18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
k................t 2013-04-10, 18:44 8
polslav... jaja to sobie pisowcy zrobiliście dzisiaj na waszej kolejnej śmiesznej manifestacji. karva zamiast oddać hołd poległym w "katastrofie" to wykorzystaliście znów ten czas do politycznej gry. Aha powiem podobnie w twym tonie.... h.....j wam w du....pę
Zgłoś
Avatar
blade87 2013-04-10, 19:04 3
@polslav

A co, Jaruś i banda to cała Polska? I robiąc sobie jaja, osrywam ojczyznę? Jesteś tak durny, że się niedobrze robi. Ale krzycz sobie swoje "mądre" i "wzniosłe" hasełka, pewnie czujesz się lepszy, taki prawdziwy patriota.
Zgłoś
Avatar
matiqq 2013-04-10, 19:06 1
krecik nie spinaj się tak, bo Ci kropek braknie
Zgłoś
Avatar
ukasz8325 2013-04-10, 19:23
Gdyby gniazdo i ci co gniazdem zarządzają byli w porządku to by się nie srało.A że gniazdo hujowe a dookoła banda złodziei to sram na takie gniazdo!Żeby w tym kraju było jako tako to jeszcze z 8 tupolewów trzeba by było załadować do pełna!
Zgłoś
Avatar
Antoś 2013-04-10, 20:03 2
Fakt jest taki że w katastrofie zginęli ludzie jacy by nie byli. Fakty tez są takie że ruscy ruchają nas w dupę jak tylko chcą, fakty też są takie że w tej katastrofie zginęło więcej generałów wojska polskiego niż w całej drugiej wojnie światowej. Uprzedzając pytania nie jestem ani za pisem ani za po bo to jedna wielka banda kurew i złodziei i nienawidzę obydwu tych partii (pisowców może trochę mniej bo tak Polski nie rozjebali ale chyba tylko dlatego że nie mieli okazji.) Jeśli sami tej katastrofy nie będziemy szanować to inni też nie będą. I dalej nas wszyscy będą posuwać w dupę jak tylko będą chcieli.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-04-10, 20:08 1
Ktokolwiek jest odpowiedzialny za ten wypadek, dokonał rzeczy niebywałej - dał na długie lata temat do niekończącej się beki. Niech żyją brzozy! Nech żyje grawitacja!
Zgłoś
Avatar
Adiksen 2013-04-10, 23:41
Mój znajomy jest w tym radiu spikerem czy jak to się kur*wa nazywa
Zgłoś