18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Czarnuch
Barnellini • 2020-09-04, 16:10
O wypowiedzenie tego słowa został poproszony jegomość i zrobił to mimo ostrzeżenia. Szacunek za obronę wolności wypowiedzi

Zgłoś
Avatar
andyq 2020-09-04, 22:09 1
Umiem_modować napisał/a:

Korwin dobrze mówił, że trzeba było strzelać do komunistów kiedy było to możliwe.


Ten idiota? Jak tak patrze co się dzieje teraz to cieszę się że dzieciństwo za komuny spędziłem. W rządzie były kurwy i wszyscy wiedzieli że to kurwy. Nie musieli kupować głosów za 500+. Może gówno można było kupić w sklepach ale nie było tych śmieci żyjących z socjalu.
Jeśli ktoś pisze coś dobrego o tym debilu Korwinie to musi byś z pokolenia BEZSTRESOWO WYCHOWYWANEGO.
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2020-09-04, 22:39 12
andyq napisał/a:

Ten idiota? Jak tak patrze co się dzieje teraz to cieszę się że dzieciństwo za komuny spędziłem. W rządzie były kurwy i wszyscy wiedzieli że to kurwy. Nie musieli kupować głosów za 500+. Może gówno można było kupić w sklepach ale nie było tych śmieci żyjących z socjalu.
Jeśli ktoś pisze coś dobrego o tym debilu Korwinie to musi byś z pokolenia BEZSTRESOWO WYCHOWYWANEGO.



Albo gówno wiesz o tamtych czasach, albo jesteś tak tępy, że nie rozumiesz co się wtedy działo.
Nie było socialu? Praca była socialna. Każdy debil chodził do pracy do zakładu utrzymowanego przez państwo i przynoszącego ogromne straty. No ale ludność pracowała, a to, że wtedy główne motto pracy brzmiało " czy się stoi, czy się leży to wypłata się należy" to duża cześć tych ludzi jedyne co robiła to zachlewała pały w robocie albo spała po kątach.
No ale nie dziwię się, że nie rozumiesz, jak przez ileś lat swojego życia w PGRze przerzucałeś gnój z kąta w kąt.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2020-09-04, 23:12 6
Kaszakisza napisał/a:

Albo gówno wiesz o tamtych czasach, albo jesteś tak tępy, że nie rozumiesz co się wtedy działo.
Nie było socialu? Praca była socialna. Każdy debil chodził do pracy do zakładu utrzymowanego przez państwo i przynoszącego ogromne straty. No ale ludność pracowała, a to, że wtedy główne motto pracy brzmiało " czy się stoi, czy się leży to wypłata się należy" to duża cześć tych ludzi jedyne co robiła to zachlewała pały w robocie albo spała po kątach.
No ale nie dziwię się, że nie rozumiesz, jak przez ileś lat swojego życia w PGRze przerzucałeś gnój z kąta w kąt.



hahaha dobrze mu dojebałeś
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2020-09-04, 23:15 1
I chuj usiłowanie zabójstwa i do pierdla pedała z czarnuchami .
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-09-05, 2:04
NieZmienny napisał/a:

Sami się kurwa wykończymy. Czarnuchy przyjdą na gotowe...



Jak to zyd napierdalajacy zachodniego bialego - niech sie napierdalaja, Slowianie slusznie zostana jedynymi bialymi na tej planecie.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-09-05, 8:54
Prawidłowo traktowanie rasistów.
Zgłoś
Avatar
Jestem_na_nie 2020-09-05, 11:24 1
Mam nadzieję że dojebią mu próbę morderstwa za to.

Justynka99 napisał/a:

Prawidłowo traktowanie rasistów.



Z tego co widzę to jesteś rasistką czekaj aż dostaniesz za to godną karę.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-09-05, 22:27
HAhahah ale bym po nim przeszedł jak walec po świerzym czarnuchu to znaczy asfalcie ja pierdole, że też do mnie się żadna lewacka kurwa nigdy nie chce przypierdolić ehhh może kiedyś się doczekam
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2020-09-06, 10:24
Umiem_modować napisał/a:

Korwin dobrze mówił, że trzeba było strzelać do komunistów kiedy było to możliwe.



W wypowiedziach korwina wbrew pozorom jest sporo rzeczy, które byłyby przydatne. A jedna z istotniejszych rzeczy - to chyba jedyny polityk, który od co najmniej 30 lat nie zmienia swoich poglądów.
Zgłoś