18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
PixLord 2014-01-15, 0:10
Jakby gówno żarł, to by był kanibalizm. Zjadł najlepszego przyjaciela człowieka. I oni chcą być uważani za ludzi?
Zgłoś
Avatar
pelepele 2014-01-15, 1:13
PixLord napisał/a:

Jakby gówno żarł, to by był kanibalizm. Zjadł najlepszego przyjaciela człowieka. I oni chcą być uważani za ludzi?



Współczuję ci jeśli masz takich przyjaciół.

Wkurwić się można, człowiek pół życia marzy o tym, żeby wpierdolić sobie mięcho z psa i ni chuja, za to srajfony i inne "códa" techniki zarywają sklepowe półki. A taka małpa w afryce co mieszka w lepiance może sobie wpierdalać psa kiedy chce.
Zgłoś
Avatar
ezio91 2014-01-15, 12:04
pelepele napisał/a:



Wkurwić się można, człowiek pół życia marzy o tym, żeby wpierdolić sobie mięcho z psa i ni chuja, za to srajfony i inne "códa" techniki zarywają sklepowe półki. A taka małpa w afryce co mieszka w lepiance może sobie wpierdalać psa kiedy chce.



To wykurwiaj do murzynowa, poczęstują cię
Zgłoś
Avatar
KokoniastyGad 2014-01-15, 14:01
Czarny Makłowicz kurde blaszka.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-01-15, 15:20
pelepele napisał/a:



Współczuję ci jeśli masz takich przyjaciół.

Wkurwić się można, człowiek pół życia marzy o tym, żeby wpierdolić sobie mięcho z psa i ni chuja, za to srajfony i inne "códa" techniki zarywają sklepowe półki. A taka małpa w afryce co mieszka w lepiance może sobie wpierdalać psa kiedy chce.



Czy ty przypadkiem nie powinieneś zadzwonić do dyrektora internetu?
Zgłoś
Avatar
ynos 2014-01-15, 18:32
NarevKenoki napisał/a:

świnia i pies są na tym samym poziomie intelektualnym. to czemu wieprzowine się wpierdala (wiem, że dobra), a pieski są nietyklane? tyle się pałęta tego po mieście, bezpańskie, albo wyrzucone bo przestały być szczeniakami. schroniska pełne, a że w kraju coraz ciężej, może czas najwyższy sięgnąć po te "psie środki"?


Świnie są inteligentniejsze i to znacznie. A tak swoją drogą to zawsze zastanawiałem się, jak smakuje mięso psa lub kota.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-15, 18:45
a ja sie zastanawiałem jak smakuje mięso świni
Zgłoś