18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
T-Will 2013-05-28, 14:20 6
ProVVe napisał/a:

Czekałem kiedy jakiś fan bambusa wleci i wrzuci ten oklepany tekst... Jak dasz radę coś samemu ułożyć, albo wygooglujesz coś fajnego nie krępuj się wrzucaj... Bo mnie twoje zdanie obchodzi... Ewentualnie możesz strzelić całemu NBA gałę w nagrodę za ich zajebistość (ale nie wrzucaj filmu tutaj bo jest zakaz pedałowania)


Oklepany to był twój rasistowski komentarz, cieciu. Idź się pierdolnij z mostu, bo tylko ludzi wkurwiasz.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-05-28, 14:50 3
T-Will napisał/a:


Oklepany to był twój rasistowski komentarz, cieciu. Idź się pierdolnij z mostu, bo tylko ludzi wkurwiasz.



Kolejny obrońca praw zwierząt? Idz pogratulować swojemu ojcu wyprodukowania debila jakim jesteś... Właściwie razem z twoim przedmówcą... Parę przykładów żebyś następnym razem nie robił z siebie głupca...
1 - Mam go szanować tylko dlatego że jest czarny?
2 - Bo jak to wcześniej jeden baran ujął zarabia więcej niż ja?
3 - Dlatego, że wyżej skaczę?

Musisz być kolejnym nędznym koszykarzyną, któremu w naszej super lidze nie poszło... Więc weż spierdalaj jak jedyne co wiesz o świecie to opowieści znajomych... Wyjedź na chwilę do stanów i idź pograć z tymi małpami w kosza. Co chwilę słyszysz tekst "waniliowy człowieczku", "białasku" itp itd... Ale jak kumpel wysadził "black guy" to już było oburzenie w tych czarnych dupach... Nie jestem jakimś mega światowcem, ale wkurwia mnie mądrość człowieka który tyle wie ile uda mu się wyciągnąć od ludzi podczas sprzedaży truskawek przy drodze...
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2013-05-28, 14:55 1
@tysonic
Jesteś moim mistrzem. Dawno nie czytałem tak udanego pojazdu.
Wstęp, rozwinięcie i wielkie zakończenie ;D
Piwko dla pana tysonic`a
Zgłoś
Avatar
Bundy 2013-05-28, 16:49 2
@tysconic

Tysonic, niby bronisz murzynka, a gadasz o kupowaniu ludzi.
Nie mam pojęcia gdzie mieszkasz, ale po komentarzu widać, że jesteś otoczony murzynkami -które podobnie jak sugerowałeś jakiemuś kolesiowi - kupiły Cię i ładują Cię w kakao swoimi pałami. Napisałbym, że przykro mi, że w Twoim mniemaniu kupowanie ludzi jest ok, ale nie napiszę, bo to nie moja sprawa kto Cie kupił i kto Cie zachwyca. Nie przejmuj się co ludzie myślą ważne, że Tobie to się podoba! Tak trzymaj! i pamiętaj HATERS GONNA HATE, dlatego NEVER BACK DOWN i te takie co murzynki krzyczą, jak co to możesz napisać, chętnie poznam murzynkową nomenklaturę!
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-05-28, 18:17
@ProVVe
Miałeś skoczyć, a nie w dalszym ciągu pisać zjebane komentarze niewychowanego kmiota. Kurwa, gdzie takich jak ty robią?
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-05-28, 18:53
To nie czasem Tim Duncan?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-05-28, 19:11
T-Will napisał/a:

@ProVVe
Miałeś skoczyć, a nie w dalszym ciągu pisać zjebane komentarze niewychowanego kmiota. Kurwa, gdzie takich jak ty robią?



Jak już mówiłem jesteś śmiesznym człowieczkiem idź sobie porzucać za 2pkt może olśni cię i będziesz miał jakieś kontr argumenty... Bo póki co nadal pokazujesz, że twój staruszek głupka spłodził...
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-05-29, 13:48
to koszykarz jeszcze z czasów Jordana, dobrze zgrywał się z Robinsonem
Zgłoś