18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Gieros35 Wczoraj 21:37 1
Janko napisał/a:

Pewnie jebie od tych czarnych na kilometry



Znasz jakiegoś czarnego, bo tak sie sklada,że ja znam kogoś kto zna czarnego i okazuje się, że to prawda, jebie od nich na kilometr
Zgłoś
Avatar
Insaner Wczoraj 21:45 3
Kiedyś czytałem jakiś artykuł (podobno podparty badaniami) opisujący właśnie taką zależność związaną z zapachem potu/ciała.
Wynikało z niego, że najbardziej intensywny i nieprzyjemny zapach miały osoby rasy czarnej, trochę mniej osoby rasy białej i najmniej azjaci i tu nie chodzi o żaden rasizm, tylko o zwykłą biochemię organizmu. Skład potu jest u nas różny. Najprawdopodobniej osoby tej samej rasy nie mają problemu z tolerowaniem zapachu współbratymca, ale jeśli już mamy kombinacje to słabo. Dodatkowo występują różnice w intensywności pocenia się.

Dla azjaty osoba biała również może mieć nieprzyjemny zapach (oczywiście mówimy tu o ludziach dbających o higienę osobistą).

Idąc tym tropem - na zdjęciach w temacie mamy dwa skrajne bieguny z takiego rankingu, więc pewnie coś jest na rzeczy.
Zgłoś
Avatar
smc Wczoraj 21:47
Przestańcie obciągać murzyńskie kutasy, to nie będzie wam śmierdzieć...
Zgłoś
Avatar
modified1 Wczoraj 21:57
podobno skala smrodu wygląda tak smoluch>białas>azjata oni sie jakoś mniej pocą za to asfalty po prostu jebią ostro ;d
Zgłoś
Avatar
Waldemarkass Wczoraj 22:07
Akurat Azjaci a przynajmniej Chińczycy mają paskudny zwyczaj pierdzenia w miejscach publicznych przy wszystkich. I jest to fakt, piszą o tym ludzie ,którzy byli w Chinach, a ja byłem tego świadkiem w Europie.
Zgłoś
Avatar
bansheex Wczoraj 22:12
Żółci się nie pocą prawie wcale, my biali już mamy gorzej a czarni podobno walą na kilometr. Więc nie dziwię się Azjatom.
Zgłoś
Avatar
RsPrDol Wczoraj 22:13 1
Plaga swiata. Chodzace gowno
Zgłoś
Avatar
Kidl3r Wczoraj 22:36
Damien91 napisał/a:

Bo to prawda , oni specyficzny zapach dla nas wytwarzają . Trzeba się przyzwyczaić



Trzeba się przyzwyczaić ??? Ale z Ciebie dowcipniś na sadolku.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy Wczoraj 22:43
Pedalarze też tak śmierdzą, najgorzej jedt wtedy gdy ścieżka rowerowa jest połączona razem z chodnikiem.
Zgłoś
Avatar
viking19 Wczoraj 22:44
RobDeMay napisał/a:

Zalatuje od Ciebie Halmanem


za takie obraźliwe inwektywy powinien być ban. xD
Zgłoś
Avatar
anubis90 Wczoraj 23:02
Lewackaglupota napisał/a:

Oczywiście, że wali od nich na kilometr !!kto byl miedzy małpami ten wie co pisze byłem w uk byłem w holandii i niech nikt mi nie mówi , ze oni nie jebia jak sandały po pielgrzymce



Bo czarnuchy to w ogóle jakaś odrębna rasa.
Mają mordy jak jakieś małpy, dziwne włosy i fryzury, i w ogóle podobno jebie od nich na kilometr.
Typowi podludzie i tyle.
Zgłoś
Avatar
Fiadoni Wczoraj 23:09
Brązowe - to pachnie jak brązowe. Może mózg nam płata figla.
Zgłoś
Avatar
elim Wczoraj 23:16
Spora część Azjatów ma gen dzięki któremu ich pot nie śmierdzi, czarni wręcz przeciwnie, w ogóle nie posiadają tego genu, więc ich pot naturalnie śmierdzi, chodzi o gen ABCC11 .
Zgłoś