18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
TheShodgan 2021-04-27, 15:54
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
wojtekjaruzelski 2021-04-27, 16:13 6
Kiedyś myślałem ,że Adolf był zły i w ogole taki straszny ale z wiekiem rozumiem co chcial dla nas wszystkich zrobic kiedy oglądam tych dinndu nuffinów od lat na sadolu.
Zgłoś
Avatar
MasterTroll 2021-04-27, 16:15 1
TheShodgan napisał/a:

Wypierdalaj, jak coś Ci się nie podoba nikt nie trzyma Cię tu na siłę. Masz kwejka, demotywatory, możesz sobie tam wstawić paragrafy i wsadzić w dupę elo



Oho- widać dziadek twój dzieciaku, był w AK (Auschwitz Kommando), bo przejawiasz upodobanie do symboli faszystowskich, a AH jest twoim idolem...

"Elo" na zakończenie twojego posta, uświadomiło mi, że mam do czynienia z niedorozwiniętym gimnazjalistą...

PS Do moderatorów- zgodnie z regulaminem, użytkownik ten powinien dostać punkty karne za zwrot: "wypierdalaj" i "przekierowanie" mnie na demotywatory oraz kwejka...

Pozdrawiam zafascynowanych historią i znaczeniem pewnych symboli

Zgłoś
Avatar
picolo 2021-04-27, 17:38
Czarnuch z Adolfkiem huhu, by się kurwa zdziwili jakby im zapukał do drzwi.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-04-27, 19:39 8
MasterTroll napisał/a:

A ja tak na poważnie- za to Ty widać jesteś jebnięty, skoro nie rozumiesz powyższych paragrafów...


Chyba ci się portale popierdoliły chłopcze!
Zgłoś
Avatar
MasterTroll 2021-04-27, 20:42
trambulator napisał/a:

MasterTroll, napiszę krótko - wypierdalaj.
Podbijamy?



Uważaj z kim tańczysz obsrańcu...

baronturbina napisał/a:

Chyba ci się portale popierdoliły chłopcze!



Tobie się najwyraźniej kraje pojebały oszołomie. Nie po to mój dziadek do Niemców strzelał, żebym teraz musiał się zachwycać zbrodniczą ideologią faszystowską i ich parchatymi symbolami.

PS Jeszcze dzień i ten temat zniknie z tej strony, a jak nie, to inaczej zatańczymy.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-04-27, 21:09

Nie strasz bo się zesrasz...

A co do symbolu... to nie hinduski symbol szczęścia a pełna flaga 3 rzeszy, trzeba być pojebanym ignorantem żeby to sobie namalować czy pojebem żeby bronić... I on i wy w pierwszej kolejności trafilibyście do gazu...
Zgłoś
Avatar
octave25 2021-04-27, 21:18 2
MasterTroll napisał/a:

A ja tak na poważnie- za to Ty widać jesteś jebnięty, skoro nie rozumiesz powyższych paragrafów...



Idź stąd dzbanie. XD
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-04-27, 21:41 2
MasterTroll napisał/a:

Tobie się najwyraźniej kraje pojebały oszołomie. Nie po to mój dziadek do Niemców strzelał, żebym teraz musiał się zachwycać zbrodniczą ideologią faszystowską i ich parchatymi symbolami.



Synku twój dziadek co najwyżej gały niemcom opierdalał, a gdyby wiedział że jego syn spłodzi takiego cabana zapewne odpierdolił by sobie jaja. Twoje podejście wskazuje na to, że jesteś mocno powiązany z góralami z wzgórz golan. JR 100%
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-04-27, 21:45 2
baronturbina napisał/a:

Chyba ci się portale popierdoliły chłopcze!



Nie ma co karmić trolla. Siedzi w piwnicy i się podnieca.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-04-27, 22:05 5
MasterTroll napisał/a:

Uważaj z kim tańczysz obsrańcu...
Tobie się najwyraźniej kraje pojebały oszołomie. Nie po to mój dziadek do Niemców strzelał, żebym teraz musiał się zachwycać zbrodniczą ideologią faszystowską i ich parchatymi symbolami.
PS Jeszcze dzień i ten temat zniknie z tej strony, a jak nie, to inaczej zatańczymy.


Chuj mnie obchodzi twój dziadek. Tańczę z zupełnie nikim bez rozumu. Oszołomie robisz gównoburzę nie mając bladego pojęciami co w tej stronie chodzi. Nikt tu nie propaguje faszyzmu tylko sam kontekst murzyna robiącego cos na rowerze z takim malowaniem. Weź gościu idź wykop dziadka, przytul i powedz ze walczyłeś o Polskę z Sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-04-27, 23:57
Ja pierdolę, drama o rowerek
Zgłoś
Avatar
Sebor1995 2021-04-28, 0:41 1
Jak na moje, to pan Mastertroll, to zwykly troll ... spojzcie kiedy zrobil konto i patrzac na to ile ma lat, watpie, zeby byl az tak uposledzony intelektualnie widzac, w tym filmiku promowanie faszyzmu. Wcale sie nie zdziwie, jak to jeden, z naszych "czolowych debili", tego portalu, ewentualnie troluje, zeby na sile dostac odrobine atencji. A jesli sie myle, to powiem grzecznie ... zmien portal gosciu, tutaj "faszyzm, rasizm, homofobia" itd. to porzadek dzienny i nie poto, zeby go promowac, tylk osie z niego ponabijac ... niedoczytales "sadistic.pl codzinna dawka czarnego humoru".
Zgłoś
Avatar
TomaszKLN1 2021-04-28, 7:37 1
baronturbina napisał/a:

Chyba ci się portale popierdoliły chłopcze!



Po co z nim dyskutować przecież doskonale widać że jest upośledzony i na bank rudy
Zgłoś
Avatar
likenecro 2021-04-28, 9:11
MasterTroll napisał/a:

Do autora tego gównianego posta (najważniejsze ci wyszczególniłem):
Art. 256. - Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego - Kodeks karny:
§ 1.
lub inny totalitarny lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, .
§ 2.
produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, , przewozi lub przesyła druk, lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo , komunistycznej lub innej totalitarnej.
§ 3.
Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.
Jednak nagranie to i rozpowszechnianie go, nijak się nie ma do paragrafu 3-go, więc na umorzenie sprawy bym nie liczył.



Patrzcie debil xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie