18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Mały zgonik. Filmik z mojej kolekcji. Miłego oglądania



A tu już w barwach wojennych.



Zgłoś
Avatar
gorall 2011-05-25, 0:33
smirnofff napisał/a:

Dobrze, że ja nie mam takich przyjaciół



A co lubisz % do odcięcia ??
Zgłoś
Avatar
camperboy 2011-05-25, 0:38 1
fajne mokasynki, brakuje jeszcze frędzelków.
Zgłoś
Avatar
Acho 2011-05-25, 1:28
A się spinacie, nie byli chujami bo nie zrobili mu nic skurwysyńskiego typu podpalenie włosów czy wsadzanie chuja do buzi, pomazali go tylko troszkę.
Zgłoś
Avatar
aanetaa 2011-05-25, 1:41 1
fajnie fajnie, dobre party, chłopak będzie miał pamiątkę, koledzy raczej spoko..

oprócz tego który to w sieć puścił
Zgłoś
Avatar
Amelia 2011-05-25, 6:32
Niech się cieszą, że nie zaczął im tam rzygać, bo nie wiedzieliby, co zrobić a chłopaczyna by się własnymi rzygami udusił. Dopiero wtedy mieliby "zgon". Gratuluję pomysłu...
Zgłoś
Avatar
m................1 2011-05-25, 7:25
Ten typ ma mokasyny (cicho biegi) dla nie wiedzących a nie jakieś lakierki

co nie zmienia faktu że srebro na łapie jest chujowe.
Zgłoś
Avatar
radek1600 2011-05-25, 7:30
Męczyć kolege, to tak jak strzelać do swoich.
Dlatego chuj ci w dupe nygusie
Zgłoś
Avatar
K................6 2011-05-25, 7:50
generalnie na jego miejscu spuściłbym Ci taki wpierdol, że byś nie musiał sobie takich oczy domalować.
Zgłoś
Avatar
atytaty 2011-05-25, 8:13
Stary, świetny z Ciebie kumpel!

Obawiam się, że w najbliższym czasie jedynym towarzyszem do picia będzie dla Ciebie lustro.
Zgłoś
Avatar
4kmedo 2011-05-25, 8:35 2
Ale z was napinacze :O czytam i czytam te komentarze, a tu same wapniaki piszą... Poza tym wódka jest dla mądrych ludzi nie dla Baranów ! :p
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2011-05-25, 8:53
@up. Gdyby wódka była dla mądrych ludzi, to zostawili by kolegę w spokoju. A tak masz przykład użycia wódki przez stado baranów.
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2011-05-25, 9:40
jak się ma takich kolegów to wrogowie są nie potrzebni.
Zgłoś
Avatar
cicho 2011-05-25, 10:18 1
Kto się nigdy nie najebał niech pierwszy rzuci kamień każdemu może się zdarzyć urwać film, to jest wojna a jest wojna są straty i rozumiem kolegów co też zapewne byli w stanie wskazującym że dla żartu go popisali, ale nie rozumiem huja co na zimno to do sieci wrzucił
nie wiem co to miało na celu pochwalenie się że już wódkę z kolegami pije...
mam nadzieję że nie odbieracie tego jako napinki, bo nie napinam tylko wyrażam swoje zdanie, a i jeszcze jedno sory że takie długie
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-05-25, 10:28
wieś tańczy, wieś śpiewa. Wsiórska "biżuteria" i wsiórskie buty, wsiórskie spodnie, wsiórskie zachowanie.
Ogólnie widać, że zbyt wiele z inteligencją ludzie na filmiku nie mieli.. no, może z wyjątkiem tego który w trupa jest zalany, bo postępował zgodnie z zasadą "lepiej nic nie mówić i wydawać się głupi, niż odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Zgłoś
Avatar
xsuchyx 2011-05-25, 10:38
smutne. Nachlać się a potem "koledzy" zrobią z Ciebie pośmiewisko w internecie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie