18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
polakwrocek 2020-11-09, 2:46 2
Tekos napisał/a:

Zakładam, że gdy pisałeś ten komentarz to łzy z emocji spływały ci po policzku, drgała ci broda i trzęsły ci się ręce bo siedziałeś na betonowym krokiecie starego.



Do tego kierowca autobusu zaczął klaskać , a pierwsze słowo dziecka z wózka brzmiało " KON STY TU CJA"
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-11-09, 10:25 4
Takie jedno zasadnicze pytanie - po kiego wała karmicie tego sfrustrowanego trola? Niech się kisi w swoich żalach zamiast je tutaj wylewać.
Zgłoś
Avatar
betonowy_krokiet 2020-11-09, 11:07
Noside napisał/a:

Takie jedno zasadnicze pytanie - po kiego wała karmicie tego sfrustrowanego trola? Niech się kisi w swoich żalach zamiast je tutaj wylewać.



Jak po co? Sfrustrowane prawaczki nigdy nie odpuszczą więc trzeba jechać kurwy i tyle. Mają boski ból dupy.
Zgłoś
Avatar
zielonyowoc1990 2020-11-11, 21:11
betonowy_krokiet napisał/a:

Jak po co? Sfrustrowane prawaczki nigdy nie odpuszczą więc trzeba jechać kurwy i tyle. Mają boski ból dupy.



Zgłoszę Ciebie to admina. Mam nadzieję, że dostaniesz permanentnego bana.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-11-13, 17:57 1
betonowy_krokiet napisał/a:

To się uśmiałem, no prawacy to ewidentnie debile. Będziesz miał trampa ale w gębie, po tym jak obciągniesz pałę innemu prawakowi . To jedyny tramp jaki będzie funkcjonował w twojej rzeczywistości. Owszem rurki mam z tym, że aluminiowe i ostatnio prawackiej cipie nawpierdalałem taką rurką na proteście. Prawaczek spierdalał z piskiem, skomlał i kwilił rozbawiając tym wszystkich. Taka obita, męska prawacka pizda to miód dla oczu, dodatkowo po tym jak wybrał cios na ryja natychmiastowo porzucił swoje poglądy i ewakuował się z miejsca, pewnie to byłeś ty biedny stworku. Przyzwyczajaj się do lewactwa bo rozkurwi prawackie bydło w drobny pył.



Daj spokój. Jaką jesteście siłą to pokazały protesty pod kościołami gdzie kibole w dwa dni wam te prostesty wybiły z głowy. Nawet nie musieli się specjalnie mobilizować.
Zgłoś