18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
sothis 2024-09-01, 20:17 1
Szary_Jeleń napisał/a:

Piwo dla Ciebie kolego, narzędzia rzecz święta, dla Pana to, nie dla ciecia pedała jebanego.



Wiesz jak jest, specjalistyczne narzędzia łatwo uszkodzić.
A jeszcze sprzęt wędkarski, który widzę jako ekstremalnie podatne na uszkodzenia wysosce wyspecjalizowane narzędzia wykonywane pod moją rękę, wyważane pod długość przedramienia, uchwyt pod kształt moich palców....nie wiem jak można coś takiego pożyczyć, a jednak są ludzie tak robiący.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-09-02, 10:25 1
sothis napisał/a:

Wiesz jak jest, specjalistyczne narzędzia łatwo uszkodzić.
A jeszcze sprzęt wędkarski, który widzę jako ekstremalnie podatne na uszkodzenia wysosce wyspecjalizowane narzędzia wykonywane pod moją rękę, wyważane pod długość przedramienia, uchwyt pod kształt moich palców....nie wiem jak można coś takiego pożyczyć, a jednak są ludzie tak robiący.



Wiem jak to jest, mam dużo narzędzi do precyzyjnej pracy przy elektronice, komputerach, ale nawet te zwykłe nie pożyczam nikomu.
Człowiek dba lepiej niż o żonę (jak popularne powiedzenie prawi), czyściutkie, sprawne, gotowe do pracy. Pożyczysz komuś później wraca po 2x dłuższym czasie, wyciapane, uszczerbione, jebać taką robotę.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-09-02, 12:05
Oglądałem 15 razy i nadal nie wiem co tam się stało.
Zgłoś