18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-06-19, 19:43
Veni_Vidi napisał/a:

Matematyka w Usa jest stanowczo za trudna



A przede wszystkim rasistowska!
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-06-19, 19:46 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Mogła mu to opisać jakoś prościej. Masz 27 kubełków KFC i twoje stado zjadło 10. Ile kurczaków zostało dla ciebie nie licząc sałatek



Przetłumacz sobie co znaczy "Add 10 to your age"
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-19, 19:59
420710247365 napisał/a:

Przetłumacz sobie co znaczy "Add 10 to your age"



Ten orangutan jak widać do odejmowania potrzebował kalkulatora, a ty jeszcze się przypierdalasz, że powinien był dodawać
Zgłoś
Avatar
luckgo 2024-06-19, 20:23 3
A wy kumacie, że streaming polega na odpierdalaniu głupich rzeczy bo dzięki temu takie filmiki latają po różnych stronach? Nie wszystko co się świeci wam na tym ekranie jest prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-06-19, 22:43
Według mnie jest wymagana podstawowa ilośc komórek mózgowych do wrzucenia filmiku na sadistic.pl, ale sądząc po komentarzach większośc z tym się nie zgadza.
Inaczej mówiąc jaki bug się musiał wkraśc w resztkowy umysł autora posta żeby takie gówno tu wrzucić?
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2024-06-20, 0:03
dżonyłojlker napisał/a:

W twojej teorii też są błędy - murzyn to małpa, a ludzie są biali (innych nie ma).



Człowiek należy do hominidów , do rzędu naczelnych więc jest tak samo małpą . Ewolucji i systematyki nie oszukasz, no chyba, że Ciebie wyciągnął bocian z kapusty.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-06-20, 0:10
smc napisał/a:

Z połykiem...?



ale nikt nie pytał jak robisz kolegom
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-06-20, 0:35 1
Pfciuki napisał/a:

Człowiek należy do hominidów , do rzędu naczelnych więc jest tak samo małpą . Ewolucji i systematyki nie oszukasz, no chyba, że Ciebie wyciągnął bocian z kapusty.



Wrzucanie białego człowieka łącznie z małpami i czarnymi do jednego kotła jest dalece krzywdzące. Ewolucja i systematyka Darwina niedomaga w ostatnim ogniwe. Czarny udający goryla nicczym się od niej nie różni. Biały tak nie potrafi a pierdolenie, że wszyscy pochodzimy od lemura sprzed 40 miljonów lat jest niedorzeczne.
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-06-20, 19:28
chorym napisał/a:

Ostatnio trafiłem na chirurga z Somalii, chłop lekko po 30stce, po tego typu filmikach ciężko było mi to ogarnąć, w zasadzie całą drogę do domu, przy obiedzie i po obiedzie nie mogłem tego zrozumieć, przy dotyku głowy dosłownie czułem jak mój mózg mi pulsuje i nadal nie potrafię tego pojąć. Mogłem wziąć od niego autograf i zajebać selfiaka bo w sumie szansa na to była jak spotkanie Keanu Reeves w jakimś jebanym Mc donaldzie pod Sosnowcem



No dobrze, cieszę się twoim szczęściem i inni też, jak mniemam, ale... o co ci, kurwa, chodzi?
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-06-20, 23:44
panar3 napisał/a:

No dobrze, cieszę się twoim szczęściem i inni też, jak mniemam, ale... o co ci, kurwa, chodzi?



Chodzi o to, że wbrew takim filmikom, gdzieś w USA czy UK jest taki murzyn z Somalli co zarabia rocznie tyle co Twoje wszystkie pokolenia przez całe życie
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-07-02, 19:24
chorym napisał/a:

Chodzi o to, że wbrew takim filmikom, gdzieś w USA czy UK jest taki murzyn z Somalli co zarabia rocznie tyle co Twoje wszystkie pokolenia przez całe życie



Jedna jaskółka wiosny nie czyni, jeden "zarabiający" czarny nie świadczy o tym że inni czarni też zarabiają. Tłumacz dalej bo nic nie wyjaśniłeś póki co...
Zgłoś
Avatar
chorym Wczoraj 0:27
panar3 napisał/a:

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, jeden "zarabiający" czarny nie świadczy o tym że inni czarni też zarabiają. Tłumacz dalej bo nic nie wyjaśniłeś póki co...



nic Ci typie nie będę tłumaczył, szybki research i już wiadomo że Ci pluli do kanapek i jedyne miejsce gdzie możesz przykozaczyć to w internecie, wyjdz do ludzi frajerzyno, to pomaga bez odbioru
Zgłoś
Avatar
panar3 Wczoraj 22:33
chorym napisał/a:

nic Ci typie nie będę tłumaczył, szybki research i już wiadomo że Ci pluli do kanapek i jedyne miejsce gdzie możesz przykozaczyć to w internecie, wyjdz do ludzi frajerzyno, to pomaga bez odbioru



Research to sobie możesz w dupie robić, albo lepiej u swojego lewackiego kochasia. Obrońca czarnych się znalazł. Co do kanapek to sam sobie robiłem a tobie mamusia bo ciemniak jesteś skoro wierzysz w great BLM. Jakbyś był normalny to byś doczytał że zwrot: "... bez odbioru..." to odzywka tępaków filmowych bo normalnie się go nigdzie nie używa.
Zgłoś