18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Uharibifu 2020-07-09, 1:39 2
Martsia1 napisał/a:

Wkurwiłam się.



To... moze sobie naczynia pozmywaj?
Zgłoś
Avatar
chorym 2020-07-09, 1:54
jedyne psy jakie slysze to te za kamera
Zgłoś
Avatar
Janko 2020-07-09, 6:51
Czarnego to nie żal

Chyba twój stary jest czarny
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-07-09, 8:58 6
fiate napisał/a:

Gdyby natura wykazywała się empatia to ewolucja nie istniałaby, a tym samym świat jaki znamy. Na każdy żywy gatunek przypada milion wymarłych. Ot selekcja naturalna.
Co do psa dziwi mnie że pies nie wyczail zagrożenia. Podpływa gad, a ten nic, nawet nie zaszczekał. Zwykły kundel.



Bzdura kompletna . Ewolucja empatii wśród naczelnych jest głównym powodem dla którego , homo sapiens był w stanie stworzyć cywilizację . Łatwo zilustrować to na przykładzie filmu. Osobnik , który zdecydowałby się na uratowanie psa otrzymałby korzyść - pies ostrzega przed niebezpieczeństwem, pies pomaga w zdobywaniu jedzenia. Osobnik z psem ma przewagę i większą szansę na przetrwanie , dłuższe życie i czas na rozsianie swoich genów. Zatem dobór naturalny preferuje osobników z psem, osobników z empatią. I pisał o tym nie kto inny a ojciec teorii ewolucji Darwin w pracy " The Expression of the Emotions in Man and Animals" Co więcej empatia nie jest zarezerwowana tylko dla ludzi . Inne gatunki też odczuwają empatię, ponieważ mechanizm empatii jest niezbędny do utrzymania spójności grupy , a grupa ma większe szanse na przetrwanie i odniesienie sukcesu.
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2020-07-09, 9:48 2
zwierzęta bardzo szybko adaptują się do środowiska w którym żyją, ten pies był po prostu ułomny i nie ogarną sprawy, podobnie jest z murzynami
Zgłoś
Avatar
Baro 2020-07-09, 10:52 1
Ten pies to przede wszystkim był na smyczy.
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2020-07-09, 12:05
Kibicowalem krokodylu od samego początku. Na szczęście nie zawiodłem się.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-07-09, 13:04 1
Eknen napisał/a:

Zabawny fakt: Zgodnie z badaniami kobiety odczuwają więcej empatii wobec maltretowanych zwierząt niż maltretowanych ludzi . Natomiast mężczyźni na odwrót - odczuwają więcej empatii wobec maltretowanych ludzi niż zwierząt.

Kobiety oraz pizdy, których na Sadolu mnogość. Co do mężczyzn wszystko się zgadza.
Zgłoś
Avatar
Qtaphone 2020-07-10, 22:00
Ale ten pies jest na smyczy. Jebane zwyrole, jeszcze się śmieją. Na stos z nimi.
Zgłoś
Avatar
Skoczek48 2020-07-12, 11:21
czy te filmiki zawsze muszą się kończyć w takich fajnych momentach?
Zgłoś