w ustalone trendy, z automatu staje się popularne (czyli równa się zarobionej kabzie). Zadowolenie feministek i murzynów mniejszym nakładem w postaci jednego nakręconego filmu? Czemu nie?

2019-07-26, 19:08
TB303 napisał/a:

Przypomina mi się analogiczna sytuacja z Wiedźminem 3. Bo wiadomo, że czarnoskórzy stanowią dużą część Słowian.



Słowian? czytałeś w ogóle książki czy grałeś tylko w gry? W Wiedźminie nie było żadnych Słowian.

2019-07-29, 14:36
EksplozjaSmaku napisał/a:

Luter jako czarny nie był wcale taki czysty, współuczestniczył w chyba gwałcie jak pamiętam.



Co prawda jako ofiara ale...