18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jebadło 2024-09-26, 12:56
Dzisiejszego piątkowego wieczoru miałem ugościć kilku znajomych pochodzenia arabskiego: było to dwóch inżynierów i trzech lekarzy, wyznawcy muzułmańscy. Pod to spotkanie bardzo dokładnie się przygotowałem. Od wujka Stacha ze wsi zabrałem kilka świń, które ubiłem i rozkładały się od dobrych kilku tygodni - poprzez rozkład ich ciał już mocno pogniły i zmiękły. Wnętrzności świńskie wrzuciłem do balii plus z moim podstawowym dodatkiem, składającym się z: kilkunastu kilogramów rolniczego, rzadkiego, sraczkowatego stolca, stężonej końskiej i wieprzowej spermy plus wyciąg z cyst i ropniaków pochodzenia ludzkiego, jak i zwierzęcego. To wszystko wymieszałem łopatą i z wywaru zaczęło aż bulgotać i parować. Smród jaki się przez to wydzielał, był nie do opisania - z tego wrażenia zrzygałem się i naszczałem gęstym, gorącym moczem do środka. Pięcioro ahmedów właśnie weszło do środka. Poprosiłem żeby się rozebrali i umyli wszyscy razem w wielkiej balii, wypełnionej wyżej wspomnianymi cudownymi, nietuzinkowymi darami prosto od Allaha ich bożka. Koledzy inżynierowie i lekarze po kąpieli czuli się cudownie i wykrzykiwali Allah Akbar itp. Na obiad przygotowałem wieprzowinę z rozkładajacych się ciał świń. Każdy był mocno uradowany i rzewnie wszyscy razem zapłakaliśmy ze wzruszenia 🥲. Tak mija u mnie niecodzienne piątkowe popołudnie. Na koniec wizyty dałem każdemu z abdullachów pełen słoik rozkładającego się świniaka, spermy, ropniaków, cyst, plus od siebie nektar z niemytego od urodzenia pępka i pożegnaliśmy się. Pozdrawiam cieplutko 😊
Zgłoś
Avatar
RandallFLAGG 2024-09-26, 14:36
Łyżka wykami trzyosobową rodzinę
Zgłoś
Avatar
czerwo157 2024-09-26, 18:16
KapitanStuleja napisał/a:

Łyżka nie kradnie.



łyżka wykarmi całą rodzinę
Zgłoś
Avatar
rubbishartur 2024-09-26, 20:16
To po prawej jest w stanie wykarmić rodzinę
Zgłoś
Avatar
durabo2 2024-09-26, 20:34
KapitanStuleja napisał/a:

Łyżka nie kradnie.



A i tak potrafi nakarmić rodzinę
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-09-28, 21:02
jest różnica łyżka jest tańsza i potrzebna w Europie
Zgłoś
Avatar
~Beny 2024-10-01, 22:34
sadistic.pl/glowa-rodziny-vt487846.htm
Zgłoś