18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kzf 2015-01-11, 23:45
To musi być super uczucie zapierdalać tak w przestworzach. Ilekroć byłem na lotnisku polatać modelami tak kiedy widziałem ludzi z paralotniami po prostu samoloty na bok i obserwowałem tych gości. Już podczas latania głupiutkim modelem ma się w dupie pogodę (pakiety zasilające mają inne zdanie na ten temat), podejrzewam, że z podobną pogardą traktuje się aurę przy tym hobby

P.S. lojak, zrobisz tak?
Zgłoś
Avatar
lojak 2015-01-12, 0:00
hfbnmiuytp napisał/a:

Nie wiem dlaczego, ale Wy i spadochroniarze się nie lubicie, możesz przybliżyć nam dlaczego?



Po pierwsze nie jesteśmy spadochroniarzami.

Spadochrony, lotnie, paralotnie to całkiem inne dyscypliny, nasza nazywa się motoparalotniarstwo.

Nie wiem skąd masz taką informację ale w rzeczywistości wygląda to całkiem inaczej, jesteśmy zamkniętym środowiskiem i raczej każdy się zna.

kzf napisał/a:

To musi być super uczucie zapierdalać tak w przestworzach. Ilekroć byłem na lotnisku polatać modelami tak kiedy widziałem ludzi z paralotniami po prostu samoloty na bok i obserwowałem tych gości. Już podczas latania głupiutkim modelem ma się w dupie pogodę (pakiety zasilające mają inne zdanie na ten temat), podejrzewam, że z podobną pogardą traktuje się aurę przy tym hobby

P.S. lojak, zrobisz tak?



Ta figura to figura akrobacyjna na paralotni swobodnej i nazywa się infinity.

Latam od ponad 2,5 roku ale powoli chciałbym latać acro tyle że z napędem. Potrafię już jakieś loopy, rekord w spirali upadkowej -36 m/s.

Kto wie może kiedyś na jednym z moich filmów będzie infinity

Pozdrawiam Lojak
Zgłoś
Avatar
Dickk 2015-01-12, 0:15 1
Haha, widuje was czasem. Mieszkam gdzies 600 metrow od tego pola, na ktorym jest krecony filmik. Pozdrawiam, nie rozpierdolcie mi sie kiedys o dom
Zgłoś
Avatar
lojak 2015-01-12, 0:16
Dickk,

Latałem tam pierwszy raz
Nie zamierzam zaliczyć domu ani drzewa tak jak Rafi

Pozdrawiam Lojak
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2015-01-12, 0:24
Skandal! Że też miłościwie nam panujący Wam zezwolił na coś takiego. Przecież mogły Wam przemarznąć oczy.
Ktoś powinien sprawdzić czy mieliście atesty na czapki i rękawiczki, no i czy sznurowadła spełniały normy unijne, bo inaczej to co najmniej 2 lata więzienia powinny być.
Zgłoś
Avatar
lojak 2015-01-12, 0:33
Nie w takich mrozach my latali

A tak na poważnie, elektrycznie podgrzewana bielizna termiczna, wkladki do butów oraz rękawice i można latać cały dzień zimą

Pozdrawiam Lojak
Zgłoś
Avatar
Kaddafi 2015-01-12, 0:42
Gdzie latacie na co dzień?
Zgłoś
Avatar
lojak 2015-01-12, 0:58
gdzie się da

W okolicach Warszawy jest kilka miejscówek: w wawie Białołęka i Wilanów a okolice: Łomna, Urszulin, Kołbiel, Wieliszew, Serock, Kuligów itd.

Nie mamy obowiązku startu z lotnisk więc jest luz.

Pozdrawiam Lojak
Zgłoś
Avatar
petervonwolfen 2015-01-12, 18:52
lojak napisał/a:

Dickk,

Latałem tam pierwszy raz
Nie zamierzam zaliczyć domu ani drzewa tak jak Rafi

Pozdrawiam Lojak



Nieładnie się śmiać z kolegi

Nie chcę Cię martwić ale mówią że glajciarze dzielą się na tych co dzrewowali i takich co będą drzewować. To tylko kwestia czasu..

pzdr

peter
Zgłoś
Avatar
lojak 2015-01-12, 18:58
petervonwolfen napisał/a:



Nieładnie się śmiać z kolegi

Nie chcę Cię martwić ale mówią że glajciarze dzielą się na tych co dzrewowali i takich co będą drzewować. To tylko kwestia czasu..

pzdr

peter



Pożyjemy zobaczymy

Pozdrawiam Lojak
Zgłoś
Avatar
petervonwolfen 2015-01-12, 20:09
lojak napisał/a:



Pożyjemy zobaczymy

Pozdrawiam Lojak



Chociaż to bardziej dotyczy swobodnych

pzdr

peter PG&PPG
Zgłoś
Avatar
paco_x 2015-01-12, 21:07
Pasja panowie i panie sadolki to jest cos zajebistego, najlepsze w tym jest to, ze w pewnym momencie traci sie kontakt z rzeczywistascia. Nie pisze tu o odchylach, ale o tym, ze przestaje sie liczyc wydatki, trzeba zainwestowac i sie inwestuje.

Ja mam zajawke na zagle, plywam w kazdej wolnej chwili, a ile juz na to wydalem......przestalem liczyc

jak tu sie wstawa filmiki????
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2015-01-12, 21:15
Do śmierci jak będę słyszeć/czytać Nadarzyn to:
A na wieczór trzy tematy z Nadarzyna. Młode wygolone bez kompleksów
Zgłoś
Avatar
Gracu1111 2015-01-13, 13:00
Za filmik Lojaka zawsze piwko
pozdro
Motoparagliding Koszalin

ps. Lojak, W kwietniu do Bassano byś nie pojechał?
Zgłoś
Avatar
lojak 2015-01-13, 16:52
Gracu1111, u mnie jest walka o każdy dzień wolny, niestety w 2014 cały urlop poświęciłem na zawody a w tym roku kalendarz jeszcze ciekawszy.

27.06 - 5.07 Mistrzostwa Świata w Legnicy
5.07 - 12.07 Makarska Chorwacja
1.08 - 9.08 Mistrzostwa Polski w Olsztynie
2.09 - 12.09 Mistrzostwa Europy w Rumuni
grudzień - WAG Dubaj

A urlopu tylko 26 dni i trzeba zarobić by się bawić w latanie - raczej nie mam szans na latanie w kwietniu w Bassanowie
Zgłoś